AQ TANGO SET 2W (5.1)

Kód:
529721
Výrobce:
Cena s DPH: 19 990 Kč
Cena bez DPH: 16 520,66 Kč
Skladová dostupnost:
ihned skladem

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: AQ TANGO SET 2W (5.1)

Reprosoustavy Tango Line Řada reprosoustav Tango je konstruována z MDF panelů spojovaných na 45° a potažených folií s imitací dřeva. Nový design využívá elegantního zapuštění rámečku.

Výhybky jsou propojeny metodou D2D, která eliminuje vliv nízkých průřezů tištěných spojů.

Doba slávy němého filmu dávna minula. Málokdo si dnes umí představit klavíristu v sále kina. Avšak u filmu je zvuk stejně důležitý jako obraz. Vtahuje nás do děje, překvapuje, přidává emoce.

Přesto bývá často degradován špatným technickým zařízením znehodnocuje tak filmový zážitek. Existuje sice spousta zvukových procesorů a „zázračných přístrojů“ zavírajících vše do jedné skříňky, fyzikální zákony však naštěstí stále ještě platí.

Ať už se to týká zvuku z reproduktorů osazených v televizoru, nebo jiných centrálních zdrojů, vždy se vyplatí vyzkoušet si zvuk z kvalitní sestavy domácího kina. Dál už je to pak Vaše volba. Tango set 2

Pro toho, kdo nemá problém s umístěním sloupových reprosoustav je dobrou volbou Tango set 2 se sloupovými třípásmovými reprosoustavami Tango 88 vepředu, centrem Tango 81 , malými surroundovými resprosoustavami Tango 82 a výkonným aktivním subwooferem Tango 94.

Tato sestava zvládne zahrát ve dvoukanálovém režimu jakoukoliv hudbu, v plné sestavě šesti reprosoustav zvládne multikanálové zvukové formáty či Vás přitlačí do křesla mohutností svého přednesu v dramatických filmových pasážích

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin

0 kusů / 0