Ortofon 2M RED + Ortofon Carbon Stylus brush

Kód:
859225
Výrobce:
Cena s DPH: 2 790 Kč
Cena bez DPH: 2 305,79 Kč
Skladová dostupnost:
ihned skladem

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Ortofon 2M RED + Ortofon Carbon Stylus brush
Ortofon 2M-Red Movable Magnet Pickup je k dispozici v aktualizované sérii hlav, které se liší v barvě těla. A název 2M jen označuje typ snímače - MM.
Na vývoji těchto modelů se podílel dánský úřad Møller Jensen Design, který je rovněž zodpovědný za design špičkových hlav MC Jubilee a Kontrapunkt.
Při návrhu těchto snímačů se používá vlastní vývoj společnosti, magnety s rozdělenými pólovými špičkami. To poskytuje Ortofon 2M-Red se stejnou plochou frekvenční odezvou jako dražší modely typu MC. Hlava má eliptickou jehlu s přesným ostřením, která poskytuje přesné sledování, vynikající zvukové detaily a minimální opotřebení talíře při poslechu hudby.
Ortofon 2M-Red vytváří na výstupu zvukový signál s amplitudou až 5,5 mV, což zajišťuje dobrou kompatibilitu s různými typy fází phono. Rozsah přítlaku pro tento model je v rozmezí 1,6 až 2 gramy a jeho doporučená hodnota je 1,8 gramu. Úhel sledování 20 stupňů je typická hodnota pro většinu tonearms, což zjednodušuje nastavení hlavy.
Všechny elektrické parametry snímače jsou v rámci standardních hodnot, takže ve většině případů není nutná úprava vstupní impedance fáze phono.
Hmotnost hlavy, jejíž tělo je vyrobeno z vysoce kvalitního antirezonančního průsvitného plastu, je 7,2 gramu a hodnota dynamického poddajnosti je 20 μm / mN.
Hlava Ortofon 2M-Red poskytuje velmi bohatý a dynamický zvuk a je skvělá pro poslech moderní elektronické hudby. Díky rozšířenému frekvenčnímu rozsahu a minimální úrovni šumu a zkreslení je poslech z vinylových desek s Ortofon 2M-Red skutečným potěšením. Tato kazeta je skvělým příkladem moderní kazety, kterou lze úspěšně použít na mnoha gramofonech střední řady.
Vlastnosti Ortofon 2M-Red Pickup
Design Studio Møller Jensen Design
Patentovaný magnetický systém
Eliptická zaostřovací jehla
Specifikace snímací hlavy Ortofon 2M-Red
Typ MM
Frekvenční rozsah 20 Hz - 22 kHz (+/- 1,5 dB)
Stereo separace více než 22 dB
Vlastní indukčnost 700 mH
Doporučená vstupní impedance 47 kOhm
Výstupní napětí 5,5 mV
Přítlak 1,6 - 2,0 g
Svislý úhel (VTA) 20 stupňů
Sledování 70 μm (315 Hz)
Dynamická shoda 20 μm / mN
Výška 18 mm
Hmotnost 7,2 g

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0