tip

Marantz PM6007+CD6007 (u nás k poslechu)

Kód:
pm6007set1
Výrobce:
Cena s DPH: 26 990 Kč
Cena bez DPH: 22 305,79 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


 • Popis
 • Foto
Popis k výrobku: Marantz PM6007+CD6007 (u nás k poslechu)
Zvýhodněný set Marantz stereo zesilovače, CD přehrávače a síťového přehrávače s internetovými rádii a možností pžehrávání Tidal, Spotify, Dezzer atd...
 

Zesilovač - PM-6007:

 • Přepracovaná a vylepšená sekce zesilovače s použitím větších kondenzátorů a nových modulů HDAM-SA3
 • Digitální sekce vybavená novým převodníkem AKM AK4490 D / A pro přesnější zpracování signálu a soubory s vysokým rozlišením Hi-Res
 • Vyhrazený aktivní výstup subwooferu pro zlepšení celkové dynamiky a výkonu vašeho audio systému


Přehrávač CD / MP3 - CD-6007:

 • Vylepšený sluchátkový zesilovač s HDAM-SA2, vybavený trojitým zesílením signálu, což zaručuje kompatibilitu s velkým rozsahem sluchátek 
 • Podpora nekomprimovaných souborů přímo z USB flash disku
 • Dva digitální filtry pro zlepšení zvuku přehrávaného obsahu podle preferencí uživatele: měkké / ostré
 
Marantz PM6007
 
Integrovaný zesilovač s digitální konektvitou
 

 • Postupte o krok dále:Integrovaný zesilovač PM6007 dodává až 2x 45 W (8 ohmů RMS, 20 Hz - 20 kHz) a nabízí rafinovaný zvukový zážitek.
 • Pečlivě a mistrovsky naladěno:Během dlouhého procesu ladění společnost Marantz pečlivě zdokonaluje a upravuje jednotlivé komponenty, aby přístroj dosáhl optimálního výkonu.
 • Široký rozsah konektivity:poslouchejte zvukové soubory Hi-Res a připojte zdroje signálu přes pětici pozlacených analogových vstupů, jeden koaxiální vstup a dva optické digitální vstupy.
 • Přepracovaný vysoce kvalitní DAC AK4490 nabízí bohatší zvuk.
 • Režimy digitálního filtru pro optický / koaxiální vstup:Poslouchejte zvuk, který vyhovuje vašemu vkusu díky nové funkci digitálního filtru.
 • Kromě vysoce kvalitních:reproduktorových terminálů s možností přepínání A / B, plně stíněné jednotky DAC a měděných šroubů poskytují stabilní nožky pevný základ pro celé zařízení.
 • Marantz obvod HDAM-SA3:Zažijete širší dynamický rozsah s nižším zkreslením.
 • Pokročilá tepelná kompenzace:minimalizace paměťového zkreslení i po náročných basových pasážích.
 • Optimalizované součástky pro dokonalejší zvuk:Toroidní transformátor a vysoce kvalitní, přizpůsobené komponenty poskytují výjimečnou kvalitu zvuku.
 • Integrovaný phono vstup:Díky vysoce kvalitnímu MM phono předzesilovači se vstupem FET si můžete vychutnat nejlepší zvuk z vašeho oblíbeného vinylu.
 • Hlubší basy s výstupem subwooferu:Vychutnejte si silné basy přidáním subwooferu, doprovodných reproduktorů do regálových knihoven nebo ještě větší rozšíření basů přidáním sloupových reproduktorů.
 • K dispozici v černé nebo stříbrno-zlaté

 

Zesilovač s proudovou zpětnou vazbou

Technologie proudové zpětné vazby poskytuje široký rozsah a rychlou reakci, v kombinaci s napájením pomocí dostatečně dimenzovaného zdroje nabízí zesilovač velkou výkonovou rezervu pro rozehrání I náročných reprroduktorů.

Referenční převodník pro digitální vstupy

PM6007 využívá nový Hi-Res D/A převod, který je vybavený referenčním čipem AK4490 D/A, který nabízí rozlišení 192-kHz/24-bit

Předimenzovanné napájení

Napájecí zdroj využívá Shottkyho diody a kapacitory s vysokou proudovou kapacitou napájené toroidním trafem a díky tomu nabízí velký dynamický rozsah a schopnost zatížení nízkou impedancí.

