Rega Bias 2 MM červená

Kód:
CA-BIAS 2-MM-UNI
Cena s DPH: 2 790 Kč
Cena bez DPH: 2 305,79 Kč
Skladová dostupnost:
ihned skladem

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Rega Bias 2 MM červená

Snímač typu Rega Bias 2 MM je jedním z nejdostupnějších modelů společnosti, ale vyrábí se ručně pomocí stejných technologií jako dražší hlavy.

Jedním z hlavních rysů snímače je paralelní vinutí cívky, díky čemuž má Rega Bias 2 vysokou účinnost a poskytuje poměrně vysoký výstupní signál. Kromě toho má taková cívka o třetinu méně zatáček, což usnadňuje vyzvednutí a méně náchylné k rezonanci. Jehla v přenosce je eliptická a neodnímatelná. Pouzdro na hlavu je vyrobeno z vysoce kvalitního plastu s kovovou vložkou a má jasně červenou barvu, což usnadňuje odlišení Rega Bias 2 od ostatních modelů této „řady“. Na rozdíl od většiny ostatních hlav společnosti má Rega Bias 2 standardní dvoubodový držák a lze jej nainstalovat téměř na každou tonearm. Kontakty pro připojení kabelu tonearm mají pozlacené povrchy, což výrazně zvyšuje spolehlivost připojení,

Přenoska poskytuje rytmicky přesný zvuk se širokými basy a dobrou dynamikou a velmi výrazný stereofonní obraz s minimem šumu. Snímač Rega Bias 2 se velmi dobře hodí pro hraní moderní elektronické hudby, i když hudba a jiné žánry zní velmi dobře u hráčů s takovou hlavou. Vysoká úroveň výstupního signálu a standardní impedance vám umožní používat Rega Bias 2 ve spojení s jakýmkoli phono stolem, včetně vestavěných levných AV přijímačů. To ocení milovníci začátečníků, kteří ještě nejsou připraveni na nákup specializovaných korektorů předzesilovače. Kromě toho se jako první upgrade vinylových přehrávačů počáteční a střední cenové kategorie doporučuje Rega Bias 2, aby se nahradily standardní hlavy, které jsou na nich nainstalovány.

Kvalitní MM přenoska, ručně sestavovaná. Precizně navinuté cívky, eliptický hrot. Každá přenoska je testována a kontrolována dva dny pro zajištění maximální možné kvality zvuku. Výstupní napětí 6,8 - 7,2 mV při 1 kHz, 1/2" úchyt na dva šrouby, doporučený přítlak 1,75 g.

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
Goldring E3
Kód: 5036694030967_ean_3
2 690 Kč bez DPH 2 223,14 Kč
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin

0 kusů / 0