Marantz SR8015 black

Kód:
sr8015b
Výrobce:
Cena s DPH: 76 990 Kč
Cena bez DPH: 63 628,10 Kč
Skladová dostupnost:
1 - 2 dny

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


 • Popis
 • Foto
Popis k výrobku: Marantz SR8015 black

Záruka 5let : https://www.marantz.com/cs-cz/5ywarranty  Vyrobeno v Japonsku !

11,2 kanálu rozšířitelný až na 13.2. 8K AV zesilovač s výborným Auro-3D zvukem a integrovaným HEOS. Toroidní trafo pro kvalitní zvuk i i hudby. Impendace 4-16 Ohmů. Bi-Amp režim na všechny repro nejen na přední repro. 

Marantz SR8015 lze použít i v režimu AV pžedzesilovače kdy se mohou vypnout vestavěné koncové stupně a lze použít externí AV koncové stupně.

3 zóny multiroom. 3x HDMI výstup na dvě TV a projektor či HDMI třetí zóna i s audio výstupem do druhého AV receiveru v jiné  místnosti. 

Marantz Remote Control pro spolupráci s jinými přístroji například externími zesilovači Marantz.

Triger 12V výstup pro spínání externích přístrojů.


Marantz dlouhou dobu představoval standard pro AV receivery kombinující vynikající výkon domácího kina s nejmuzikálnějším zvukem, a receiver SR8015 pozvedl tuto výkonnost na bezprecedentní úroveň. Objevte ohromující dopad kvality zvuku, která je fakticky jednoduše opojnou kombinací nenuceného výkonu, úžasných detailů, a senzační hloubky. Tato vlajková loď mezi AV zesilovači představuje vrchol konstrukční kvality Marantz - s centrálně umístěným toroidním transformátorem, poměďováním a symetrickým monolitickým designem.

Vychutnejte si vynikající video výkon díky nejnovějším technologiím HDMI - jako jsou 8K/60Hz pass-through nebo upscaling, podpora různých formátů HDR včetně HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) a Dynamic HDR, a rovněž nejnovější herní technologie jako 4K/120Hz** pass-through, Variable Refresh Rate (VRR) a Auto Low Latency Mode (ALLM).

Rozsáhle vyladěný světově uznávanými zvukovými techniky na nejmodernějších zařízeních, nový Marantz SR8015 desetiletí zkušeností v Hi-Fi pro uvedení výjimečné audiofilské kvality prostorového zvuku pro veškerou Vaši domácí zábavu.

 

