new

Monitor Audio Bronze 200 Dolby Atmos Black

Kód:
Bronze20071B
Výrobce:
Běžná cena: 71 150 Kč
Ušetříte: 3 660 Kč (5%)
Cena s DPH: 67 490 Kč
Cena bez DPH: 55 776,86 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


 • Popis
 • Foto
Popis k výrobku: Monitor Audio Bronze 200 Dolby Atmos Black

Zvýhodněný set pro domácí kino 7.1. - sloupové reprosoustavy Monitor Audio Bronze 200, centrální repro Bronze C150, zadní surroundy na zeď či stojany Bronze 50, aktivní subwoofer Bronze W10 a efektové Bronze ATM. Přes kompaktní rozměry sestava vyniká velkými basy i bez subwooferu.

Řada reproduktorů BRONZE.

Monitor Audio představuje již šestou generaci reprosoustav řady Bronze. Nové reproduktory byly vylepšeny, pokud jde o kvalitu zvuku a provedení, to vše, aby milovníkům hudby poskytla nezapomenutelný zážitek. V nové řadě Bronze naleznete od základu navržený vlnovod Uniform Dispersion, který v kombinaci s charakteristickým výškovým reproduktorem C-CAM Gold Dome zajišťuje rovnoměrnější rozptyl zvuku, lepší vyrovnávání času a lepší rozptyl zvuku a poskytuje realističtější prostorový zážitek. Pozlacené terminály a okáblování z postříbřené bezkyslíkaté mědi Pureflow zabezpečují precizní přenos signálu. Navíc jsou reprosoustavy dostupné ve čtyřech moderních provedeních. V 6. generaci série Bronze najdete regálové reprosoustavy Bronze 50 a 100, podlahové reprosoustavy Bronze 200 a 500, centrální reproduktor Bronze C150, prostorový reproduktor Bronze FX, reproduktor Dolby Atmos Bronze ATM a aktivní subwoofer Bronze W10.
 
Vrchol série Bronze, Bronze 500 mají větší skříň obsahující 25 mm C-CAM Gold Dome výškový reproduktor vybavený novým vlnovodem Uniform Dispersion (UD) pro neuvěřitelně živý zvuk, plus dva nové 200 mm středobasové reproduktory C-CAM s vylepšenou geometrií membrány a technologií Damped Concentric Mode (DCM), což reproduktorům umožňuje hlubší a plnější zvuk při zachování čisté a přesné prezentace. S jejich silným a přirozeným výkonem sloupové reproduktory Bronze 500 nadchnou všechny milovníky hudby i filmu. Zadní port Hive II je navržen a vyladěn tak, aby usnadňoval snadné umístění bez ovlivnění výkonu.

Vynikající zpracování.

Výběr ze čtyř moderních povrchových úprav a stylová kontrastní zvuková přepážka dávají reproduktorům Bronze 500 vynikající vzhled a zajistí, že budou doplňovat výzdobu každé místnosti. Vysoce kvalitní skříň se saténovou lakovanou přední stranou je ideálně přizpůsobená mřížce, chránící výškový reproduktor. Necelý metr vysoké reproduktory Bronze 500 stojí na robustních ocelových podpěrných nohách a vyzařují půvabnou prezentaci, která doplňuje jejich krásně detailní zvukovou reprodukci. Jsou navrženy pro koberce (hroty) nebo tvrdé podlahy (gumové nožky).


 • Výškový reproduktor C-CAM Gold s novým vlnovodem Uniform Dispersion (UD)
 • Středobasový reproduktor s vylepšenou geometrií membrány a technologií Damped Concentric Mode (DCM)
 • Zadní port Hive II vyladěný pro snadné umístění bez ovlivnění zvukového výkonu
 • Akusticky průhledná hexagonální mřížka
 • Vysoce kvalitní pozlacené reproduktorové terminály
 • Vnitřní kabeláž Pureflow z postříbřené bezkyslikaté mědi pro nejvyšší kvalitu přenosu signálu
 • Elegantní, průhledné, magnetické mřížky, které pomáhají přizpůsobit reprosoustavy interiéru
 • Pevné ocelové sokly poskytují stabilní základnu
 • Záruka na všechny reproduktory Monitor Audio 5 let

 

 

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0