Marantz NR1200 SG

Kód:
nr1200sg
Výrobce:
Cena s DPH: 21 990 Kč
Cena bez DPH: 18 173,55 Kč
Skladová dostupnost:
Na objednání

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Marantz NR1200 SG

Marantz NR1200 je nízký stereofonní síťový přijímač s vestavěným HEOS, HDMI vstupy a mimo jiné i Phono vstupem. Samozřejmostí je DAB+ tuner, internetové rádia, Spotify, Tidal atd....

Pokud chcete poslouchat kvalitní zvuk pouze ze dvou předních reprosoustav, ale chcete zachovat komfort propojení s TV včetně ovládání hlasitosti přes dálkový ovladač Vaší TV, synchronizované spínání a vypínání s TV je to ideální přístroj pro Vás.

Vychutnejte si zvukovou dokonalost ve vysokém rozlišení pomocí tenkého stereofonního síťového přijímače Marantz NR1200, který pohání detailní a vysoce věrný zvuk z kompaktního šasi.

Díky plně diskrétnímu designu zesilovače, který vychází z čistě integrovaného uspořádání zesilovače a proslulého zvuku Marantz, je NR1200 ideální pro náročné milovníky hudby, kteří požadují jak vynikající kvalitu hudby, tak moderní streamování hudby a digitální připojení.

Streamujte hudbu ze svých oblíbených služeb přes Bluetooth, Apple AirPlay 2 nebo vestavěnou aplikaci HEOS. Poslouchejte FM / DAB + rádio, internetové rádio, širokou škálu hudebních služeb nebo připojte gramofon ke kvalitnímu vstupu Phono.

 

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0