Marantz NA6006 B

Kód:
na6006b
Výrobce:
Cena s DPH: 15 990 Kč
Cena bez DPH: 13 214,88 Kč
Skladová dostupnost:
Na objednání

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Marantz NA6006 B

Síťový přehrávač Marantz NA6006 byl navržen tak, aby dokázal splnit veškeré požadavky moderního posluchače digitální hudby. Zrodil se z vysoce uznávaného modelu ND8006, který je vybaven osvědčenou technologií a audio konceptem pro dosažení té nejlepší zvukové výkonnosti. 

            Marantz NA6006 byl navržen pro milovníky hudby. Obsahuje vybrané komponenty a unikátní obvod HDAM Marantz, který zaručuje rychlé zesílení signálu v celé šířce pásma, a proto neunikne žádný detail. To, v kombinaci s vysoce kvalitním D/A převodníkem, robustní mechanickou konstrukcí a čistým napájením, zaručuje, že jedná o ty nejlepší ingredience pro hudební zvuk v jedinečné kvalitě Marantz. 

            NA6006 nabízí vysoce kvalitní přehrávání prostřednictvím domácích sítí, lokálního USB úložiště, internetových streamingových služeb, internetového rádia, Bluetooth a AirPlay 2. Streamujte hudbu ze Spotify, TIDAL, Deezer, Amazon Music a dalších služeb a užijte si přehrávání audio souborů DSD (2.8/5.6 MHz), WAV, MP3, AAC, WMA, FLAC a ALAC.

Stáhněte si aplikaci HEOS Home Entertainment Skill a ovládejte Marantz NA6006 hlasem pomocí virtuální asistentky Alexa od Amazonu – ovládat můžete hlasitost, přehrávání, pozastavení nebo ukončení přehrávání hudby. Stačí pouze vyslovit příkaz na chytrý reproduktor Amazon Echo. Marantz NA6006 může být také integrován do HEOS multi-room eco systému. Tomu se říká vysoká všestrannost.

Klíčové vlastnosti

Streamování hudby z internetového rádia, Spotify Connect, Amazon Music, TIDAL, Deezer a dalších služeb prostřednictvím integrované síťové technologie HEOS
Bezdrátové připojení k chytrým zařízením a streamování hudby prostřednictvím Bluetooth nebo Airplay 2
Vestavěná technologie Bluetooth a dvoupásmová Wi-Fi (2.4 GHz/5 GHz) pro vylepšenou stabilitu sítě i v domácnostech s přeplněnými Wi-Fi pásmy
1 optický digitální vstup pro připojení k vašemu zábavnímu systému

Audiofilní D/A převodník 192kHz/24bit (ESS9016) a dvou-krystalové hodiny pro výjimečnou hudební výkonnost
Proprietární HDAM obvody Marantz pro minimalizaci interference a zlepšení zvuku
Vybrané audio komponenty pro bezkonkurenční výkonnost Marantz

Multi-room audio streamování po celé domácnosti s technologií HEOS

Hlasové ovládání Amazon Alexa prostřednictvím aplikace HEOS Home Entertainment skill. (Vyžaduje použít zařízení Amazon Echo)

Podpora přehrávání souborů DSD (2.8/5.6 MHz), WAV, MP3, AAC, WMA, FLAC, ALAC prostřednictvím streamování a USB zařízení pro poslech souborů s vysokým rozlišením a Hi-Fi

Optické a analogové audio výstupy

Volitelná fixní nebo variabilní výstupní úroveň pro flexibilní nastavení systému

Ovládání hlasitosti připojeného zesilovače Marantz pomocí aplikace HEOS

Výstup pro sluchátka s volitelným ovládáním zisku

Síťový audio přehrávač

Síťový přehrávač Marantz NA6006 vychází z úspěšného modelu ND8006 a byl navržen tak, aby předčil očekávání a překonal požadavky moderního znalce digitální hudby. Užijte si řadu vylepšených funkcí, jako jsou integrovaná síťová technologie HEOS pro bezproblémové streamování hudby, technologie Marantz Musical Digital Filtering (MMDF), upgradovaný D/A převodník (DAC) od ESS9016 pro podporu souborů s vysokým rozlišením (až 192kHz/24bit a DSD 5.6 MHz), výstup pro sluchátka s volitelným ovládáním zisku nebo nově, volitelně variabilní výstupní úroveň. Ovládejte hlasitost síťového přehrávače Marantz NA6006 pomocí aplikace HEOS pro iOS a Android nebo přehrávejte hudbu přes USB port na předním panelu.

