Onkyo TX-NR696 B

Kód:
txnr696
EAN:
4573211154634
Výrobce:
Onkyo
Prodej ukončen 
  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Onkyo TX-NR696 B

Tradiční výrobce a jedna z kdysi nejprodávanějších značek AV receiverů Onkyo cca po třech letech obžila a dodala na trh první várku zboží.

7.2, 175W/k/6Ω, THX, HDMI (7in, 2out; HDCP2.2, 4K/60p, HDR), Bluetooth, WiFi (AirPlay2, Chromecast, DTS Play-Fi; Spotify, TIDAL,
TuneIn), Quad-core SoC procesor, USB, D.Atmos 5.2.2/DTS:X, 384kHz/32bit DAC a VLSC, Hi-Res Audio, kal. mikr., zóna2 

CERTIFIKOVÁNO THX

THX Certified Select zaručuje stejnou referenční hlasitost a kvalitu zvuku jako v komerčním kině v místnostech, kde je pozice sledování asi 3,5 m od projekční plochy.

VIRTUALIZÉR VÝŠKY DOLBY ATMOS

Využijte výhody formátů Dolby i bez reproduktorů Dolby Atmos s Height Virtualizer a vytvořte virtuální prostorový a výškový efekt z tradičních reproduktorů.
 

STREAMOVACÍ SLUŽBY

Hojné streamování hudby: použijte rádiový tuner nebo streamujte hudbu ze Spotify, TIDAL, Deezer, Amazon Music, TuneIn nebo přes vestavěný Chromecast, Airplay, DTS Play-Fi nebo FlareConnect.

VYMAZAT DIALOG JEDNÍM TLAČÍTKEM

Vocal Enhancer řízený DSP identifikuje hlasové frekvence, takže je můžete zvýšit nebo snížit pomocí tlačítek na dálkovém ovládání nebo pomocí ovládacích prvků na předním panelu, což je ideální pro neslyšitelné dialogy.

SPOLUPRACUJE S SONOS

Snadno se integruje s vaším stávajícím domácím zvukovým systémem Sonos nebo bude začátkem nového. Zařízení se probudí, změní vstupy a bude hrát na požadovanou hlasitost na příkaz z aplikace Sonos.

ROZLIŠENÍ 4K A 6 VIDEO VSTUPŮ

Podporuje HDCP 2.2, 4K/60P a HDR \(Dolby Vision, HDR10, HLG\). Se 6 video vstupy můžete snadno připojit svůj Blu-ray přehrávač, herní konzoli, streamovací box, PC a další.

VYLEPŠENÁ DESKA HDMI

Nová deska se vyznačuje větším, silnějším a lépe zpracovaným uzemněním a zkrácenými signálovými cestami pro snížení šumu, zlepšení čistoty zvuku a prodloužení životnosti přijímače.

DOLBY ATMOS & DTS VIRTUAL:X

Připojte své reproduktory Dolby Atmos a vytvořte 3D prostor se zvukem pro úplné ponoření. Klasické starší tituly s dědictvím budou mít své soundtracky smíchané pro úžasný prostorový realismus.
 

Referenční zvuk z kina THX® Certified Select™

THX Certified Select zaručuje stejnou referenční hlasitost a kvalitu zvuku jako v komerčním kině v místnostech, kde je pozice sledování asi 3,5 m od projekční plochy. Aby bylo možné poskytnout referenční filmový zvuk THX, musí přijímače projít 2 000 bench-testy v 75 kategoriích pokrývajících 14 000 datových bodů.

Dolby Atmos® a DTS:X® – nastavení bez zvuku

Formáty Dolby Atmos® a DTS:X® umožňují inženýrům mapovat zvuk kdekoli ve 3D prostoru, efekty se přesouvají z reproduktoru na reproduktor po celé místnosti a zahalují vaše publikum do nejnovějších filmů a her. Rozložení 3D reproduktorů si můžete užít i s klasickými titulky. Dolby Surround® a DTS® Neural:X nalézají režijní podněty ve starších zvukových stopách a upmixují je pro úžasný prostorový realismus.

Virtualizér výšky Dolby Atmos

Při přehrávání jakéhokoli formátu Dolby® umožňuje zapojení Dolby Atmos Height Virtualizer* pohlcující zážitek z poslechu a vytváří virtuální prostorový a výškový efekt z tradičních rozložení reproduktorů bez použití dalších prostorových nebo výškových reproduktorů.

* Povoleno s budoucí aktualizací firmwaru.

Flexibilní 3D zvuk s DTS Virtual:X™

DTS Virtual:X* je technologie virtualizace prostorového zvuku, která vytváří pohlcující 3D zvukové pole z horizontálního rozložení reproduktorů bez nutnosti připojení výškových reproduktorů. Využívá DSP algoritmy k vytvoření pocitu 3D prostorovosti a je efektivní v místnostech jakékoli velikosti a tvaru. DTS Virtual:X pracuje s DTS:X, formáty DTS® a nekódovanými stereo zvukovými stopami.