Klíčové charakteristiky

 • 11ch zesilovač v prémiovém provedení:Poskytuje ohromujících 205W na kanál - takže zažijete Vaši zábavu v nejmenších detailech.
 • podpora 8K/60Hz a 4K/120Hz** pass-through pro jakoukoli domácí zábavu:S podporou nejnovější technologie HDMI si užívejte video v kvalitě 8K z Vašich 8K zdrojů - nebo prostřednictvím 8K upscalingu ze zdrojů Full HD nebo 4K.
 • Uvádí nejpokročilejší 3D audio formáty:Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X, DTS Virtual:X, IMAX Enhanced a Auro-3D jsou podporovány a umožňují Vám poslech obklopujícího multidimenzionálního zvuku styly..
 • Podpora DTS:X Pro:DTS:X Pro může zpracovat až 13 kanálů a ohromí posluchače nejpokrokovější technologií DTS (bude dostupné v budoucí aktualizaci firmware).
 • Podpora rozšířeného Audio Return Channel (eARC) HDMI:Prostřednictvím hlavního výstupu HDMI připojíte Váš TV TV s podporou eARC HDMI - to umožní použít nekomprimované a object-based audio formáty jako jsou Dolby Atmos a DTS:X - přímo z aplikace smart TV do Vašeho AV Zesilovač.
 • Maximální technologie pro domácí kino:Podpora nejnovějších formátů HDR - včetně HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, 4:4:4 colour resolution a BT.2020, a Dynamic HDR - poskytuje výjimečnou kvalitu obrazu co se týče jasu, čistoty, a kontrastu.
 • Pokročilé herní specifikace:S technologiemi 4K/120Hz** pass-through, Variable Refresh Rate (VRR), Auto Low Latency Mode (ALLM) a Quick Frame Transport (QFT) zažijete herní vzrušení s překvapujícím obrazem a redukovaným zpožděním.
 • High-resolution streaming pro audiofilem schválený zvuk:Přehrávejte bezztrátové soubory ALAC, FLAC a WAV až do 24-bit/192-kHz a rovněž záznamy DSD 2.8MHz a 5.6MHz, a užívejte si Vaši hudbu přesně tak, jak to měl v úmyslu interpret.
 • Exkluzivní komponenty pozvedávají zvukový podpis Marantz:Proprietární HDAM obvodové desky Marantz, obvody Current Feedback, převodníky AKM AK4458 32-bit D/A, a obvody Hybrid PLL Clock Jitter Reducer poskytují detailnější a dynamický zvuk.
 • Téměř neomezené zdroje hudby:Streamujte hudbu ze serverů jako Spotify Free a Premium, Amazon Music HD, Tidal a mnoha dalších, nebo streamujte přímo z chytrých zařízení prostřednictvím AirPlay 2 nebo Bluetooth
 • Přináší HEOS Built-in a bezplatnou aplikaci HEOS App:Váš klíč ke streamování digitální hudby, multi-room zvuku, a hlasového ovládání - v celém vašem domově.
 • Podporuje všechny Vaše oblíbené hlasové asistenty:S receiverem SR8015 jednoduše používejte Váš hlas pro ovládání preferovaného hlasového asistenta - jako je Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri.Nejmuzikálnější zvuk

Exkluzivně vyladěný zvukovými mistry Marantz na nejmodernějších zařízeních - pro poskytnutí excelentního zvukového podpisu. Žádný z komponentů neopustí ruce zvukových mistrů Marantz, dokud neprojde náročnými testy. Obklopte se nejmuzikálnějším zvukem - z jakéhokoli zdroje.

Výkonný 11ch diskrétní zesilovač

Se svým jedinečným provedením je nový top-of-the-line AV zesilovač SR8015 vyroben pro ty, kdo chtějí maximální audio a video zážitky - spojené s nejmodernějšími charakteristikami. Jeho design se symetrickými monolitickými zesilovači poskytuje 11 identických kanálů - každý s výkonem 205W, pro integraci hladkého prostorového zvuku. Návrh rovněž zahrnuje velký toroidní transformátor (umístěný centrálně pro mechanické vyvážení), poměděné šasi, vybrané high-quality audio komponenty a vysoce kvalitní reproduktorové konektory.

  

 
Mistrovská 8K HDMI konektivita s podporou eARC

Nový Marantz SR8015 je vybaven 8 HDMI vstupy a 3 výstupy - pro všechny Vaše oblíbené zdroje. Jeden dedikovaný vstup 8K podporuje 8K/60Hz a 4K/120Hz** pass-through, 4:4:4 Pure Color sub-sampling, Dolby Vision, HLG, HDR10, 21:9 video, 3D a BT.2020 pass-through. Navíc k tomu je na všech HDMI portech podporován nejnovější standard protikopírovací ochrany HDCP 2.3. Přehlídka nejmodernější technologie a specifikací HDMI - Váš nový SR7015 posune Vaši domácí zábavu na novou úroveň - s podporou HDR10+, Dynamic HDR, ALLM, VRR, QMS a QFT. Video procesor je schopen provádět upscaling nativních video zdrojů na 8K kvalitu. SR7015 rovněž obsahuje funkci HDMI eARC, podporující formáty 3D audio jako například Dolby Atmos a DTS:X v mistrovské kvalitě z Vašich TV aplikací. Výhodou je i to, že Vaše HDMI vstupy se automaticky přejmenují podle informací poskytovaných zdrojem (pokud jsou k dispozici).

