YAMAHA MCR-N570D

Kód:
mcr570db
EAN:
4013175228656
Výrobce:
YAMAHA
Prodej ukončen 
 • Popis
 • Foto
Popis k výrobku: YAMAHA MCR-N570D

SKLADEM NA PRODEJNĚ.

Tradiční vzhled s mnoha funkcemi včetně tuneru DAB, mikrosystém z řady Piano Craft, 2 x 22 W, CD, FM/DAB+, Bluetooth, AirPlay, WiFi, LAN, DLNA, vTUNER, Spotify, MusicCast, FLAC, ALAC, USB vstup, reproduktory inspirované TOP řadou SOAVO
 • MusicCast pro poslech zvuku v každé místnosti
 • Podpora internetového rádia a různých služeb streamování hudby
 • Hliníkový přední panel s vlasovou úpravou
 • Vysoce výkonný reproduktor s technologií VCCS (Vibration Control Cabinet Structure)
 • Podporuje hudbu s vysokým rozlišením 192 kHz / 24 bitů (Flac / WAV / AIFF)
 • Bluetooth® pro bezdrátové streamování hudby
 • Podporuje Bluetooth výstup pro párování MCR-N570D a dalších Bluetooth vybavených produktů
 • AirPlay® umožňuje streamování hudby z počítačů Mac, PC, iPod®, iPhone®, iPad®
 • Ovládací aplikace pro snadné ovládání (MusicCast CONTROLLER)
 • Přední USB terminál pro přehrávání USB paměti (třída velkokapacitního úložiště)
 • Užijte si digitální rádio z tuneru DAB / DAB +

MusicCast

MusicCast je nová revoluce v síťovém zvuku, používejte všechny své produkty MusicCast společně nebo samostatně, je to zcela na vás. Ovládejte vše z jedné aplikace, která je navržena tak, aby byla intuitivní, rychlá a snadno použitelná. Použijte soundbar, bezdrátový reproduktor, AV přijímač, Hi-Fi audio podle toho, co vám nejlépe vyhovuje, mixujte a spojujte a poté rozšiřujte svůj systém MusicCast podle času. Systém MusicCast, zcela nový od Yamahy, přináší všude vše pro každého.

Užijte si všechny své hudební zdroje

MusicCast využívá vysoce výkonnou bezdrátovou síť, která vám zajistí poslech hudby a zvuku. Může streamovat digitální hudební obsah ze smartphonu, počítače nebo NAS do dalších zařízení MusicCast ve vaší domácnosti. Zvukový obsah ze smartphonů nebo tabletů připojených přes Bluetooth lze také streamovat do zařízení MusicCast ve více místnostech.

Sofistikovaný vzhled
Model MCR-N570D zachovává designový vzhled Hi-Fi komponent Yamaha a představuje mimořádně špičkový a propracovaný vzhled. Středová jednotka má přední panel z vysoce kvalitního hliníku s povrchovou úpravou ve vlasech, který vypadá čistě a elegantně. Přidáním tohoto stylového systému do zvukové místnosti zvýšíte své potěšení z poslechu.


Digitální zesilovač, který plně ztělesňuje Hi-Fi koncept Yamaha

Model MCR-N570D je vybaven vlastní vysoce účinnou technologií digitálního zesilovače Yamaha, která zajišťuje bezztrátové přehrávání věrného digitálního zvuku, ať už ze síťového zvuku, USB nebo CD. Jeho obvodový design plně zdědil Hi-Fi koncept Yamaha s minimalizovanou signálovou cestou a důkladnou eliminací vzájemného rušení zvukového signálu, což vám pomůže vychutnat si vysoce kvalitní zvuk ze široké škály zdrojů od hudebních CD po zvukové formáty s vysokým rozlišením.

Technologie konstrukce skříně pro kontrolu vibrací VCCS

Aby se zabránilo nežádoucím vibracím skříně, vyvinula společnost Yamaha vnitřní strukturu nazvanou VCCS (Vibration Control Cabinet Structure), která využívá strategicky umístěné kousky kompozitního materiálu poskytující vynikající výkon při izolaci vibrací. Tři nohy navíc poskytují další tlumení nárazů, což výrazně zvyšuje kvalitu zvuku. Koncovky reproduktorů jsou vysoce kvalitní, pozlacené šroubovací.

Ovládací aplikace pro snadné ovládání
Jednoduše klepněte na krásně navrženou obrazovku a převzměte kontrolu nad veškerým zvukovým zařízením a veškerou hudbou ve vaší domácnosti.


Další informace najdete na speciální stránce MusicCast. 
Snadno vyberte zdroj hudby, který chcete slyšet
Aplikace MusicCast usnadňuje výběr a přehrávání skladeb z CD a USB zařízení a také výběr rozhlasových stanic (FM a DAB). Navíc pomocí funkce MusicCast Link můžete tyto zdroje poslat do jiných zařízení kompatibilních s MusicCast a využívat je v jiných místnostech.


Streamujte přes Bluetooth® nebo AirPlay®

Prostřednictvím bezdrátového připojení Bluetooth nebo AirPlay můžete poslouchat všechny zdroje hudby ze smartphonu. Můžete přehrávat hudbu z hudebních aplikací, rádiových aplikací nebo služeb hostování videa typu YouTube ™.

Bluetooth výstup pro pohodlné streamování hudby

MCR-N570D je vybaven nejnovější technologií Bluetooth, díky níž je bezdrátový provoz pohodlnější než kdy dříve. Hudbu z MCR-N570D můžete streamovat do sluchátek Bluetooth pro soukromé poslech nebo do reproduktorů Bluetooth.

Užijte si digitální rádio z tuneru DAB / DAB +
DAB a vylepšená verze DAB + je Digital Audio Broadcasting, která nabízí velký výběr rozhlasových stanic s vysokou kvalitou zvuku. Mezi další výhody patří automatické ladění dostupných stanic se seznamem na výběr a zobrazení informací, jako je název stanice.

 

 
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0