* Povoleno s budoucí aktualizací firmwaru.

Dynamické zesílení zvuku

DAA, který byl více než 70 let vylepšován tak, aby poskytoval emocionální zážitek z poslechu, obsahuje vlastní vysokoproudý nízkošumový napájecí transformátor, přizpůsobené kondenzátory a diskrétní výstupní stupeň zesilovače. Jedinečná topologie obvodu zabraňuje fázovému posunu pro přesný zvuk, zatímco vysoký proud zlepšuje ovládání reproduktorů pro vzrušující dynamiku. Díky 4-ohmové zátěži všemi kanály má DAA sílu, která vás pohne.

Klíčová vylepšení designu zlepšují zvuk

I když je TX-NR696 kosmeticky známý, má uvnitř významná vylepšení, která regulují hluk, zvyšují jízdní výkon a zlepšují výkon S/N. Nová deska HDMI® obsahuje větší, silnější, lépe zpracované uzemnění a zkrácené signálové cesty pro snížení šumu na A/V signálech. Nový SoC procesor má vlastní desku vzdálenou od audio signálových cest pro snížení šumu. Napájecí vedení bylo posíleno ve snaze o hnací sílu, zatímco přední (L/R) a středový zesilovač nyní obsahují každý dva tranzistory, což efektivně zdvojnásobuje možnosti zpracování proudu. Výsledek můžete slyšet v bleskové rychlosti a síle basů a v jasnějším oddělení a lokalizaci nástrojů na velké a prostorné zvukové scéně.

Síťový zvuk nové generace

Získejte přístup ke streamovanému obsahu z Amazon Music, Spotify®, TIDAL, Deezer a TuneIn a sdílejte síťový zvuk po celém domě jako součást systému pro více místností prostřednictvím Works with Sonos, vestavěný Chromecast*, AirPlay 2, DTS Play-Fi® a FlareConnect™.

* Jednotka si může během nastavování automaticky stáhnout a použít aktualizaci softwaru Over-the-Air.

Spolupracuje s Sonos

TX-NR696 se může připojit k vašemu stávajícímu domácímu zvukovému systému Sonos nebo být začátkem nového, stačí jej spárovat se Sonos Connect*. AVR se propojí s ekosystémem Sonos, probouzí se, mění vstupy a hraje na požadovanou hlasitost na příkaz z aplikace Sonos*.

* Sonos Connect se prodává samostatně. Aplikace Sonos je k dispozici zdarma pro iPad, iPhone a Android™ v App Store a Google Play. Před instalací zkontrolujte kompatibilitu zařízení a OS.

Vestavěný Chromecast* s Asistentem Google

Streamujte snadno jakoukoli hudbu ze smartphonu, notebooku nebo PC do přijímače. Ovládejte přehrávání pomocí aplikací podporujících Chromecast, které znáte a máte rádi, ze svého iPhonu, iPadu, telefonu nebo tabletu Android™, notebooku Mac nebo Windows® nebo Chromebooku™. Pokud máte chytrý reproduktor s Asistentem Google, můžete řídit, přehrávat a ovládat přehrávání hudby hlasem.

* Jednotka si může během nastavování automaticky stáhnout a použít aktualizaci softwaru Over-the-Air.

Čtyřjádrový SoC podporuje 802.11ac Wi-Fi®

Čtyřjádrový SoC (System on a Chip) má sílu provádět více úloh zpracování najednou. Rozvíjí síťové funkce a podporuje nejnovější vysokorychlostní specifikaci 802.11ac (2x2 MIMO), přičemž je kompatibilní s dvoupásmovými routery 802.11b/g/n. Poznámka: Některé země nebo oblasti mají předpisy, které ovlivňují sílu bezdrátového signálu a používání kanálů Wi-Fi.

Sdílejte zvuk flexibilně v zóně 2

TX-NR696 podporuje flexibilní 3D-ready 5,2-kanálové prostorové reproduktory pro kino se dvěma kanály, které jsou k dispozici pro přehrávání v jiné místnosti. Výstupy zóny 2 distribuují zesílené analogové, NET, Bluetooth®, SPDIF a HDMI audio zdroje v jedné nebo obou zónách současně (je zde Zone 2 DAC). Výstup ze zóny 2 a line-out zóny 2 je povolen.

* HDMI a SPDIF podporují pouze zvuk PCM. Zvuk HDMI dostupný na vstupech 1–3.