 

Virtualizační technologie Dolby Atmos a Dolby Atmos Height

Zažijte všechny dimenze v Dolby Atmos s konfigurací až 7.1.6 nebo 9.1.4 (s doplňkovým 2ch zesilovačem). Použijte systém reproduktorů 7.1 nebo 9.1 a maximálně 6 doplňkových stropních (overhead) reproduktorů nebo 4 Dolby Atmos Enabled reproduktory nasměrované nahoru pro ultimativní zážitek domácího kina - včetně up-mixingu Dolby Surround pro starší obsahy. Pro uživatele bez stropních (ceiling) reproduktorů, Dolby Atmos Virtualization Technology ovlivňuje hluboké pochopení lidského vnímání audia společností Dolby - a vytváří tak pocit zvuku nad hlavou z reproduktorů na úrovni posluchače.

  

DTS:X a DTS Virtual:X

DTS:X obklopující audio obsah umisťuje zvuk tam, kde se aktuálně vyskytuje v prostoru a vytváří multidimezionální audio - "jako živé". Integrovaný "spatial remapping" engine DTS Neural:X nabízí zlepšené obklopení zvukem a zvýšený realismus pro všechny Vaše oblíbené filmy. DTS Virtual:X poskytuje obklopující zvuk bez kanálů "ve výšce" - vytváří virtuální výškový efekt v systémech reproduktorů 7.1, 5.1 nebo 2.1.

  

DTS:X Pro

Vybaven nejnovější audio technologií DTS 3D. Užijte si až 13.2ch audio s DTS:X Pro - zažijte plný prostorový zvuk s excelentními detaily. Budete potřebovat přídavný stereo zesilovač připojený k SR8015 - pro napájení dvou doplňkových kanálů (DTS:X Pro bude k dispozici s budoucí aktualizací firmware) .

  

Technologie IMAX Enhanced

Získejte nejkvalitnější zážitky domácí zábavy s IMAX Enhanced — nejmodernější technologií od DTS, která nastavuje nové standardy pro domácí kino (obraz, zvuk, a čistota). Sledujte čistší a jasnější obraz. Zažijte obklopující zvuk, který Vám rozbuší srdce a prémiový obsah digitálně remasterovaný IMAX.

  

Auro- 3D Experience

Díky hlubokému obklopení posluchače "živým" zvukem poskytuje Auro-3D koncentrovanější zážitek prostorového zvuku - díky dedikovaným výškovým a stropním kanálům navíc k běžným kanálům. SR8015 podporuje 7.1, 9.1 a až 13.1 Auro-3D konfiguraci zahrnující top surround kanál nebo reproduktor "Voice of God" nad pozicí posluchače, s doplněným zesílením pro nastavení 10.1. Stejně tak je podporována funkce Auro-Matic - průkopnický up-mixing algoritmus, který konvertuje starší obsahy do formátu Auro-3D

  

 

Zažijte novou kapitolu v kině

Zažijte veškerou Vaši zábavu v nejvyšší dostupné kvalitě. Sledujte Vaše filmy v rozlišení 8K s 8K/60Hz pass-through nebo upscaling, a využijte výhody pokrokových video technologií jako jsou Dynamic HDR, HDR10+ nebo Dolby Vision.
Quick Media Switching (QMS) eliminuje předchozí známe zpoždění obrazu.

  

Nová úroveň hraní

Zažijte nejvyšší kvalitu a vzrušení při hraní. Užijte si Vaše hry s 4K/120Hz** pass-through a rovněž s Variable Refresh Rate (VRR), Quick Frame Transport (QFT), a Auto Low Latency Mode (ALLM), který redukuje nebo eliminuje zpoždění a trhání obrazu pro poskytnutí her s "hladkým" obrazem bez zpoždění.

Výstupy Dual Subwoofer

Podpora připojení dvou subwooferů pro rovnoměrné nízkofrekvenční pásmo ve Vašem poslechovém prostředí. Zažijte přesné basy bez slyšitelných špiček nebo poklesů - bez ohledu na umístění Vašich subwooferů. Připojené subwooferu lze kalibrovat nezávisle díky technologii Audyssey Sub EQ HT - pro plynulejší provedení basů přizpůsobené každému prostoru.

