KEF LS50 Wireless Black

Kód:
KEF LS50 Wireless B
Výrobce:
Cena s DPH: 59 990 Kč
Cena bez DPH: 49 578,51 Kč
Skladová dostupnost:
ihned skladem

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: KEF LS50 Wireless Black

Reprosoustavy jsou dvoupásmové s koaxiálním reproduktorem Uni-Q a bassreflexovou ozvučnicí. Označení bezdrátové znamená, že kromě zabudovaného zesilovače jsou vybaveny technologií pro bezdrátový přenos zvuku a komunikaci. Dodávají v páru, každá má síťový přívod a vzájemně jsou propojené ethernetovým kabelem. Vstupy, výstupy a základní ovládání je umístěno v pravé soustavě.

Urozené reprosoustavy KEF LS50 Wireless
Aktivní reprosoustavy které vychází z oceňované LS50 využívají stejné akustické prvky včetně koaxiálního reproduktoru Uni-Q a ozvučnice, která vylučuje nežádoucí zabarvení zvuku. Protože ozvučnice patří mezi prvky určující kvalitu zvuku, bylo při jejím návrhu využito počítačové modelování metodou FEA. Vlastní skříň je vyrobena z MDF, je ještě vystužena dvěmi na sebe kolmými masivními příčkami, které jsou od korpusu skříňky izolovány tlumící hmotou, které spolu s tlumícím materiálem přispívají k účinnému tlumení stojatých vln. Přední strana s přesně navrženým zaoblením pro potlačení difrakcí je vyrobena z kompozitu. Povrchovou úpravu tvoří lak připomínající metalízu. Oválný bassreflexový nátrubek na zadní straně ozvučnice z pružného materiálu je vytvarován pro optimální proudění vzduchu i při vyšších hlasitostech na nízkých frekvencích.


Bodový zdroj zvuku reproduktor Uni-Q
Koaxiální reproduktor vytvoří trojrozměrný zvukový obraz bez ohledu na poslechové místo. Patentovaná technologie reproduktoru Uni-Q společnosti KEF má již svou jedenáctou generaci. Umístění výškového systému do akustického středu středobasové membrány umožňuje LS50 Wireless vytvořit detailnější, přesnější a kompaktní trojrozměrný zvuk.


Frekvenční výhybka s korekcí zpoždění
Zvuk vysokých i nízkých frekvencí by měl k uším posluchače přijít ve stejnou dobu. LS50 Wireless používá zdokonalenou frekvenční výhybku s DSP procesorem a časovým vyrovnáním. Spolu s reproduktorem Uni-Q tak lze dosáhnout přesného zvuku v různých typech místností. Procesor umožňuje i optimalizaci zvuku podle umístění reprosoustav v místnosti, jejího zatlumení, vzdálenosti od zdi a pod. Takový zvukový výkon jen tak neposkytne jiný aktivní reproduktor.


Konfigurace audiofilní kategorie.
Audiofilní zvuk použitím audifilní technologie. V reprosoustavách LS50 Wireless je použita řada moderních komponentů. Při návrhu byly použity nejnovější poznatky a komponenty. Signálová cesta umožňuje přenos a zpracování digitálních signálů s vysokým rozlišením 24 bitů / 192 kHz, samostatný DAC pro pro kažký kanál a zesilovač 2 x 230 W dual mono konfigurace. Vše na míru u KEFu optimalizované.


Pokročilá technologie s elegantním designem
Reprosoustavy KEF LS50 Wireless v sobě spojují moderní technologie s jednoduchostí a elegancí. Je snadné je zapojit, nastavit a používat. Jsou postaveny na nejnovější verzi koaxiálního reproduktoru Uni-Q a s využitím nejmodernějších technologií nabízejí audiofilní zvukovou kvalitu.


Zapoj a hraj
Stačí zapojit napájení a zdroj zvuku do reprosoustav LS50 Wireless, a můžete si užívat vysoce kvalitní zvuk.


Bezproblémové začlenění do interiéru
Dvě skříňky reprosoustav LS50 Wireless se díky možnosti výběru optimálního barevného provedení snadno začlení do interiéru. K dispozici jsou tři barevné kombinace skříňky a eloxu membrány reproduktoru - titanově šedá / červená, lesklá černá/modrá, lesklá bílá / měděná.


Velká flexibilita umístění
Reprosoustavy KEF LS50 Wireless umožňují pro docílení maximální kvality zvuku optimálně nastavit ekvalizační křivku podle jejich umístění v místnosti. Reproduktor Uni-Q pak rovnoměrně vyzáří zvuk do místnosti a zajistí maximální potěšení z poslechu.


Velké možnosti pro připojení
Celá škála vstupů umožní připojit reprosoustavy k širokému okruhu zařízení. Pro analogový zdroj signálu je k dispozici linkový vstup RCA-Cinch, bezdrátové připojení zajišťuje Bluetooth technologie 4.0 s kodekem aptX a dvoupásmová Wi-Fi 2,4 GHz / 5 GHz, digitální signály lze připojit na asynchronní vstup USB B a optický TOSLINK. Připojit tak lze až dvanáct zařízení včetně až osmi Bluetooth a jednoduše mezi nimy přepínat.


Flexibilní ovládání
Reprosoustavy lze ovládat z panelu na horní straně pravé skříňky, nebo pomocí aplikace z mobilního zařízení dostupné pro operační systém iOS nebo Android. Kromě základního nastavení je k dispozici i expertní, ve kterém lze korigovat vyské kmitočty, dělící kmitočet, polaritu a úroveň na výstupu pro externí subwoofer.

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin

0 kusů / 0