Marantz NR1711 SG

Kód:
nr1711sg
Výrobce:
Běžná cena: 23 990 Kč
Ušetříte: 500 Kč (2%)
Cena s DPH: 23 490 Kč
Cena bez DPH: 19 413,22 Kč
Skladová dostupnost:
Na objednání

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Marantz NR1711 SG

DOSTUPNÉ LEDEN 2022

Tenký 7,2Ch 8K AV přijímač s integrovaným HEOS
Poslechněte si ten nejvíce hudební zvuk z elegantně štíhlého profilu. Přijímač Marantz NR1711 7,2k 8K AV pohání pohlcující vysoce věrný zvuk z kompaktního šasi. V polovině výšky tradičního AV přijímače podporuje NR1711 vícerozměrné zvukové formáty Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS: X a DTS Virtual: X.

Užijte si vynikající výkon videa díky nejnovějším technologiím HDMI, jako je 8K / 60Hz pass-through nebo upscaling, eARC, podpora různých formátů HDR včetně HDR10 +, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) a Dynamic HDR, stejně jako nejnovější herní technologie jako průchod 4K / 120Hz, proměnná obnovovací frekvence (VRR) a režim automatické nízké latence (ALLM).

Přehrajte si svou rozsáhlou sbírku digitální hudby s podporou formátů Hi-Res prostřednictvím sítě nebo USB portu na předním panelu. Poslouchejte své milované vinyly prostřednictvím vestavěného vysoce kvalitního phono ekvalizéru. Streamujte hudbu z předních hudebních služeb a ovládejte NR1711 s kompatibilitou hlasového ovládání přes Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri.
Klíčové vlastnosti
Tenký design, výjimečný výkon:
S tenkým profilem, který je poloviční než u tradičního AV přijímače, přináší nový Marantz NR1711 výjimečný výkon a kvalitu zvuku.
Sedmikanálový diskrétní výkonový zesilovač pro vaši zábavu:
S výkonem 90 W na kanál si můžete užít své oblíbené filmy v úžasné kvalitě.
Nejnovější podpora HDMI:
Díky jednomu vyhrazenému vstupu 8K a jednomu výstupu pro video v kvalitě 8K ze zdrojových zařízení 8K; U všech šesti portů HDMI je k dispozici 8K upscaling.
Podpora HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC):
Výstup eARC HDMI přenáší nekomprimované a objektově založené zvukové formáty jako Dolby Atmos a DTS: X přímo z aplikace smart TV do AV přijímače.
S nejnovější filmovou technologií máte pocit, že jste součástí akce:
Díky průchodu 8K / 60Hz nebo upscalingu spolu s HDR10 +, HLG, Dolby Vision a podporou Dynamic HDR zažijte výjimečnou kvalitu obrazu, pokud jde o jas, čistotu a kontrast.
Posuňte hraní na další úroveň:
Vylepšené herní vzrušení se sníženým zpožděním díky průchodu 4K / 120 Hz, proměnné obnovovací frekvenci (VRR), režimu automatické nízké latence (ALLM) a rychlému přenosu snímků (QFT).
Streamování zvuku ve vysokém rozlišení pro nadšence Hi-Fi:
Užijte si své oblíbené přehrávání souborů v Hi-Res kvalitě s podporou FLAC, ALAC a WAV, stejně jako DSD 2,8 / 5,6 MHz.
Funkce Integrovaný HEOS a bezplatná aplikace HEOS:
Váš klíč k digitálnímu streamování hudby, multi-room audio a hlasovému ovládání v celé vaší domácnosti.
Integrovaná technologie Bluetooth a Wi-Fi s podporou dvoupásmového připojení 2,4 GHz / 5 GHz:
Pevné bezdrátové připojení k síti i v přetížených prostředích.


Tenký profil
Užijte si ten nejhudebnější výkon z kompaktního a tenkého šasi. V polovině výšky tradičního AV přijímače přináší NR1711 hudební zvuk, který je synonymem pro Marantz.

 

Výkonný 7kanálový diskrétní zesilovač
Díky vysoce výkonné diskrétní sekci výkonového zesilovače si můžete vychutnat výjimečný zvuk pro filmy a hudbu. Identický výkon na všech sedmi kanálech při 90 W na kanál s nízkou impedancí pohonu pro vynikající ovládání reproduktorů. Režim Auto Eco upravuje výkon reproduktorů na základě úrovně hlasitosti a ekologického měřiče na obrazovce, čímž zajišťuje snížení spotřeby energie v reálném čase, aniž by byl obětován vynikající zvuk Marantz.

