PMA150H

Kód:
pma150h
Výrobce:
Cena s DPH: 30 990 Kč
Cena bez DPH: 25 611,57 Kč
Skladová dostupnost:
1 - 2 dny

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: PMA150H
Integrovaný Síťový Zesilovač s Výkonem 70 W Na Kanál a Technologií HEOS
Integrovaný síťový zesilovač Denon PMA-150H Vám umožní vychutnat si lahodný, robustný, digitálně zesílený zvuk přes oblíbené reproduktory nebo sluchátka s detailní hudební přesností — a to vše z jednoho velmi kompaktního šasi. Kombinuje Hi-Fi výkon s Wi-Fi konektivitou, a disponuje zesilovačem Direct Digital Feedback Amplification (DDFA) nové generace, co z PMA-150H dělá plně digitálně pracující zesilovač. S výkonem 70 W (4 Ohm) na kanál může PMA-150H zásobit dostatkem energie vaše reproduktory pro co nejlepší reprodukci zvuku. Je kompatibilní s přehráváním audio souborů ve vysokém rozlišení a má také digitální vstupy, USB-DAC a schopnost nechat se ovládat ohlasem přes služby Amazon Alexa nebo Google Assistant. Díky integrované platformě HEOS si užijete také streamování hudby z online hudebních služeb jako jsou Spotify, Deezer, TIDAL a mnoho dalších.
Vlastnosti
••
VÝKONNÝ INTEGROVANÝ ZESILOVAČ
S tímto integrovaným zesilovačem získáte dostatečný výkon pro napájení téměř jakéhokoliv páru regálových nebo menších sloupových reproduktorů. Jeho cílem je poskytnout Vám čistší digitální zesílení.PMA-150H nabízí výkon robustních 70 W na kanál (4 Ohm, 1kHz, THD 0.1%) a poradí si jak se 4, tak 8 Ohmovými reprosoustavami.
Perfektní Zážitek z Poslechu
Integrovaný zesilovač PMA-150H disponuje špičkovým zvukem, prémiovým D/A převodníkem, samostatným sluchátkovým zesilovačem, bezdrátovou konektivitou a podporou pro nejnovější audio formáty ve vysokém rozlišení — a to vše se skrývá v tenkém, nenápadném, moderním těle.
Postaven Z Nejlepších Součástek V Oboru
Každičká elektrická součástka v PMA-150H byla pečlivě vybrána a upravena přesně na míru inženýry firmy Denon tak, aby výsledný zvuk a výkon přístroje odpovídal náročným požadavkům firmy na standardy. Díky výkonu a čistotě uslyšíte každičký detail
Pokročilé Zpracování Zvuku AL32 Processing Plus
AL32 Processing Plus patří k nejmodernějším technologiím Denon v oblasti analogové reprodukce signálu. Díky ní poznáte vysoce detailní zvukový zážitek, zbaven nežádoucího rušení, bohatě expresivní v spodních frekvencích a nádherně věrný s originálním zvukem. Podporuje zvukové zdroje ve vysokém rozlišení, pro které díky svým algoritmům přidává speciální značky, které by měli existovat jak před, tak po přenosu velkého množství dat. Tento proces pomáhá vyhladit průběh signálu a zároveň obnovit informace, které se ztratili při procesu digitálního nahrávání.
 
Zvuk ve Vysokém Rozlišení
Poslouchejte hudbu s výjimečnými detaily a přesností. Pomocí integrované platformy HEOS dokáže tento zesilovač dekódovat audio soubory ve vysokém rozlišení – bezztrátové soubory ALAC, FLAC a WAV až do 192kHz/24-bit, stejně jako i soubory DSD 2.8MHz a 5.6MHz (jedná se o audiofilní formát SACD).
Vývoj Zvuku Orientovaný na Hi-Fi
Vnitřní struktura konstrukce je navržena tak, aby co nejvíce pomohla optimalizovat čistotu zvuku, PMA-150H je oddělenými obvodovými deskami umožňujícími dosáhnout neuvěřitelně detailního, špičkového zvuku. 
Vyšší Kvalita Zvuku Přes USB-B DAC
Nyní si můžete užívat díky pokročilým síťovým funkcím a obvodu pro izolaci od rušení, který využívá D/A převodník na USB-B portu, přehrávání souborů PCM 384kHz/32bit a nativních DSD 2.8/5.6/11.2MHz, které si budete pouštět přímo z počítače. Vše to běží v asynchronním režimu.
Kompaktní Šasi s Jasným OLED
Toto stylové, elegantní malé šasi doprovází luxusní povrchová úprava, zahrnující jemně matné hliníkové plochy se stříbrnými odlesky v kombinaci s lesklými i matnými černými povrchy. Přehledný OLED displej zobrazuje vybraný zdroj pomocí grafických ikon a textu, stejně jako i vzorkovací frekvenci a formát dat digitálních zdrojů.
 