 

Podpora hlavních zástupců hlasového ovládání

Užijte si snadné hlasové ovládání a totální flexibilitu vedoucích zástupců hlasového ovládání. Dávejte příkazy s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri. Požadujte přehrávání Vaší oblíbené hudby, zvyšujte hlasitost, přeskočte na další stopu, přepínejte vstupy... a mnohem více. Přepínejte mezi zástupci hlasového ovládání nebo si vyberte Vašeho oblíbeného - Vy máte kontrolu. (Funkčnost a dostupnost se mění u jednotlivých zástupců hlasového ovládání).

Hlasové ovládání Amazon Alexa

Použijte Váš hlas pro streaming Vašich oblíbených hudebních služeb do SR8015 s HEOS Built-in prostřednictvím Alexy. Požádejte Alexu o přehrávání hudby ze Spotify, TuneIn Internet Radio, TIDAL a dalších. Zvyšujte nebo snižujte hlasitost, zvolte pauzu, umlčení a přehrávaní další písně - všechno Vaším hlasem. Pro zahájení streamingu s hlasovými příkazy Alexa otevřete aplikaci Alexa a zvolte "Skills". Přidejte HEOS Home Entertainment k Enable. Následně přejděte v menu aplikace Alexa do Smart Home a zvolte Devices and Discover, nebo řekněte "Alexa, discover my devices".

Poznejte víc

  

Hlasové ovládání Google Assistant

Požádejte Váš Google Home, Google app nebo jiná zařízení s integrovaným Google Assistant built-in o ovládání obsahu napříč Vaším poslechovým prostředím. Spusťte hudbu v aplikaci HEOS a pak požádejte Vašeho Google Assistant o ovládání hlasitosti, přehrávání, pauzy, přeskoku na další stopu, a mnohé další. Funkce "Works with the Google Assistant" se trvale zlepšuje.

Poznejte víc

  

Hlasová kontrola AirPlay 2 a Apple Siri

Streamujte audio z Vašich oblíbených hudebních služeb jako jsou Apple Music a Spotify, nebo sledujte videa ze služeb jako YouTube a Netflix z libovolného iPhone, iPad, Mac nebo Apple TV. Poslouchejte audio perfektně synchronizované do Vašich reproduktorů ze zdrojů AirPlay 2. AirPlay 2 rovněž podporuje multi-room audio — streamujte bezdrátově obsah do několika AirPlay 2 kompatibilních zařízení simultánně se zlepšeným audio bufferingem pro hladké audio přehrávání. AirPlay 2 poskytuje ovládání a seskupování kompatibilních audio zařízení v rámci Apple Music nebo Home app. Použijte Use AirPlay 2 in-app nebo ovládejte Vaším hlasem prostřednictvím Siri.
Poznejte víc

  

 

Integrovaný Wi-Fi a Bluetooth bezdrátový streaming s anténami Dual Diversity

Pomocí dual diversity antén Vám SR8015 umožní streamovat vaše oblíbené audio stopy prostřednictvím Wi-Fi a Bluetooth. Systém antén dual diversity zabezpečuje stabilní streaming dokonce i ve stísněném městském prostředí, a funkce Wi-Fi s technologií 2.4GHz (11b/g/n), 5GHz (11a/n) umožňuje kompatibilitu s širokým rozsahem chytrých zařízení. SR8015 nabízí rychlé, snadné a chráněné nastavení tlačítkem Wi-Fi a jednoduché sdílení iOS Wi-Fi.

  

Přenos signálů Bluetooth audio

 

  

Sledujte nejnovější filmy nebo poslouchejte hudbu bez probuzení celého domu. Poslouchejte audio prostřednictvím bezdrátových Bluetooth sluchátek s vypnutými hlavními reproduktory - bez rušení kohokoli ve Vašem okolí. SR8015 Vám rovněž umožňuje přehrávat audio simultánně prostřednictvím Bluetooth sluchátek a připojených reproduktorů. Pokud má někdo z Vaší rodiny nebo přátel poškozený sluch, toto je velká příležitost jak si užít společně film bez nutnosti zvyšovat celkovou hlasitost.