Nejhudebnější zvuk
Rozsáhlé vyladění zvukových mistrů Marantz, aby poskytli vynikající zvukový podpis. Žádná součást neopustí ruce zvukových mistrů Marantz, dokud neprochází přísným testováním. Obalte se tím nejhudebnějším zvukem pro jakýkoli zdroj.
Objevte Proč Marantz


Dolby Atmos
V Dolby Atmos pocítíte každý rozměr. Užijte si systém prostorových reproduktorů 5.1 a dva další horní reproduktory nebo dva výškové reproduktory Dolby Atmos, které poskytují dramatické horní efekty pro skutečně obklopující zvuk, včetně up-mixeru Dolby Surround pro starší obsah.

Pro ty, kteří ve svém systému nemají stropní reproduktory nebo reproduktory směřující nahoru, simuluje technologie Dolby Atmos Height Virtualization Atmos atmosféru s ovladači směřujícími dopředu. Nakonfigurujte až pět reproduktorů, abyste replikovali účinek dvou stropních reproduktorů, nebo využijte všech sedm kanálů k simulaci silného efektu čtyř stropních reproduktorů.

 

DTS: X
Pohlcující formátování zvuku DTS: X umisťuje zvuk tam, kde by se přirozeně vyskytoval v prostoru, a vytváří tak realistický vícerozměrný zvuk. Zahrnutý modul pro prostorové přemapování DTS Neural: X ™ nabízí vylepšené ponoření a zvýšený realismus ve všech vašich oblíbených filmech.

DTS Virtual: X poskytuje pohlcující zvuk bez výškových kanálů a vytváří virtuální výškové efekty v uspořádání reproduktorů 2.1, 5.1 nebo 7.1.

 

Pokročilé 8K HDMI připojení
Nový Marantz NR1711 obsahuje šest HDMI vstupů a jeden výstup pro všechny vaše oblíbené zdroje.

Kromě 8K upscalingu všech šest HDMI vstupů podporuje Dolby Vision, HLG, HDR10 +, 4: 4: 4 Pure Color sub-vzorkování, 21: 9 video, BT.2020 pass-through a aktuální standard ochrany proti kopírování HDCP 2.3.

Jeden vyhrazený 8K HDMI vstup poskytuje nejnovější specifikaci HDMI 8K / 60Hz a posune vaši domácí zábavu na další úroveň. Vychutnejte si filmy v křišťálově čisté kvalitě obrazu s vynikající čistotou a kontrastem se všemi dnešními dynamickými formáty videa HDR. Nový Marantz NR1711 také poskytuje nejlepší herní zážitek bez zpoždění s podporou přenosu 4K / 120Hz, podporou ALLM, VRR a QFT.

 

Zažijte další kapitolu filmové zábavy
Nový NR1711 nabízí křišťálově čistou a vysoce kvalitní zábavu. Užijte si filmy v rozlišení 8K s předáním nebo zvýšením rozlišení 8K / 60Hz a nejnovější technologií HDMI, jako je Dynamic HDR a Quick Media Switching (QMS), která se používá ve filmech k eliminaci zpoždění videa.


Další úroveň her
Nový NR1711 přináší dosud nejvyšší kvalitu hraní. Zažijte hraní s průchodem 4K / 120 Hz, stejně jako s proměnlivou obnovovací frekvencí (VRR), rychlým přenosem snímků (QFT) a režimem automatické nízké latence (ALLM), které snižují nebo eliminují zpoždění a trhání snímků pro hladší a bez zpoždění zážitek.    

 

Plná podpora HDMI eARC
eARC (vylepšený zpětný zvukový kanál) podporuje přenos pohlcujícího zvuku z vašeho televizoru pomocí jediného kabelu HDMI, což zjednodušuje celkové nastavení.

Hlasové ovládání Amazon Alexa
Ovládejte handsfree NR1711 pouze svým hlasem a Amazon Alexa. Upravte hlasitost, přeskočte na další skladbu, přepněte vstupy pro různé přehrávače médií a další - „Just Ask“. Stáhněte si dovednost HEOS Home Entertainment a povolte hlasové příkazy Amazon Alexa pro vaše NR1711, zařízení HEOS a další vybrané produkty Marantz. Dostupnost se liší podle regionu.

Zjistit více


Hlasové ovládání Google Assistant
Požádejte svůj domov Google, aplikaci Google nebo jiná zařízení s vestavěným Google Assistant o ovládání obsahu ve vašem poslechovém prostředí. Spusťte hudbu v aplikaci HEOS a poté požádejte Asistenta Google o ovládání hlasitosti, přehrávání, pozastavení, přeskočení skladeb a další. Dostupnost se liší podle regionu.

