new

Marantz SR5015 DAB Black

Kód:
sr5015dabb
Výrobce:
Cena s DPH: 26 990 Kč
Cena bez DPH: 22 305,79 Kč
Skladová dostupnost:
Na objednání

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


 • Popis
 • Foto
Popis k výrobku: Marantz SR5015 DAB Black

7.2 kanálový AV receiver

 • Nabízí dokonalý zážitek z domácího kina s Dolby Atmos a DTS:X
 • Bezkonkurenční možnosti přehrávání hudby díky vestavěné technologii HEOS, AirPlay 2 a kompatibilitě s hlasovým ovládáním Amazon Alexa, Apple Siri a Google Assistant, které lze využít i pro bezproblémové ovládání přehrávání
 • Technologie HEOS umožňuje poslech nahrávek ve vysokém rozlišením (až po DSD 5.6) z vašeho síťového úložiště nebo nejnovějších streamovacích služeb Spotify, Tidal a dalších
 • HEOS umožňuje multiroom ozvučení z podporovaných komponentů značek Marantz nebo Denon.
 • Video obvody jsou plně kompatibilní s nejnovějšími specifikacemi HDMI 2.1 a HDCP 2.3
 • Samozřejmostí je podpora rozlišení 4K při 120Hz nebo 8K při 60Hz, HDR10+, HLG, stejně jako Dolby Vision
 • Receiver je vybaven nejmodernějším akustickým měřicím systémem Audyssey MultEQ XT32, včetně Audyssey Dynamic Volume, Dynamic EQ, LFC a SubEQ HT. Díky těmto technologiím a dodávanému mikrofonu přesně analyzuje výkon každého reproduktoru, aby optimalizoval celkový zážitek z poslechu
 • Dolby Atmos Height Virtualization Technology, které dokáže simulovat stropní reproduktory, bez nutnosti je mít nainstalované
 • Nově přibylo i obousměrné bluetooth, například pro majitele bezdrátových sluchátek, kteří tak mohou nerušeně poslouchat přehrávaný obsah.

 

Pro milovníky filmů a her

V nové kolekci audiovizuálních přehrávačů je opravdu na co se dívat. Pravidlem je, že výrobce využívá nejnovější verzi standartu HDMI, což napovídá, že uživatelé videí a milovníci kvalitního poslechu mají budoucnost zajištěnou.

 

Pokročilý design

AV receiverům vévodí elegantní design, který dodává interiéru styl a řád. AV receiver střední třídy je vybavený ovládacím tlačítkem a předními vstupy, umně ukrytými za výklopným panelem. AV receiver nejvyšší třídy je obdařen stylovým kruhovým displejem. Model SR5015 se nejvíce upíná ke kvalitě zvuku a snaze vytvořit pohlcující a bohatě detailní zážitek z prostorového zvuku. Díky nejnovější topologii zpětné vazby a vlastním vyvinutým HDAM s vysokým rozlišením Marantz disonuje jak sílou, tak jemností a kvalitním komplexním uchopením.

 

Hudební streaming

Uživatel ocení streamování hudby z předních služeb a možnost rozšíření poslechu po celém domě pomocí integrovaného systému HEOS. S nejnovějšími technologiemi HDMI, jako je průchod 8K / 60 Hz a převádění na vyšší verzi, podpora různých formátů HDR včetně HDR10, HDR10 +, Dolby Vision, hybridní log-gama (HLG) a dynamická HDR, je bezprecedentním hráčem. Dále je využito průchodu 4K / 120 Hz, proměnné obnovovací frekvence (VRR) a automatického režimu nízké latence (ALLM). Neomezeně streamovat lze ze Spotify Free, Premium, Amazon Music HD, Tidal, nebo přímo z chytrých zařízení přes AirPlay 2 či Bluetooth. Klíčem ke streamování digitální hudby, ovládání zvuku ve více místnostech a hlasovému ovládání v celém domě je všudypřítomný HEOS systém.