 

Funkce HEOS Built-in

HEOS Built-in je Váš klíč ke neomezeným hudebním zážitkům - kdekoli ve Vašem domově. Přehrávejte písně uložené na Vašem smart zařízení nebo osobním media serveru, a streamujte vaše oblíbené hity z hlavních služeb jako Spotify, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn Internet Radio a dalších - a to i ve vysokém rozlišení. Spárujte Váš HEOS enabled AVR s jakýmkoli HEOS Built-in výrobkem nebo reproduktorem, a distribuujte jakýkoli hudební zdroj nebo TV zvuk kamkoli ve Vašem domově.

* Dostupnost se liší podle oblasti - může být požadováno předplatné

  

Podpora Hi-Res Audio

Schopnost dekódovat Hi-Res Audio bezztrátové soubory ALAC, FLAC a WAV až do 24-bit/192-kHz , a rovněž záznamy DSD 2.8MHz a 5.6MHz(v audiofilském formátu SACD) Vám umožní užít si každou notu tak, jak to měl v úmyslu interpret. Poslouchejte Vaši hudbu prostřednictvím USB portu na předním panelu nebo prostřednictvím síťových zdrojů

  

Pokročilá 32-bit D/A konverze pro všechny kanály

Pokročilé D/A konvertory referenční třídy 32-bit AKM AK4458 D/A na všech kanálech pro optimální věrnost a nejširší dynamický rozsah s minimálním zkreslením. Toto zajišťuje konzistentní vysokou věrnost a precizní přizpůsobení napříč všech kanálů pro maximální poslechové zážitky.

Marantz HDAM a Current Feedback Topology

S proprietární obvodovou deskou HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module), poskytující špičkový širokopásmový výkon s nízkým šumem a ultrarychlou krokovací frekvenci pro maximální dynamický rozsah a podporu high-resolution audio formátů. Technologie Current Feedback Topology (jiná proprietární inovace Marantz) poskytuje velkou šířku pásma s uzavřenou smyčkou a velice vysokou krokovací frekvenci pro špičkovou věrnost se širokopásmovými audio zdroji.

Integrovaný vstup PHONO s HDAM EQ Stage

Připojte k zesilovači jednoduše Váš analogový gramofon a užívejte si teplý zvuk a realismus Vaší sbírky vinylů. HDAM komponent přístroje Marantz SR8015 řešení op-amp díky své vysoké rychlosti a zachovává čistý audio signál pro výjimečný zvukový přednes.

 

Režim Pre-Amplifier na Amp Assign

S novým režimem Pre-Amplifier funguje Váš Marantz AV zesilovač jako perfektní předzesilovač - s nejmodernější HDMI konektivitou. Režim Pre-Amplifier poskytuje čistší signálovou cestu a větší toleranci v úrovni oříznutí odpojením interních zesilovačů. Modernizujte Váš AV separátní systém s přístrojem nejlepším ve své třídě.

Schopnost zpracování 11.2ch

SR8015 je schopen zpracovat formát signálu až 13.2ch. Připojte 2ch výkonový zesilovač podle vaší volby k SR8015 - pro ještě více obklopující a plynulý 3D audio zážitek - s konfigurací reproduktorů 7.2.4 nebo 9.2.4.

Podpora Front Wide Channel na Dolby a DTS:X

S podporou front wide kanálu můžete přidat dva front wide reproduktory s Dolby a DTS - pro vytvoření plynulejšího prostorové scény až do konfigurace reproduktorů 9.1.2 nebo 9.1.4. Pro nastavení 9.1.4 je požadován dodatečný 2ch zesilovač připojený k SR8015.