Zjistit více

 

Apple AirPlay 2 Vestavěný
Streamujte zvuk ze svých oblíbených hudebních služeb, jako jsou Apple Music a Spotify, nebo sledujte videa ze služeb, jako je YouTube a Netflix, z jakéhokoli zařízení iPhone, iPad, Mac nebo Apple TV. Poslechněte si zvuk dokonale synchronizovaný s vašimi reproduktory ze zdrojů AirPlay 2.

Chcete-li poslouchat zvuk z více místností, bezdrátově streamujte obsah do více zařízení kompatibilních s AirPlay 2 současně s vylepšeným vyrovnáváním zvuku, abyste zajistili plynulé přehrávání zvuku. AirPlay 2 poskytuje ovládání a seskupování kompatibilních zvukových zařízení v aplikaci Apple Music nebo Home. Použijte AirPlay 2 v aplikaci nebo svým hlasem přes Siri.
Zjistit více    

 


Streamování hudby v každé místnosti
Integrovaný HEOS je váš klíč k neomezenému hudebnímu zážitku kdekoli ve vaší domácnosti. Přehrávejte skladby uložené na vašem chytrém zařízení nebo osobním mediálním serveru a streamujte své oblíbené hity z předních streamovacích služeb, jako jsou Spotify, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn Internet Radio a další, a to i ve vysokém rozlišení. Spárujte AVR s povoleným HEOS s jakýmkoli vestavěným produktem HEOS nebo bezdrátovým reproduktorem a distribuujte jakýkoli hudební zdroj nebo zvuk televize kdekoli ve vaší domácnosti.

 

Podpora zvuku ve vysokém rozlišení
Užijte si hudbu přesně podle záměru umělce. NR1711 dekóduje Hi-Res Audio ALAC, FLAC a WAV bezztrátové soubory až do 24-bit / 192-kHz, stejně jako stopy DSD 2,8 MHz a 5,6 MHz (audiofilský formát SACD). Poslouchejte hudbu přes USB port na předním panelu nebo přes síťové zdroje.

 

Integrovaný Phono vstup
Snadno připojte svůj analogový gramofon k přijímači a užívejte si čistého záměru každé nahrávky ve vaší vinylové sbírce.

 

Pokročilá 32bitová D / A konverze na všech kanálech
Pokročilé 32bitové převodníky AKM AK4458 D / A referenční třídy na všech kanálech pro optimální věrnost a nejširší dynamický rozsah s nejnižším zkreslením. Tím je zajištěna konzistentní vysoká věrnost a přesné sladění kanálů napříč všemi kanály pro maximální zážitek z poslechu.

Duální výstupy pro subwoofer
Podporuje duální subwoofery pro rovnoměrnou nízkofrekvenční basovou odezvu ve vašem poslechovém prostředí. Užijte si přesné basy bez slyšitelných špiček nebo poklesů bez ohledu na to, kam subwoofer umístíte.


Více zdrojů, více místností
Vychutnejte si 5.1kanálový prostorový zvuk ve vašem domácím kině a současně přehrávejte stereofonní zvuk ze stejného zdroje nebo jiného zdroje v samostatné místnosti. Jednoduše připojte pár reproduktorů k víceprostorovým zesilovaným výstupům nebo připojte další stereofonní zesilovač a reproduktory k předzesilovačům Zone 2.


All Zone TV Audio

Sdílejte zvuk TV hlavní zóny ve druhé zóně, aniž byste ztratili plně diskrétní vícekanálové přehrávání v hlavní zóně. Vyberte „Zdroj“ pro druhou zónu ze vzdálené aplikace AVR, aby se zvuk hlavní zóny nepřepnul na stereofonní PCM.
Připojení chytré televize
Přijímač můžete snadno ovládat pomocí dálkového ovladače Smart TV pomocí funkce HDMI CEC přidružené k vaší Smart TV. Jednoduše nastavte „HDMI Control“ na ON na vašem přijímači, poté nastavte „Smart Menu“ na ON, abyste mohli začít ovládat NR1711 pomocí dálkového ovladače vašeho televizoru. Domovská obrazovka Smart Menu vám poskytuje rychlý přístup k volbám zdroje a prostorového režimu, nabídce nastavení AVR a čtyřům Smart Select.

