Ortofon 2M Blue + Ortofon Carbon Stylus brush

Kód:
859226
Výrobce:
Cena s DPH: 5 390 Kč
Cena bez DPH: 4 454,55 Kč
Skladová dostupnost:
ihned skladem

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Ortofon 2M Blue + Ortofon Carbon Stylus brush
Ortofon 2M-Blue Moving Magnet Pickup (MM typ) byl vyvinut společně s dánskou společností MollerJensen Design - podílela se také na tvorbě špičkových MC hlav od Jubilee a Kontrapunkt. Záměrem bylo vytvořit kazetu, jejíž tvar připomínal diamantovou fazetu, která se odráží při pohybu po drážce desky. Ve jménu kazety se odehrávají dva nápady, zdůrazněná souvislost s moderními trendy, z nichž pochází číslo 2, jakož i přidružení těchto kazet k typu Moving Magnet (MM), tj. Dva „M“.
Kazety řady 2M jsou navrženy pro přesnou a přesnou reprodukci hudebního materiálu z vinylového záznamu. Masivní a zároveň elegantní řada 2M předvádí skvělou kombinaci elegantního tvaru a technické dokonalosti. Tato řada byla navržena podle nejvyšších standardů a je v souladu s přísnou politikou společnosti Ortofon poskytovat nejpřesnější a nenatřenou reprodukci. Sérii vytvořil stálý vývojář Ortofonu Per Winfield, který měl ruku ve většině Ortofonových hlav vydaných v posledních 30 letech.
Snímací hlava Ortofon 2M Blue má pokročilý systém elektromagnetické přeměny, který vám umožňuje zvýšit výstupní napětí na 5,5 mV. Jehla Ortofon 2M Blue s diamantovou špičkou má eliptické ostření (nahé eliptické). Optimalizovaná konstrukce kazety umožňuje rychlé upevnění a hmotnost a velikost jsou navrženy s ohledem na použití téměř ve všech dnes vyrobených točnách. Na kazetu můžete nainstalovat náhradní jehlu.
Hlava Ortofon 2M-Blue má vyšší technické parametry než původní model této řady, červená, ale má velmi příznivý poměr kvality a ceny. Zejména má snímač vylepšené oddělení stereo kanálů (25 dB) a rozsah výšek rozšířený až na 25 kHz. Ortofon 2M-Blue je vybaven diamantovou jehlou se zdokonaleným eliptickým zaostřením, které zajišťuje přesné sledování zvukové stopy na desce. Stejně jako všechny hlavy řady má i 2M-Blue účinný elektromagnetický systém, který poskytuje úroveň výstupního signálu 5,5 mV. Díky tomu jsou přehrávače vybavené tímto snímačem kompatibilní s různými modely zvukových scén, včetně integrovaných zesilovačů a AV přijímačů. Zátěžové charakteristiky hlavy se volí tímto způsobem
Těleso hlavy je vyrobeno z průsvitného modrého polymeru a má vysokou tuhost a vynikající antivibrační vlastnosti. Ortofon 2M-Blue je určen pro přítlak v rozmezí od 1,6 do 2 gramů, zatímco při frekvenci 315 Hz bude sledování 80 mikronů. Hlavní mechanické parametry snímače jsou zcela standardní, což usnadňuje konfiguraci na různých tonearms.
Tato hlava je velmi vhodná pro upgrade vinylových gramofonů střední řady, které jsou obvykle vybaveny levnými snímači. Při správném naladění je Ortofon 2M-Blue schopen poskytovat neutrální zvuk v širokém frekvenčním rozsahu a velmi dobrý přenos dynamických nuancí kompozic. Hlava je vhodná pro poslech hudby různých žánrů.
Vlastnosti Ortofon 2M-Blue Pickup
Diamantová jehla s eliptickým ostřením
Vysoký výkon
Průsvitné tělo v modré barvě
Specifikace snímací hlavy Ortofon 2M-Blue
Typ MM
Frekvenční rozsah 20 Hz - 25 kHz
Stereo separace více než 25 dB (1 kHz)
Stereo kanálová nerovnováha méně než 1,5 dB
Doporučená vstupní impedance 47 kOhm
Doporučená vstupní kapacita 150 - 300 pF
Výstupní napětí 5,5 mV
Přítlak 1,6 - 2,0 g
Úhel sledování 20 stupňů
Jehla diamant, ostření Nude Elliptical, poloměr 8/18 mikronů
Barva těla modrá
Impedance 1,3 kΩ
Indukčnost 700 mH
Výška 18 mm
Hmotnost 7,2 g
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0