Cabasse The Pearl Keshi Black

Kód:
keshib
Výrobce:
Cena s DPH: 54 990 Kč
Cena bez DPH: 45 446,28 Kč
Skladová dostupnost:
ihned
Varianta zboží:
The Pearl Keshi černé

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Cabasse The Pearl Keshi Black

Krásný, rozměry kompaktní systém s překvapivým zvukem. Díky aktivnímu subwooferu hraje dynamicky a připtom příjemně  i potichu. Vestavěný streamer s internetovými rádii a službami jako Spotify, Tidal, atd... , Bluetooth, USB vstupem, optickým vstupem např. z TV, RCA analogovým vstupem na připojení například gramofonu s předzesilovačem, 

Francouzská značka Cabasse rozšířila na konci října řadu THE PEARL o ultrakompaktní 2.1 systém THE PEARL KESHI, který se v názvu odkazuje na malé přírodní perly z Tahiti a přilehlých jižních moří. Všechny tři sférické reprosoustavy, aktivní subwoofer o průměru 22 cm a oba satelity o průměru 8 cm, dostaly povrchovou úpravu čtyřmi vrstvami matného laku, který lze vybírat černý či bílý.

Standardní příslušenství zahrnuje pochromované ocelové stojany pro všechny soustavy, ale satelity lze umístit i na stěnu.

Subwoofer s basovým reproduktorem HELD s vydutou membránou o průměru 17 cm obsahuje rovněž streamer, digitální signálový procesor a tři výkonové zesilovače třídy D s celkovým instalovaným výkonem 1050 W (450 W připadá na subwoofer, 300 W na každý satelit), který ve špičkách vzroste až na dvojnásobek.

 

Rozměry a hmotnosti:

Satelitní reproduktor: 8 x 8x 10cm, 550gr.

Subwoofer: 24 x 22 x 27cm, 6kg.

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0