Optický, Koaxiální Digitální, USB-A a USB-B Vstup
PMA-150H je vybaven dvěma optickými vstupy, jedním koaxiálním vstupem a USB-A portem pomocí kterého si můžete přehrávat kvalitnější zvuk z jakéhokoliv zdroje. Tyto digitální vstupy Vám pomohou zlepšit zvukovou a vizuální kvalitu zvuku televize, Blu-ray přehrávače, mediálních přehrávačů a dalších zařízení. Tento port můžete využít i v případě, pokud si chcete připojit k zesilovači zdroj hudby ve vysokém rozlišení uložený ve vašem počítači. Díky podpoře USB-B DAC, umí PMA-150H zpracovat PCM signály až do 384kHz/32bit a DSD11.2MHz. 
 
Bluetooth, Wi-Fi Konektivita a Bluetooth OFF režim
Oblíbené skladby můžete streamovat i bezdrátově přes Wi-Fi a Bluetooth. PMA-150H je vybaven duální technologií - 2.4GHz (11b/g/n) a 5GHz (11a/n), pro zajištění kompatibility s co nejvíce chytrými zařízeními. Pokud chcete, můžete funkci Bluetooth zcela vypnout a zamezit tak případnému nežádoucímu rušení při poslechu jiných zdrojů.
 
Více-zónové Streamování Přes Integrovaný HEOS
Technologie HEOS Vám umožňuje užívat si oblíbenou hudbu v jakékoliv místnosti vašeho domu pro co nejlepší bezdrátový audio zážitek napříč celým domem. Přehrávat můžete jak jednu a tu samou skladbu ve všech zónách najednou, nebo si do každé zóny zvolíte jinou skladu, případně i jiný zdroj – volba je jen na Vás. Streamovat můžete ze služeb jako jsou Spotify Premium i Free, TIDAL, TuneIn Internetové Rádio, SoundCloud, Amazon Music, Napster, Deezer nebo z hudebních knihoven uložených na domácí síti. Pokud disponujete dalšími komponenty s technologií HEOS jako je sortiment HEOS reproduktorů nebo AV přijímače s HEOS platformou, snadno si rozšíříte hudbu do více pokojů najednou.
Apple AirPlay 2
Streamujte na PMA-150H z Apple Music bezdrátově pomocí AirPlay 2, případně jej můžete napárovat k dalším reproduktorům kompatibilním s AirPlay a zaplnit si tak dům hudbou.
Amazon Alexa
PMA-150H lze ovládat bez pomocí rukou přes službu Amazon Alexa* vlastním hlasem. Můžete regulovat hlasitost, přeskočit na další skladbu a další – “stačí požádat”. Stáhněte si bezplatný balíček schopností HEOS Home Entertainment Skill abyste umožnili službě Amazon Alexa ovládání hlasem. Vyžaduje aplikaci Alexa app a zařízení Amazon Echo, Dot nebo podobné.
*služba je v krajině dostupná dle podpory společnosti Amazon
Google Assistant
Požádejte reproduktor Google Assistant* nebo Váš telefon, aby začal streamovat oblíbenou skladbu. Regulujte hlasitost, spusťte nebo zastavte skladbu, přeskočte na další skladbu a více možností.
*služba je v krajině dostupná dle podpory společnosti Google
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
NAD CI 580 V2
Kód: NAD.CI580V2_4
39 990 Kč bez DPH 33 049,59 Kč
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0