KEF E305 Black

Kód:
KEF E305 Black
Výrobce:
Běžná cena: 27 990 Kč
Ušetříte: 6 000 Kč (21%)
Cena s DPH: 21 990 Kč
Cena bez DPH: 18 173,55 Kč
Skladová dostupnost:
ihned skladem

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: KEF E305 Black

EXTRÉMNĚ PŘESNÝ Velice kvalitní, dokonale vyvážený, jednoduše použitelný reproduktorový systém 5.1 se subwooferem a satelitními reproduktory. System využívá nové reproduktory KEF Uni-Q o průměru 4.25” a chválený subwoofer. Nový reproduktorový systém pro domácí kino E305 překonává konkurenci úžasně detailním zvukem s excelentním zvukovým prostorem který zaplní celou místnost. Přirozená zvuková scéna zobrazí celé kouzlo a všechny detaily originálního zvukového obrazu.

Barevné provedení: černá, bílá Nový reproduktor 4,25" z řady Uni-Q Tajemství systému E305 spočívá ve velkém kmitočtovém hi-fi rozsahu nejnovějšího firemního reproduktoru Uni-Q původně vyvinutého pro Q sérii KEF, která získala řadu ocenění. Jeho výborné vyzařovací vlastnosti a čistota zvuku dává systému mimořádně přirozenou kvalitu zvuku. Výškový reproduktor Uni-Q Výškový reproduktor umístěný uprostřed středobasové membrány má otevřenou komůrku, aby se zabránilo zkreslení, které by mohlo vzniknout vysokým tlakem za kopulkou membrány. Reproduktor tak přesně vyzařuje všechny nuance obsažené v nahrávce. Hvězdicový difuzor zvukovodu přispívá k rovnoměrnému rozptýlení zvuku do prostoru a vytvoření přirozeně širokého prostorového zvuku. Reproduktor Uni-Q MF/LF Kuželová membrána středobasové sekce je vylisována z hliníkové slitiny, která je tužší než běžně používané materály. Satelitní reprosoustavy Satelitní reprosoustava E301 byla od začátku navržena jako samostaný, ve své třídě dokonale vyvážený systém s výhybkou, skříňkou a reproduktory v harmonickém souladu. Čím méně je ovlivněn vyzařovaný signál, tím jasnější zvuk. Pro odstranění sekundárního vyzařování a tím i zabarvení zvuku je skříňka silně vyztužena vniřním žebrováním a zatlumena technologií, která zajišťuje přesný zvuk bez nežádoucích rezonancí.

Subwoofer Reproduktorová sestava E305 je navržena nejen pro vysoce kvalitní zvuk, ale i pro vytvoření velkého objemu hlubokých basů. Subwoofer je přesně navázaný na satelitní reproduktory, a tak celý systém zní jako pět velkých reprosoustav. Frekvenční a fázová charakteristika satelitních reproduktorů je přesně vyladěna se subwooferem. Podle umístění a akustických podmínek v místnosti lze změnit fázi signálu 0 - 180° a korigovat basy ve třech stupních - 4 dB, 0, + 2 dB na kmitočtu 50 Hz. Subwoofer je osazený k podlaze vyzařujícím výkonným basovým reproduktorem s dlouhým zdvihem 8" kuželové membrány. Basy jsou vyzařovány přesně a bez zkreslení i při vysoké hlasitosti. Pro korekci basů je využit korekční obvod typu Linkwitz Transform korigující frekvenční charakteristiku na basech a skupinové zpoždění signálu které zajišťuje čistší a přesnější reprodukci nízkých frekvencí. Uzavřená konstrukce skříňky subwooferu E-2 přináší dynamické basy bez přesahu které jsou rychlé, přesné a dobře definované. Stejně jako u satelitů je pro tlumení vnitřního objemu skříňky využit stejný princip jako u LS50. To zabraňuje rezonancím a sekundárnímu vyzařování zvuku a zajišťuje pevné, čisté a bezchybně kontrolované basy.

VELKÁ IKONA Kultovní pozici v této kategorii měly ceněné sestavy s reprosoustavami vejčitých tvarů KEF KHT2005 a KHT3005, které znamenaly jistou revoluci u systémů domácího kina svým extrémně přesným 3D zvukem z malých designových skříněk obsahující unikátní technologie. Zcela nová sestava E305 díky novým, úplně přepracovaným reproduktorům, které byli vyvíjeny pro nejnáročnější audiofilní použití zvedá kvalitativní laťku ještě výš za přijatelně dostupnou cenu. Sestava je dostupná v černé nebo bílé barvě s hedvábně matným povrchem. Skříňky jsou doplněny matně chromovanými hliníkovými stojánky, které lze po otočení využít i jako nástěné držáky. Pro umístění do prostoru lze k soustavám dokoupit hezké stylové asi 1 m vysoké podlahové stojany.

EXTRÉMNĚ JEDNODUCHÉ Celý nový systém E305 je navržen tak, aby byl příjemný, prakticý a jednoduchý. Je jednoduhé je i připojení k jakémukoliv AV přijímači, který zároveň řídí i výstupní úroveň subwooferu. S žádné speciální nástroje ani dovednosti nejsou potřebné pro nastavení systému na optimální výkon. Ať jsou reprosoustavy umístěny na polici, na stěně nebo přimontovány na stojany, je nastavení stejně jednoduché.

E301/ E301c Systém 2 pásmový bass-reflex Uni-Q reproduktor Středobasy / výšky 115 mm hliníková membrána 19 mm ventilovaná hliníková kalota. Frekvenční pásmo (- 6 dB) 80 Hz - 45 kHz Frekvenční pásmo (±3dB) 90 Hz - 33 kHz Dělící frekvence 2,7 kHz Doporučený výkon zesilovače 10 - 100 W Citlivost (2,83V/1m) 86 dB Maximální akustický výkon 109 dB Impedance 8 Ω Vnitřní objem 1,5 l Hmotnost 2,4 kg Rozměry (v x š x h) E301 E301c 260 x 136 x 159 mm 157 x 220 x 155 mm E-2 Systém Uzavřený Basový reproduktor 200 mm (8") Frekvenční pásmo (- 6 dB) 33 Hz - 280 kHz Zesilovač Vestavěný 250 W třídy-D Výhybka pevná 250 Hz, 2. řádu Vstupy Cinch Vnitřní objem 14,7 l Maximální akustický výkon 102 dB Hmotnost 7,25 kg Rozměry (v x š x h) 320 x 430 x 270 mm

 

TEST:

https://www.idnes.cz/technet/audio-foto-video/recenze-reprosuostav-pro-domaci-kino-kef-e305.A160301_103601_tec_audio_nyv

 

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin

0 kusů / 0