Denon AVC-X8500H AB SP

Kód:
AVCX8500HABSP
Výrobce:
Cena s DPH: 109 990 Kč
Cena bez DPH: 90 900,83 Kč
Skladová dostupnost:
Na objednání

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


 • Popis
 • Foto
Popis k výrobku: Denon AVC-X8500H AB SP

AVC-X8500H

Vlajková loď Denon AVC-X8500H je určena pro všechny domácí kina budoucí generace. Denon tak uvedl na trh jako úplně první na světě 13.2 kanálový AV zesilovač, který podporuje nejnovější prostorové audio formáty, včetně Dolby Atmos, DTS:X a Auro-3D. Vestavěná technologie HEOS navíc podporuje hlasové ovládání pomocí Amazon Alexa* čímž posouvá poslech hudby na zcela novou úroveň bezdrátového domácího audia.
*Tato funkce bude dostupná na jaře 2018 a její dostupnost bude záviset na konkrétní krajině dle podpory společnosti Amazon.
 
 

SILNÝ ZÁŽITEK Z 13.2 KANÁLOVÉHO DOMÁCÍHO KINA

AVC-X8500H zavádí zcela novou vrcholní úroveň prožitků z domácího kina díky vestavěným 13 zesíleným kanálům umožňujícím dosáhnout bezkonkurenční 3D prostorový zvuk až do rozložení 7.2.6 bez použití dalšího externího zesilovače a s podporou nejnovějších 4K Ultra HD standardů obrazu.

 

3D-ZVUK FILMOVÝCH TRHÁKŮ

Obklopte se zvukem stejné kvality jako v reálném kino sále z doslova každého směru.

 • DOLBY ATMOS
 • DTS:X
 • AURO-3D
 •  

  ZVUK NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ

  Nechte se vtáhnout do podmanivé zvukové scény díky vícerozměrovému zvuku od Dolby Atmos. Užijte si 7.1.6 nebo 9.1.4 prostorové rozložení reproduktorů s celkově až 6 možnými stropními reproduktory nebo speciálními Dolby Atmos reproduktory pro dokonalý zážitek z domácího kina.

VYZBROJEN PRO 4K ULTRA HD

Užijte si obraz v ultra vysokém rozlišení, klidně i z analogových nebo digitálních SD zdrojů.

 • NEJNOVĚJŠÍ SPECIFIKACE HDMI S EARC
 • POKROČILÁ VIDEO SEKCE
 • HDR / DOLBY VISION
 •  

  JISTOTA DO BUDOUCNA V KAŽDÉM SMĚRU

  Všech 8 HDMI vstupů (vč. jednoho na předním panelu) a 3 HDMI výstupů je vybaveno kompatibilitou s HDCP 2.2 a nejnovějšími specifikacemi HDMI, včetně videa v kvalitě 4K Ultra HD 60Hz, 4:4:4 Pure Colour sub-vzorkování, HDR (High Dynamic Range) a video formátu 21:9, 3D, a podpory BT.2020 pass-through. Je připraven také na rozšířený zpětný audio kanál (eARC) pro přehrávání 3D zvukové stopy prostřednictvím TV aplikací. Tato funkce bude přístupná v budoucnu po bezplatném update firmware.

VELMI SNADNÉ ZAPOJENÍ A NASTAVENÍ

Příprava AVC-X8500H do funkčního stavu zabere minimum času, vše je perfektně šito přímo vašim potřebám na míru.

 • AUDYSSEY MULTEQ XT32
 • KONEKTIVITA
 • DENON + HEOS APLIKACE
 • RYCHLÉ VOLBY
 • SMART TV
 

ZVUK PŘÍMO PRO VÁS

AVC-X8500H je vybaven špičkovým nástrojem pro automatickou korekci zvuku místností Audyssey MultEQ XT32, který je součástí celého balíčku Audyssey Platinum napěchovaného pokročilými DSP algoritmy pro zpracování zvuku. S použitím přibaleného měřícího mikrofonu pak MultEQ XT32 analyzuje výstup každého reproduktoru (včetně subwooferů) až v celkem 8 měřících pozicích na základě kterého pak sestaví velmi přesné digitální filtry optimalizující každý kanál na správnou frekvenci a časovou odezvu. Pokud by pro Vás bylo toto nastavení málo přesné, máte možnost díky příplatkové aplikaci Audyssey MultEQ Editor prohlížet si a upravovat každé jedno nastavení plně dle vašich potřeb.