Streamování HEOS Multi-room
Vestavěná technologie HEOS vám umožní vychutnávat si svou oblíbenou hudbu v každé místnosti vašeho domova, a to bezdrátově. Přehrávejte stejnou skladbu v každé místnosti nebo zvolte jinou skladbu pro každou připojenou místnost – volba je pouze na vás. Poslouchejte hudbu ze Spotify, TuneIn, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer nebo hudební soubory z vaší lokální knihovny. Připojte další HEOS komponenty, jako jsou HEOS reproduktory, a vaši hudbu můžete přehrávat v jedné místnosti – nebo v mnoha dalších.

Hlasové ovládání Alexa od Amazonu
Vychutnejte si hands-free ovládání prostřednictvím virtuální asistentky Alexa od Amazonu. Pouze vyslovte příkaz – hlasem nastavte hlasitost, přeskočte na další stopu, přepněte vstupy pro různé mediální přehrávače a další – “stačí říct". Stáhněte si aplikaci HEOS Home Entertainment Skill, abyste povolili hlasové příkazy Alexa pro přehrávač NA6006, HEOS zařízení a další vybrané produkty Marantz.

Unikátní digitální filtr Marantz (MMDF)
Model NA6006 je vybaven unikátním digitálním filtrem Marantz Musical Digital Filtering (MMDF), inspirovaným audiofilní technologií Marantz referenční třídy. Tato proprietární technologie DSP vám umožňuje vybrat si ze dvou volitelných charakteristik digitálního filtru, jenž umožňuje přesné přizpůsobení zvuku podle vašich představ. Každý algoritmus pečlivě zpracovává jemné hudební detaily a přetváří nové multimediální soubory pro výjimečné přehrávání zvuku ve vysokém rozlišení.

Vestavěné Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay 2
Pokročilý systém přenosu pomocí dvou antén pro streamování o velkém objemu dat i v městském prostředí s přetíženými pásmy. Navíc, kompatibilita s Apple AirPlay2 vám umožní bezdrátově poslouchat vaši oblíbenou hudbu ze zařízení iPhone, iPad a dalších iOS zařízení.

Audiofilní D/A převodník a unikátní HDAM Marantz
Aby bylo zajištěno precizní řízení všech digitálních signálů, NA6006 je vybaven audiofilním D/A převodníkem ESS9016 Sabre DAC s dvojitými hodinami (dual crystal clock). Přidané analogové obvody v kombinaci s uznávanými moduly Marantz Hyper-Dynamic Amplifier (HDAM) vytvářejí široký dynamický rozsah a nižší zkreslení. Vyrobeny ze samostatných komponentů a optimalizovány pro výjimečnou kvalitu zvuku, tyto miniaturní HDAM se nacházejí v produktech Marantz, jako jsou přehrávače a zesilovače řady Reference.

Variabilní výstupní terminál
Poskytuje volitelně fixní nebo variabilní výstupní úroveň pro připojení přímo na aktivní reproduktory nebo přímý vstup pro výkonový zesilovač pro použití s digitálním zdrojem – přehrávačem / předzesilovačem. Hlasitost lze ovládat dálkovým ovladačem nebo prostřednictvím kompatibilních aplikací.

Ovládání zisku pro sluchátka
Faktor zisku je k dispozici ve třech různých volbách. Díky tomu je možné bezproblémově ovládat sluchátka s nízkou nebo vysokou impedancí.