Certifikováno "Roon Tested"

Veškeré nové AV zesilovače Marantz jsou nyní "Roon Tested". Získejte víc z Vaší knihovny digitální hudby a vyhledávatelnými informacemi o Vašich oblíbených umělcích a písních. Vyhledejte texty, údaje o koncertu, fotografie, biografie, recenze a mnohem více. Je požadováno předplatné.

  

Multi-Source, Multi-Room

  

Sledujte film v jedné místnosti, zatímco si jiný člen rodiny přehrává písně ze Spotify v jiné zóně. Užívejte si 7.1ch prostorový zvuk v hlavní poslechové místnosti a separátní zdroj nebo hudební stream v jiné místnosti. Připojte dvojici reproduktorů k multi-room zesíleným výstupům nebo připojte separátní stereo zesilovač a reproduktory k výstupům Zone 2 Pre-Out.

All Zone TV Audio

Sdílejte TV audio hlavní zóny ve druhé zóně - bez ztráty plně diskrétního multikanálového přehrávání v hlavní zóně. Zvolte "Source" pro druhou zónu v aplikaci AVR remote tak, že audio hlavní zóny nepřepne na "stereo PCM".

  

Snadné nastavení - snadné používání

  

Quick Start Guide SR8015 poskytuje jednoduché a přímé instrukce pro zahájení používání. Jakmile připojíte Váš TV k SR8015 prostřednictvím HDMI, Marantz Setup Assistant se zobrazí na obrazovce Vašeho TV a provede Vás celým nastavením. Setup Assistant Vám pomůže provést kritická nastavení pro nejlepší možnou kvalitu zvuku - bez ohledu na Vaši konfiguraci. SR8015 rovněž při připojení automaticky přejmenuje HDMI vstupy, případně je můžete přejmenovat manuálně podle Vaší volby.

Smart TV Connectivity

Ovládejte jednoduše SR8015 pomocí dálkového ovladače Vašeho Smart TV - prostřednictvím funkce HDMI CEC spojené s Vaším Smart TV. Jednoduše nastavte na Vašem zesilovači "ON" pro "HDMI Control", a pak nastavte "ON" pro "Smart Menu" pro zahájení ovládání zesilovače pomocí dálkového ovladače Vašeho TV. Výchozí obrazovka Smart Menu Vám poskytuje rychlý přístup k volbě zdrojů a režimů prostorového zvuku, k setup menu AV zesilovače, a ke čtyřem volbám Smart Select.

Výhodní funkce Smart Select

Čtyři funkční tlačítka Smart Select na dodávaném dálkovém ovladači Vám umožňují uložit Vaše preferované nebo často používané funkce a tyto kdykoliv podle požadavku měnit - včetně vstupu/zdroje, úrovně hlasitosti, režimu zvuku, konfigurace Audyssey a dokonce i nastavení "All Zone Stereo" pro party režim. Po stisknutí tlačítka SR8015 okamžitě provede konfiguraci zesilovače na Vámi požadované nastavení.

 

Aplikace Marantz AVR Remote App

Aplikace Marantz AVR Remote pro iOS a Android poskytuje kompletní ovládání pro nejnovější Marantz síťové AV zesilovače. Použijte ji pro zapnutí/vypnutí, úpravu hlasitosti, vstupu a nastavení, nebo okamžitě přepněte na aplikaci HEOS Built-in.

  

 

Pokročilé nastavení a kalibrace místnosti pomocí Audyssey MultEQ XT32

Optimalizujte Vaše audio zážitky pomocí Audyssey MultEQ XT32 pro dokonalé nastavení Vašeho poslechového prostředí. S dodávaným měřícím mikrofonem analyzuje MultEQ XT32 každý reproduktorový výstup (včetně subwooferů) při maximálně 8 měřeních a generuje precizní digitální filtry, které optimalizují každý kanál pro správnou frekvenci a odezvu časové oblasti. Audyssey Dynamic Volume vyhlazuje rušivé skoky v hlasitosti (například televizní reklamy) a umožňuje Vám poslech s nízkými úrovněmi hlasitosti - při zachování čistoty dialogů, hudby a zvuku. Audyssey Dynamic EQ poskytuje čistotu v celém rozsahu a při jakékoli úrovni poslechu a Audyssey Low Frequency Containment využívá psychoakustické algoritmy pro poskytnutí rovnováhy v celém rozsahu - včetně hlubokých basů - bez rušení sousedů nebo osob v jiných místnostech Vašeho domova. Audyssey Sub EQ HT poskytuje individuální DSP přizpůsobení každého subwooferu v nastavení Dual Subwoofer Setup pro hlubší basy se zlepšeným definováním.