Sdílejte zvuk nebo poslouchejte soukromě

Připojte audio systém přes analogový RCA vstup a linkový výstup AVR pro zónu 2/zónu B. Se zónou 2 můžete přehrávat stejné nebo různé analogové/digitální zdroje (včetně SPDIF a HDMI) v jedné nebo obou místnostech současně. Zóna B je ideální pro připojení kompatibilního vysílače, takže můžete poslouchat jakýkoli zdroj – včetně televize – přes bezdrátová sluchátka, ideální pro půlnoční filmy a TV. Milovníci hi-fi zvuku si zamilují možnost předávat signály předního levého/pravého předního zesilovače v režimu předního předzesilovače a přizpůsobit si zvukový charakter prostřednictvím svých oblíbených reproduktorů.

Jasnější dialog pouhým stisknutím tlačítka

Tato technologie řeší neslyšitelné dialogy v televizních programech a filmech. Vocal Enhancer řízený DSP identifikuje hlasové frekvence, takže je můžete zvýšit nebo snížit pomocí tlačítek na dálkovém ovládání nebo pomocí ovládacích prvků na předním panelu.

Relaxujte s režimem Stereo Assign Mode

Stisknutím tlačítka přepne režim Stereo Assign Mode přehrávání z předních reproduktorů na páry reproduktorů Surround, Rear Surround nebo Height. Ideální pro ambientní poslech, hudbu na pozadí nebo kdykoli, kdy chcete vytvořit relaxační atmosféru.

AccuEQ Pokojová akustická kalibrace s AccuReflex™

AccuEQ vytváří harmonické zvukové pole ve vaší místnosti. Detekuje přítomnost reproduktoru, jeho velikost, impedanci a vzdálenost od místa měření a nastavuje úrovně akustického tlaku. Poté vybere výhybku subwooferu a EQ všechny reproduktory, včetně subwooferu. AccuReflex optimalizuje reprodukci 3D zvuku prostřednictvím reproduktorů s podporou Dolby Atmos. Řeší fázový posun, který vzniká z rozdílů mezi směrovými a nesměrovými zvuky. Užijte si soudržné 3D zvukové pole s vertikálním pohybem a rozměrem nad hlavou.

Další specifikace naleznete v datovém listu na kartě ke stažení.

Dodávané příslušenství

  • Vnitřní FM anténa
  • AM smyčková anténa
  • Nastavení reproduktoru mikrofon
  • Rychlý návod
  • Dálkový ovladač
  • 2x AAA (R03) baterie

 

SPECIFIKACE
Sekce zesilovače
Výkon (všechny kanály)
175 W/Ch
(6 Ω, 1 kHz, 10 % THD, 1-kanálový buzení)
165 W/Ch
(6 Ω, 1 kHz, 1 % THD, 1-kanálový buzení, IEC)
Dynamický výkon 240 W (3 Ω, přední)
210 W (4 Ω, přední)
120 W (8 Ω, přední)
THD+N (celkové harmonické zkreslení + šum)
0,08 % (20 Hz–20 kHz, poloviční výkon)
Vstupní citlivost a impedance
200 mV rms/47 kΩ (linka)
3,5 mV rms/47 kΩ (Phono MM)
Jmenovitá výstupní úroveň a impedance RCA
1 V rms/470 Ω (předvýstup pro subwoofer)
200 mV rms/2,3 kΩ (linkový výstup zóny B/zóna 2)
Frekvenční odezva 10 Hz–100 kHz/+1 dB, -3 dB (Přímý režim)
Ovládání tónů ±10 dB, 20 Hz (basy)
±10 dB, 20 kHz (výšky)
Odstup signálu od šumu 106 dB (Line, IHF-A)
80 dB (Phono, IHF-A)
Impedance reproduktoru 4 Ω–16 Ω
Sekce tunerů
Ladění frekvenčního rozsahu
FM 87,5 MHz–108 MHz
AM 522 kHz–1 611 kHz
530 kHz–1 710 kHz
Všeobecné
Napájení AC 220–240 V~, 50/60 Hz
Příkon 570W
Spotřeba energie bez zvuku
65 W
Spotřeba energie v pohotovostním režimu
0,15 W
Rozměry (Š x V x H) 435 x 173,5 x 379,5 mm
Hmotnost 10,0 kg

 

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží

DENON AVR-S660H Black

5.2kanálový 8K AV receiver Denon AVR-S660H s výkonem 75 W na kanál podporuje Dolby TrueHD, Dolby Surround, DTS-HD Master Audio a DTS Neo:6. Je vybaven nejnovějšími specifikacemi HDMI, jako je 8K/60Hz, vybraný průchod VRR 4K/120Hz, ALLM, HDR10+ a ...

DENON AVR-S660H Black
Kód: avrs660
14 990 Kč bez DPH 12 388,43 Kč
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0