IPORT CONNECT PRO Case 10.2 bílá

Kód:
IPO.PROCASE10.2.W_4
Výrobce:
Cena s DPH: 9 990 Kč
Cena bez DPH: 8 256,20 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: IPORT CONNECT PRO Case 10.2 bílá

Magnetické pouzdro pro iPad 10.2" 7./8./9. generace z řady CONNECT PRO. Poskytuje bezkonkurenční škálu možností pro uchycení, nabíjení, ochranu a připojení zařízení iPad.


CONNECT PRO je další generací produktů IPORT, které umožňují mobilitu iPadu v domácích i komerčních aplikacích. Řada produktů CONNECT PRO, postavená na vysoce schopné a modulární platformě, poskytuje bezkonkurenční škálu možností pro uchycení, nabíjení, ochranu a připojení zařízení iPad.


Pouzdro CONNECT PRO disponuje rozhraním Station i rozhraním Dock, což umožňuje iPad připevnit a připojit k jakémukoli produktu v této řadě. Pouzdro chrání před pády až ze 2 metrů. Abyste zabránili neoprávněné synchronizaci přes USB nebo vyjmutí iPadu z pouzdra stačí aktivovat zámek pouzdra. Zkombinujte vnitřní zámek s jakoukoli stanicí obsahující zámek Case a získáte plně zabezpečený systém dočasného uzamykání. Přidejte popruh na ruku v libovolném bodě pro extra užitečnost nebo použijte popruhy pro připojení ramenního popruhu nebo jakéhokoli jiného popruhu. Bez problémů můžete používat bežné čistící prostředky pro utírání celého pouzdra pro dosažení hygieny. Pouzdro je připraveno hned po vybalení k nabíjení, USB a síťová datová připojení ve shodě s vhodnými montážními stanicemi (stanice se prodávají samostatně). Využijte všechny funkce iPadu v pouzdře včetně vypínače, mikrofonů a reproduktorů.


  • možnost připevnění a připojení k jakémukoli produktu v řadě CONNECT PRO
  • zámek pouzdra chrání před neoprávněnou synchronizací nebo vyjmutí iPadu z pouzdra
  • ochrana iPadu před pády až ze 2 metrů
  • možnost připevnit popruh na ruku nebo na rameno
  • pouzdro lze čistit běžným čistícím prostředkem

 

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0