 

Aplikace Audyssey MultEQ Editor

SR8015 podporuje aplikaci Audyssey MultEQ Editor. Podívejte se "pod kapotu" a upravte nastavení pro detailní vyladění, upravte si precizněji zvuk podle specifických problémových oblastí ve Vaší místnosti, a nastavte si zvuk podle Vašich osobních preferencí.

 • Pozorujte výsledky detekce reproduktorů pro kontrolu správné instalace
 • Pozorujte výsledky před a po kalibraci Audyssey, pro usnadnění identifikace problémů poslechového prostoru
 • Editujte cílovou křivku Audyssey pro každou dvojici kanálů tak, aby odpovídala Vašemu stylu
 • Nastavte EQ frekvenční rozsah pro každou dvojici kanálů
 • Přepínejte mezi dvěma vysokofrekvenčními roll-off cílovými křivkami.
 • Aktivujte/deaktivujte středopásmovou kompenzaci pro zjasnění/vyhlazení oblasti vokálů.
 • Uložte a načtěte výsledky kalibrace
Integrovaná funkce Dual Speaker Preset Memory

Nový SR8015 do paměti dvě nastavení Audyssey a letmo mezi nimi přepíná - tím Vám poskytuje volnost vylepšit Váš poslechový zážitek na základě obsahu nebo poslechového prostředí.

Možnosti externího ovládání

Možnosti externího RS232 a IP ovládání pro snadné přizpůsobení a kompatibilitu s integračními řešeními třetích stran. Marantz SR8015 nabízí možnost IP ovládání pro zařízení hlavních třetích stran, a rovněž certifikaci Control4 SDPP (Simple Device Detection Protocol) pro bezproblémovou integraci se zařízením Control4 home automation. IR (infračervený) vstup a výstup dálkového ovládání jsou umístěny na zadním panelu pro kompatibilitu dálkového ovládání s jinými komponenty v systému Vašeho domácího kina.

Bi-amp připojení

 

9.1kanálové přehrávání (bi-amp připojení předních reproduktorů)

Tento systém přehrává 9.1 kanálů. Pro přední reproduktory můžete použít připojení bi-amp. Připojení bi-amp je způsob připojení samostatných zesilovačů k terminálu výškového reproduktoru a terminálu basového reproduktoru, který podporuje bi-amplifikaci. Toto připojení umožňuje, aby zpětný EMF (výkon vrácený bez výstupu) z wooferu proudil do výškového reproduktoru, aniž by to ovlivnilo kvalitu zvuku, čímž vzniká vyšší kvalita zvuku.

Pict SP Layout 7.1 BiAmp
POZNÁMKA

Při zapojování bi-amp se ujistěte, že jste odstranili zkratovací desku nebo vodič mezi svorkami wooferu a výškového reproduktoru.

Připojení SP 9.1 BiAmp S85U

Výškové reproduktory, stropní reproduktory a reproduktory s podporou Dolby Atmos lze připojit ke konektorům reproduktorů HEIGHT1. Nastavte reproduktor, který se má připojit, v nabídce „Výška“ - „Rozvržení“. odkaz

 

5.1kanálové přehrávání: Bi-amp připojení předních, středových a prostorových reproduktorů

Tento systém přehrává 5.1 kanálů.
Připojení bi-amp můžete použít pro všechny přední, středové a prostorové reproduktory.

Pict SP Layout 5.1 BiAmp X64
Připojení SP 5.1 BiAmp S85U
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0