 

Výrobce čerpá z bohatého know-how značky

Nový AV receiver je vyladěný světově uznávanými zvukovými akustiky v nejmodernějších zařízeních. Tomu také odpovídá výkon a připojení podle uživatelských preferencí zvuku - 7,2 kanálový diskrétní výkonový zesilovač se 180 W na kanál to umí pěkně rozbalit. Podporovány jsoutrojrozměrné audio formáty Dolby Atmos, technologie virtualizace výšky Dolby Atmos, technologie DTS: X a DTS Virtual: X.

 

Cílem je pohlcující vícerozměrný zvuk

S využitím hlavního výstupu HDMI je možné propojit televizor s podporou eARC HDMI a umožnit tak existenci nekomprimovaným a objektovým zvukovým formátům přímo z aplikace inteligentní televize do AV receiveru.

 

Užití kvalitních komponentů

Skvělý výsledek podporují exkluzivní komponenty. Patentované obvody HDAM společnosti Marantz, obvody Current Feedback, 32-bit D / A převodníky AKM AK4458 a Hybrid PLL Clock Jitter Reducer umějí „vyrobit“ podrobnější a dynamičtější zvuk. Všechny užité součástky jsou podrobeny přísnému testování.

 

Klady a přednosti

Výrobce využívá duální subwoofery pro nízkofrekvenční basovou odezvu v poslechovém prostředí, umožňuje také pohodlné ovládání hlasem a úplnou flexibilitu systému díky předním hlasovým agentům – Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Siri. Požádáním o oblíbenou hudbu, o zvýšení hlasitosti, přeskočení na další skladbu či cokoli dalšího, je vše předem splněno a pod kontrolou. Anténní systém s duální diverzitou zajišťuje stabilní vysílání, funkce Wi-Fi zase umožňuje kompatibilitu s širokým spektrem inteligentních zařízení. AV receiver SR5015 tak zprostředkovává rychlé a jednoduché nastavení tlačítkem Wi-Fi a snadné sdílení iOS Wi-Fi. Platí podpora Hi-Res audia – zařízení má schopnost dekódovat Hi-Res audio ALAC, FLAC a WAV bezeztrátové soubory až do 24-bit / 192-kHz, stejně jako stopy DSD 2,8 MHz a 5,6 MHz (audiofilský formát SACD). Poslech hudby umožňuje port USB na předním panelu nebo síťový zdroj.

 

 

Výrobce Marantz
Počet kanálů 7.1
Výkon na kanál (W) 200 (6 ohm, 1 kHz, 10% 1ch Drive) / 140 (6 ohm, 1 kHz, 0.7% 2ch Drive) / 100 (6 ohm, 1 kHz, 10% 1ch Drive)
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 100000
Odstup signál / šum (dB) 100
THD (%) 0.08
Analogový vstup RCA, RCA (Phono)
Analogový výstup RCA (Pre-out), RCA (Subwoofer)
Pre-out 7 kanálů, Zóna B
Phono předzesilovač MM
Počet zón (reproduktory)
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, USB-A
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Deezer, Spotify, TIDAL
Lokální streamování AirPlay 2, Bluetooth, Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Nadstandardní BT kodek
Multiroom aplikace HEOS
Rádio FM, AM
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, WMA , MP3, AAC
DSD až DSD128 (5,6 MHz)
Surround - objektové formáty Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Atmos Height Virtualizer, DTS Virtual:X
Surround - upmixing Dolby Surround, DTS Neural:X
Surround - kodek Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, Dolby Digital Plus, DTS-HD High Resolution
Barevné formáty Dolby Vision, HLG, HDR, HDR10, BT.2020
Video technologie 3D, 4K upscaling, 4K nativní
HDMI - funkce HDCP 2.3, ARC, eARC, CEC
HDMI - vstupy 6
HDMI - výstupy 2
Barva Černá
Šířka (mm) 440
Výška (mm) 161
Hloubka (mm) 338
Hmotnost (kg) 10.1
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0