Denon RCD-N11 DAB White

Kód:
rcdn11w
Výrobce:
Cena s DPH: 12 990 Kč
Cena bez DPH: 10 735,54 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Denon RCD-N11 DAB White

Multimediální hudební systém DENON RCD-N11 , již nepotřebujete vysvětlovat dalším členům rodiny jak zapnout zvuk z TV, jednoduše se přístroj naprogramuje na ovládání vaším ovladačem od TV,

zapnete TV a systém se také zapne na optickém vstupu z TV, dálkovým ovladačem od TV ovládáte hlasitost systému /TV repro jsou vypnuté/, vypnete TV a vypne se i system. Systém má také zvýraznění

basů při tichém poslechu.

FM, DAB+, internetové rádia, USB či síťové přehrávání hudby z Nasu včetně hudeních souborů Hi-Resolution, DSD atd... Díky analogovému vstupu můžetet připojit i gramofon s předzesilovačem.

Zažijte prakticky nekonečné možnosti zvuku s CEOL N11DAB. Poslouchejte svá oblíbená CD, rádio DAB +, streamujte své seznamy skladeb prostřednictvím Spotify, Deezer Premium nebo Tidal a využívejte vestavěnou technologii HEOS do více místností. Užijte si internetové rádio, připojení Bluetooth a AirPlay2. A pro optimální pohodlí: Ovládejte tento Mini HiFi systém snadno pomocí hlasu pomocí Amazon Alexa, Google Assistant a Siri přes Apple AirPlay 2.

Výjimečný zvukový design
CEOL-N11DAB je navržen pro optimální zvukový výkon s konfigurací obousměrných reproduktorů na míru, která zlepšuje čistotu a hudební přesnost. Každý nástroj uslyšíte jasně s kvalitou nadšence.

Streamujte svůj zvuk z jakékoli služby
Hrajte svou osobní hudební sbírku - dokonce i ve vysokém rozlišení.
Síťový přijímač CEOL N11DAB podporuje všechny hlavní formáty streamování. Všechny skvělé hudební služby jsou plně integrovány. Nebo poslouchejte vysoce kvalitní rozhlasové stanice DAB +.

Intuitivní dotykový panel
Klíčovým designovým prvkem jsou dotykové klávesy v horní části CEOL N11DAB. Dávají okamžitou odpověď - světlem. Tento síťový přijímač má také dvouvrstvý povrch odolný proti poškrábání, který poskytuje výrazný a uspokojivý pocit.

Začněte poslouchat hned
CEOL N11DAB se nastavuje rychle a intuitivně, od vybalení z krabice až po naplnění vašeho domova krásnou hudbou vám zabere jen pár minut. Postupujte podle jednoduchých pokynů a snadno se připojte ke svým oblíbeným streamovacím službám. Nebo jen vložte CD. Volba je na tobě.

Vše, co potřebujete, je HEOS
Díky integrovanému HEOS může mít každá místnost ve vašem domě svůj vlastní zvuk. Nebo seskupte další zařízení s podporou HEOS, jako jsou bezdrátové reproduktory, zvukové lišty nebo AV přijímače, a pomocí domácí sítě zaplňte dům stejnou skladbou.

Alexa, Play My Favorite Song
Vyberte zvuk nebo zdroj, který se vám líbí, zvyšte hlasitost nebo přeskočte na další skladbu. To vše a ještě více
zvládnete pomocí jednoduchých hlasových povelů. Mini systém CEOL-N11DAB je kompatibilní se zařízeními Amazon Echo a Alexa Voice Service.

Technické data:
Power Output (6 ohm, 1kHz) 60 W / 4 ohms
počet kanálů 2
Frekvenční odezva (Analogový vstup) 20 Hz - 20 kHz
Poměr signálu a šumu (audio) 86dB
Harmonické zkreslení (audio) 0.1(1kHz/5W/ 4 ohms)
Frekvenční Rozsah FM 87.5 - 108 MHz
Poměr signálu a šumu (Mono / Stereo) FM 74/70 dB
Harmonické zkreslení (Mono / Stereo) FM 0.3 / 0.4%
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0