Bluetooth audio přenos


Sledujte nejnovější film nebo poslouchejte své oblíbené melodie, aniž byste probudili dům. NR1711 vám dokonce umožňuje přehrávat zvuk ze sluchátek Bluetooth i připojených reproduktorů současně. Pokud máte člena rodiny nebo přítele, který je sluchově postižený, je to skvělá volba, jak zlepšit dialog bez zvýšení celkové hlasitosti.
Certifikováno „Roon Tested“
Všechny nové AV přijímače Marantz jsou nyní testovány na Roon, včetně NR1711. Získejte více ze své digitální hudební knihovny s prohledávatelnými a surfovatelnými informacemi o vašich oblíbených umělcích a písních. Najděte texty, data koncertů, fotografie, životopisy, recenze a další.    


Snadné nastavení, snadné použití


NR1711 je vybaven prémiovými reproduktorovými terminály se sadou odpovídajících kabelových štítků, které jsou součástí dodávky, aby bylo zajištěno správné připojení. Zahrnutý Průvodce nastavením nabízí jasný grafický směr na obrazovce a Průvodce rychlým startem zajišťuje optimální nastavení pro jakoukoli konfiguraci.
Audyssey MultEQ pro snadné nastavení a kalibraci místnosti
Optimalizujte svůj zvukový zážitek pomocí Audyssey MultEQ, Dynamic Volume a Dynamic EQ pro plynulé nastavení vašeho poslechového prostředí. S dodávaným měřicím mikrofonem analyzuje MultEQ výstup každého reproduktoru (včetně subwooferu) a generuje přesné digitální filtry, které optimalizují každý kanál pro správnou odezvu frekvence a časové domény. Použijte Audyssey Dynamic EQ k zajištění jasného dialogu a širokopásmové odezvy i při snížené úrovni hlasitosti, nebo Audyssey Dynamic Volume k zabránění otřesů a normalizaci hlasitosti při přepínání obsahu mezi reklamami, oznámeními a televizními programy. Pokud jste pokročilý uživatel, další aplikace Audyssey MultEQ Editor (dostupná k zakoupení) vám umožní přejít „pod kapotu“ k další úpravě a přizpůsobení vašeho zvukového prostředí.    


Aplikace Audyssey MultEQ Editor
NR1711 podporuje aplikaci Audyssey MultEQ Editor. Přejděte „pod kapotu“ a zobrazte a upravte nastavení podrobného ladění, přizpůsobte zvuk přesněji konkrétním problémům ve vaší místnosti a přizpůsobte zvuk svým osobním preferencím, včetně:

Prohlédněte si výsledky detekce reproduktorů a zkontrolujte správnou instalaci
Podívejte se na výsledky před a po kalibraci Audyssey, což usnadňuje identifikaci problémů v místnosti
Upravte cílovou křivku Audyssey pro každou dvojici kanálů podle svého vkusu
Upravte frekvenční rozsah EQ pro každý pár kanálů
Přepínání mezi dvěma vysokofrekvenčními cílovými křivkami roll-off
Povolením / zakázáním kompenzace středního pásma zvýšíte nebo zjemníte hlasovou oblast
Uložte a načtěte výsledky kalibrace
Aplikace Audyssey MultEQ Editor pro Android a iOS je k dispozici ke koupi v Apple App Store nebo Google Play Store.

 

Aplikace Marantz AVR Remote
Aplikace Marantz AVR Remote pro iOS a Android poskytuje úplnou kontrolu nad nejnovějšími síťovými AV přijímači Marantz. Slouží k zapnutí / vypnutí, úpravě hlasitosti, vstupu a nastavení nebo k okamžitému přepnutí do aplikace HEOS.    


S vestavěnou přednastavenou pamětí pro duální reproduktory
Nový NR1711 ukládá dvě nastavení Audyssey a přepíná mezi těmito dvěma nastaveními za běhu, což vám dává svobodu vyladit váš poslechový zážitek na základě obsahu nebo poslechového prostředí.

 

Pohodlné funkce Smart Select
Čtyři funkční tlačítka Smart Select na přiloženém dálkovém ovladači vám umožňují uložit vaše preferovaná nebo často používaná nastavení a měnit je, kdykoli chcete - včetně vstupního zdroje, úrovně hlasitosti, zvukového režimu, konfigurace Audyssey a dokonce i nastavení „All Zone Stereo“ pro party režim. Stisknutím tlačítka NR1711 okamžitě nakonfiguruje přijímač na požadované nastavení.

 

Inteligentní režim ECO
Integrovaný režim ECO poskytuje úspory energie a ECO měřič na obrazovce. Použijte přijímač v režimu úspory energie ke snížení maximálního výstupního výkonu nebo k přijetí strategií nízké spotřeby napříč nastaveními. Ať tak či onak, kvalita zvuku, která definuje Marantzovu dokonalost, zůstává nezměněna.

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0