Klipsch RP-1200SW

Kód:
RP1200SW
Výrobce:
Termín dodání:
2
Cena s DPH: 23 990 Kč
Cena bez DPH: 19 826,45 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


 • Popis
 • Foto
Popis k výrobku: Klipsch RP-1200SW

Hyper účinný vyvážený výkon

Subwoofery Reference Premiere dosahují optimálního vyvážení mezi výkonem zesilovače, schopnostmi měniče a objemem kabinetu a dosahují maximálního rozšíření nízkých frekvencí s velkým výkonem, přesností a rychlostí.

Spun copper přední zapalovací cerametalické woofery

Nově navržené Cerametallic™ basové reproduktory jsou výjimečně lehké a extrémně tuhé, poskytují pozoruhodnou nízkofrekvenční odezvu s minimálním rozpadem kužele a zkreslením pro vyšší a čistší výstup s menším výkonem zesilovače.

Vysoce účinný zesilovač třídy D

Vestavěný, vysoce účinný zesilovač má design analogového předzesilovače, který zachovává původní signálovou cestu pro čistší reprodukci věrnou zdroji. Výstupní stupeň třídy D zajišťuje maximální účinnost pro maximální výkon, detaily a nízkofrekvenční výkon.

Front-firing slot port s exkluzivní technologií vnitřního flare

Vlastní vnitřní geometrie s novým designem slotu Aerofoil minimalizuje hluk portu pro čisté a nezkreslené nízké frekvence. Konstrukce předního střelby umožňuje flexibilitu umístění.

Schopná sada bezdrátového subwooferu WA-2

Sada bezdrátového subwooferu Klipsch WA-2 (prodává se samostatně) umožňuje bezdrátové připojení s vysokým rozlišením pro snadné umístění kdekoli ve vaší místnosti a optimalizuje výstup a nízkofrekvenční odezvu. Připojte až čtyři bezdrátové sady WA-2 ke kompatibilním subwooferům Klipsch v jedné místnosti pro zcela bezdrátové připojení.

Flexibilní ovládání

Nízkopropustná výhybka a ovládání proměnlivé fáze vám umožní vyladit subwoofer k vašim reproduktorům Klipsch a vaší místnosti a vytvořit tak ideální úroveň basů. Vstupy Line Level / LFE RCA zajišťují kompatibilitu s přijímači domácího kina.

1/2-Watt pohotovostní režim

Výjimečná účinnost zapnutí nebo vypnutí. Splňuje globální standardy účinnosti – snižuje náklady na energii pro uživatele.

Používejte vstupy současně

Jak RCA, tak bezdrátové vstupy lze využít, což vám dává možnost používat jeden subwoofer s více systémy ve stejné místnosti. Můžete například použít bezdrátový vstup pro nastavení vašeho domácího kina a vstup RCA pro váš 2kanálový systém, aniž byste museli přepínat vstupy při přepínání mezi systémy.

Ultra-odolná ebenová povrchová úprava

Ebenový vinylový povrch odolný proti poškrábání vypadá jako skutečné dřevo a pokrývá celou skříň.

Detailní design

Zaoblené rohy, pryžové nožičky tlumící nárazy, ocelové sloupky mřížky a mřížka z tkané tkaniny zajišťují prvotřídní vzhled a dojem.

Vlastnosti:

 • 12" měděný keramický basový reproduktor
 • 800W špičkový dynamický výkon / 400W RMS
 • Zesilovač třídy D
 • Frekvenční odezva 16,5 až 138 Hz
 • Otvor pro aerofoil Přední vypalovací port
 • Možnost bezdrátového připojení s volitelnou sadou WA-2
 • 1 x RCA/LFE vstup
 • Nízkoprůchodový crossover
 • Variabilní řízení fáze
 • Vinylová povrchová úprava odolná proti poškrábání na MDF
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0