Denon AH-D5200

Kód:
ahd5200
Výrobce:
Cena s DPH: 9 490 Kč
Cena bez DPH: 7 842,98 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Denon AH-D5200

Uzavřený typ, mušle sluchátek z pravého dřeva, odnímatelný 3m kabel z vysoce čisté mědi (7N). Audiofilské měniče FreeEdge. 5 – 55000 Hz, 25 Ohm, 105 dB/mW

Sluchátka AH-D5200 jsou založená na prémiové kolekci sluchátek Denon čerpající z více než 50 let zkušeností v oblasti jejich designu a vývoje. Unikátní technologie 50mm měničů FreeEdge minimalizuje zkreslení tvořící se v membráně pro velmi věrný, detailní a přesný zvuk. Díky ergonomické konstrukci, měkké kůži použité na hlavovém mostě a paměťové pěně náušníků jsou velmi pohodlná také při dlouhém poslechu. Elegantní a stylové mušle z pravého, velmi tvrdého exotického dřeva Zebrano, nejen dobře vypadají ale také perfektně tlumí nechtěné rezonance díky čemu si užijete nerušené hluboké a bohaté tóny. V příslušenství najdete jak kabel s 3.5mm konektorem tak i adaptér pro připojení k 6.3mm konektoru. Máte tak možnost vychutnat si zvuk sluchátek AH-D5200 jak s kterýmkoliv přenosným přehrávačem tak i na domácím HiFi systému.

  • 50mm měniče s technologií FreeEdge si poradí se zvukem ve vysokém rozlišení s minimalizovaným zkreslením. Poslouchejte hudbu tak čistě jak to jen jde.
  • Překrásné mušle z pravého dřeva Zebrano, které má své vlastní akustické vlastnosti zajišťující tlumení zvuku pro ještě přesnější reprodukci
  • Měkká kůže na hlavovém mostě vám poskytne pohodlý a jednotnost designu
  • Náušníky s ergonomickou paměťovou pěnou pro pohodlné dlouhé nošení a poslech
  • Závěsy mušlí z odolné kovové slitiny
  • Vytvořeno s vášní a více než 50 lety zkušeností firmy Denon pro vyrábění prémiových sluchátek se zaměřením na audio nadšence

Ergonomické pohodlý

Ergonomický design pro pohodlné dlouhé nošení a poslech. Sluchátka AH-D5200 jsou tvarována tak aby co nejlépe padla širokému spektru lidí a zároveň jsou dostatečně lehká pro pohodlné nošení i po dlouhou dobu. Minimalizovali jsme boční tlak náušníků pozůstávajících z 3D paměťové pěny, tak aby sluchátka Denon AH-D5200 snadno a pohodlně seděla na vaší hlavě a nehnula se ze svého místa bez ohledu na to jak dlouho budete poslouchat.

Premiové zpracování

Sluchátka Denon AH-D5200 čerpají z více jak 50 let tradice firmy Denon ve v navrhování a výrobě sluchátek. Jejich dílenské zpracování je tak na velmi vysoké úrovni. Mají mušle z pravého Zebrano dřeva. Měkká kůže krásně doplňuje přírodní vzhled dřeva a vytváří tak celkový řemeslný design těchto sluchátek který plně koresponduje s jejich audiofilským zvukem.

Odolné materiály

Dokonalý zvuk je potřeba ochránit pevnými materiály. Držáky mušlí sluchátka Denon AH-D5200 jsou z odolné hliníkové slitiny zajišťující jejich dlouhou životnost, kvalitu a osovou flexibilitu. Premiová kůže si zachovává svůj původní vzhled i po dlouhodobém náročném používání. Odpojitelný kabel a malé přenosné pouzdro sloužící pro uschování sluchátek AH-D5200 zajišťují dokonalou kvalitu zvuku a pohodlý při používání těchto sluchátek po mnoho let.

Zvuk s vysokým rozlišením

Logo Hi-Res Audio dokládá získaný certifikát, který tato sluchátka mají protože dosahují náročných standardů pro přednes zvuku ve vysokém rozlišení. Tyto standardy pak stanovují, že sluchátka resp. jejich měniče musí být schopny zvládnout frekvenci minimálně 40 kHz. Protože má firma Denon více jak 50 let zkušeností v oblasti výroby prémiových sluchátek, bez problémů jsme byli schopni vytvořit taková zvuková řešení, které splní nároky hudebních souborů ve vysokém rozlišení. Užijete si tak reprodukci v plném rozsahu, neztratíte nic z toho, co autor hudby nahrál.

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0