 

Toroidal trafo

Toroidní trafo nabízí hned několik výhod oproti klasickému zdroji. Mimořádně efektivní design může poskytnout větší výkon oproti stejnému zdroji klasické konstrukce a zároveň vykazuje menší elektromagnetické vyzařování a mechanické vibrace.

 

 

Technologie Marantz HDAM-SA3

Marantz si vyvíjí vlastní diskrétní obvody namísto standardních integrovaných obvodů. Tyto tzv. HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module) jsou tvořené součástkami s povrchovou montáží a a krátkými zrcadlovými signálovými cestami. V podstatě mají za úkol totéž co klasické operační zesilovače, ale překonávají je významně v rychlosti přeběhu a redukci šumu, což má za výsledek dynamičtější a detailní zvuk.
V novém PM6007 jsou HDAM-SA3 obvody vylepšené v režimu klidového proudu a jsou měné ovlivněné teplotou výkonových tranzistorů.

Rozšířené možnosti připojení o digitální vstupy (2 Optické, 1 Coax) s podporou Hi-Res

Pro přehrávání Hi-res souborů je nyní k dispozici dvojice optických a jeden coaxiállní dig.vstup (up to 192-kHz/24-bit PCM). Celá digitální sekce je plně stíněná samostatným kovovým pouzdrem, aby nemohlo dojít k ovlivění analogového signálu.

Digitální filtr pro Optický/Coaxialní vstup

PM6007 představuje nový digitální filtr pro optické a coaxiální vstupy, který má dva režimy pro optimalizovanou reprodukci z digitálních zdrojů s pomocí nového AK4490 D/A převodníku podle vaší chuti.

Subwoofer výstup

PM6007 podporuje připojení externího subwooferu s pevným dělícím kmitočtem 150Hz.

Vylepšený integrovaný Phono vstup

Integrované zesilovače Marantz jsou již odedávna vybavené kvalitními phono předzesilovači. I PM6007 zůstává věrný tomuto odkazu a nabízí nový model, převzatý z PM6007N s integrovanými FET tranzistory. Tato technologie nabízí vysokou vstupní imedanci, zjednodušuje signálovou cestu a snižuje zkreslení a šum , což znatelně zlepšuje celkovou čistotu signálu.

 

 

Pečlivě vybírané součástky

Marantz si udržuje pověst náročného konstruktéra a snaží se využívat jen takové komponenty, které s rezervou splňují jeho požadavky.

Muzikální reprodukce

Díky návrhu konstrukce a ladění těmi nejlepšími z oboru nabízí PM6007 mimořádný přínos pro vaši Hudební sbírku. Ať už se rozhodnete použít analogové či digitální zdroje, vždy budete nadšeni dokonalou muzikální reprodukce

Marantz CD-6007 CD přehrávač:

CD-6007 je ideální verze CD6006 . Díky použití pečlivě vybraných komponent a modulů zaručuje jedinečnou kvalitu hudebních sbírek přehrávaných na discích CD a uložených na externích přenosných paměťových zařízeních.

Nový model používá:

 • Vylepšený modul HDAM-SA2 , vyznačující se vyšší stabilitou , odolností a nízkým šumem , který udržuje dokonalý zvukový signál při vysokém výstupním zatížení
 • Nový D / A převodník: AKM AL4490 (192 kHz / 24 bitů) , kompatibilní s audio formáty Hi-Res a DSD 5,6 MHZ
 • Upravená část napájení s: novými, vysoce proudovými Shottki diodami a většími kondenzátory, díky kterým bylo dosaženo stabilnějšího napětí a redukce šumu, což poskytuje čistší zvukový signál s dlouhodobým poslechem
 • Podpora souborů: MP3, WMA, AAC a WAV, FLAC HD, ALAC, AIFF DSD přímo z paměťové karty připojené k portu USB
 • Upravená sekce sluchátkového zesilovače s HDAM-SA2, trojnásobný výběr zisku (nízký, střední, vysoký) , zajišťující kompatibilitu se širokou škálou sluchátek a funkce (OFF-CIRCUIT) , zodpovědná za automatické vypnutí zesilovače, když k němu nejsou připojena sluchátka aby se předešlo zbytečnému rušení generování
 • Digitální filtry pro zlepšení kvality přehrávaného zvukového obsahu podle preferencí posluchače: Filtr 1 optimalizuje celkový stereofonní obraz / Filtr 2 poskytuje hlubší sytost zvuku
 
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0