POKROČILÉ ZPRACOVÁNÍ ZVUKU

Dopřejte si nevšední kvalitu zvuku jak hudebních skladeb tak filmů.

 • DSP
 • AUDIO VE VYSOKÉM ROZLIŠENÍ
 • AL32 ZPRACOVÁNÍ SIGNÁLU
 • 32-BIT D/A PŘEVODNÍK
 •  

  VÝKONNÉ ZPRACOVÁNÍ AUDIA - DSP

  AVC-X8500H má velmi propracovaný DSP systém zpracování zvuku, který je poháněný dvěma nejnovějšími vysoce výkonnými dvou jádrovými čipy SHARC DSP Griffin Lite.

ZÍSKEJTE ÚŽASNOU ZKUŠENOST S HEOS

Vychutnejte si svou oblíbenou hudbu kdekoliv a kdykoliv napříč celým domem. Sdílejte hudbu uloženou v lokální síti nebo prostřednictvím online služeb přes bezdrátové reproduktory HEOS nebo pomocí AV receiverů s integrovanou technologií HEOS. Ovládat můžete celý tento systém snadno pomocí aplikace HEOS app, která je navíc zcela zdarma. Mezi online streamovací služby, které jsou podporované patří např. TuneIn, internetové rádio a široká nabídka streamovacích služeb mezi než patří také Spotify®, Amazon Prime Music, Soundcloud®, Juke, Tidal, Napster, Deezer nebo Mood Mix.


AIRPLAY 2

Streamujte perfektně synchronizovanou hudbu nebo video ze služeb jako Apple Music, Spotify, YouTube a Netflix pomocí jakéhokoliv zařízení Apple iPhone, iPad, Mac nebo Apple TV připojeného přes AirPlay 2 přímo do reproduktorů.


Technologie AirPlay 2 podporuje rovněž i zvuk do více místností (multi-room). Díky tomu můžete bezdrátově streamovat audio / video obsah do více AirPlay 2 zařízení najednou. Plynulé přehrávání audio obsahu je zajištěno vylepšenou audio mezipamětí (buffer). AirPlay 2 umí přes Apple Music nebo aplikaci Home app ovládat a seskupovat různá kompatibilní audio zařízení. Ovládat AirPlay 2 můžete jak aplikací, tak i hlasem přes službu Siri, kterou používají zařízení Apple.

 
  

MOŽNOSTI VNĚJŠÍHO ŘÍZENÍ A ŘÍZENÍ PŘES IP

AVC-X8500H je bohatě vybaven rozšířenými řídícími funkcemi a je kompatibilní s řídícími systémy třetích stran a je tak připraven pro začlenění do větších systémů instalovaných integrátory do chytrých domácností.

Najdete zde i možnost řízení přímo přes IP adresu pro snadnou integraci s ovládacími prvky nejrozšířenějších řídících systémů control a neschází mu ani certifikace Control4 SDDP (Simple Device Detection Protocol) který je zárukou snadné a rychlé konfigurace a integrace s Control4 řídícími systémy. Pokud potřebujete AVC-X8500H připojit k externímu řídícímu systému chytré domácnosti přímo, můžete k tomu využít sériový port RS-232C, který najdete na zadním panelu.

Pro menší a jednodušší řídící systémy je AVC-X8500H vybaven vstupem pro infračervené dálkové ovládání (IR) na zadním panelu. Díky tomuto vstupu bude dálkové ovládáni schopné ovládat i ostatní zařízení vašeho domácího kina.

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0