Denon DL110

Kód:
DL110
Výrobce:
Cena s DPH: 6 590 Kč
Cena bez DPH: 5 446,28 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Denon DL110
Popis snímací hlavy Denon DL-110
Denon má značné zkušenosti s vytvářením vinylových přehrávačů pro domácí i profesionální použití, což je mimo jiné začleněno do moderních snímačů společnosti.
Snímač Denon DL-110 je navržen s pohyblivou cívkou, ale vyvíjí vysoké (až 1,6 mV) výstupní napětí, což zjednodušuje výběr vhodného fono ekvalizéru pro něj. Denon DL-110 bude znít dobře s phono stolem pro hlavy typu MM, včetně trubkových, stejně jako vestavěné integrované zesilovače a AV přijímače. Hlava je vybavena jednobodovým zavěšením, které umožňuje zvýšit přesnost čtení informací z destičky a snížit možné rezonance.
Držák snímací jehly je vyroben z hliníku a má robustní dvojitou konstrukci a odlehčenou kotvu magnetického systému. Jehlová hlava Denon DL-110 má diamantový hrot se speciálním eliptickým ostřením. K ochraně jehly je poskytována stoupající clona z kouřového plastu, která může být po instalaci Denon DL-110 a seřízení tonearmu odstraněna. Pouzdro hlavy má vynikající tlumicí vlastnosti, které tlumí jakékoli rušivé vibrace.
Hlava má vysoce kvalitní zpracování a je vhodná pro většinu otočných stolů střední třídy. Kontakty pro připojení kabelu tonearm mají pozlacený povrch, který minimalizuje ztrátu signálu a zlepšuje kvalitu zvuku.
Snímač Denon DL-110 má téměř neutrální tonální vyvážení, široký dynamický rozsah a poskytuje vysoké zvukové detaily. Tato hlava může být vynikající volbou pro nahrazení pravidelných snímačů vinylových přehrávačů na základní a střední úrovni, jako prostředku ke zlepšení kvality a poměru ceny a kvality jejich kvality zvuku.
Kvalita zvuku Denon DL-110 je velmi vysoká, zatímco dobře reprodukuje i vinylové desky s nedokonalým povrchem. Při správném vyladění je tento snímač schopen konkurovat na stejné úrovni i s dražšími vedoucími specializovaných společností.
Vlastnosti snímací hlavy Denon DL-110
Hliníkový držák jehly
Vhodný pro MM phono předzesilovače
Eliptická zaostřovací jehla
Specifikace snímací hlavy Denon DL-110
Typ MC
Výstupní napětí 1,6 mV
Frekvenční rozsah 20 Hz - 45 kHz
Dynamická shoda 8 x 10 - 6 cm / dyn (při signálu 100 Hz)
Impedance hlavy 160 ohmů
Impedance zátěže více než 47 kOhm
Přítlak 1,5 - 2,1 gramu
Výška 17,6 mm
Hmotnost 4,8 g
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0