Podpora celé řady nejrůznějších typů souborů, včetně DSD 2.8 a 5.6 MHz
Kromě kompatibility s běžnými audio stopami PCM z digitálních zdrojů, jako je například CD, přehrávač NA6006 podporuje všechny hlavní typy audio souborů:

Typ souboru    Vzorkovací frekvence.    Přen. rychlost    Bitová délka    Přípona    WMA    32/44.1/48 kHz    48-192 kbps    -    .wma    MP3    32/44.1/48 kHz    32-320 kbps    -    .mp3    WAV    32/44.48/88.2/96/176.4/192 kHz    -    16/24 bits    .wav    MPEG-4 AAC    32/44.1/48 kHz    48-320 kbps    -    .aac/.m4a/.mp4    FLAC    32/44.48/88.2/96/176.4/192 kHz    -    16/24 bits    .flac    ALAC    32/44.1/48/88.2/96 kHz    -    16/24 bits    .m4a    DSD (stereo)    2.8 MHz-5.6 MHz    -    -    .dsf/.dff>
Vysoce kvalitní konstrukce
Přehrávač NA6006 byl navržen pro náročné milovníky hudby. Tvoří jej silné materiály, které zvyšují kvalitu zvuku. Pevné šasi je dvouvrstvé – navíc, u jednotlivých desek s obvody je zabráněno vzájemným interferencím. Konstrukce je plně optimalizovaná pro reprodukci v té nejlepší možné kvalitě, kompaktní signálové cesty eliminují zkreslení a zlepšují zvuk. Vysoko-rychlostní a vysoko-proudé Schottkyho bariérové diody zaručují rychlé zpětné zotavení a ochranu proti zpětnému proudu. Prémiové pasivní a aktivní komponenty, jako audiofilní kondenzátory a přesné odpory s nízkým tolerančním rozmezím, zaručují přesný a vysoce kvalitní zvuk.

Použití jako samostatný D/A převodník
Pokud je NA6006 připojen pomocí optického digitálního vstupu k digitálnímu přehrávači disků nebo k jinému digitálnímu audio zdroji s optickým digitálním výstupem, NA6006 můžete použít jako audiofilní D/A převodník.

Systém dobíjení v pohotovostním režimu
Vaše chytrá zařízení můžete dobíjet pomocí USB portu, a to i v případě, že je přehrávač NA6006 v pohotovostním režimu. Jakmile je zařízení plně nabité, NA6006 automaticky přejde do pohotovostního režimu s minimální spotřebou energie.

Více možností ovládání
Ovládejte NA6006 způsobem, jaký preferujete. Použijte dodané ergonomický dálkový ovladač, které je kompatibilní s integrovanými zesilovači Marantz, použijte aplikace HEOS pro vzdálené ovládání ze zařízení iOS, Android nebo Kindle pro ovládání hlasitosti, nebo si stáhněte aplikaci HEOS Home Entertainment Skill, a NA6006 ovládejte pomocí hlasových příkazů prostřednictvím virtuální asistentky Alexa od Amazon. Zadní panel obsahuje vstupní a výstupní porty dálkového ovládání pro přímé připojení k přehrávači disků nebo zesilovači Marantz, vstup IR ovládání pro připojení externího řídicího zařízení a port LAN RJ-45.

Více než 60 let audiofilního dědictví
Společnost Marantz byla založena v roce 1953 a v oblasti konstrukce audio komponentů má dlouhou a bohatou historii. Produkty Marantz se tak právem staly po celém světě součástí života milovníků hudby a kritického poslechu. Tuto dlouholetou tradici v poskytování těch nejlepších zážitků z poslechu hudby ve své třídě v sobě nese také model NA6006.

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží

Uniti Nova

All-in-One zařízení Uniti Nova

Uniti Nova
Kód: 11777_2
139 990 Kč bez DPH 115 694,21 Kč

ND 555

Síťový přehrávač ND 555

ND 555
Kód: 14976_2
449 990 Kč bez DPH 371 892,56 Kč
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0