YAMAHA CD-S303

Kód:
cds303s
Výrobce:
Cena s DPH: 9 990 Kč
Cena bez DPH: 8 256,20 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: YAMAHA CD-S303

Nový model CD přehrávače s CD textem a možností přehrávání MP3, WMA, LPCM, AAC a FLAC z USB.

Pure Direct

CD-S303 nabízí Pure Direct, což je stejná oblíbená funkce jako u zesilovačů a přijímačů Yamaha. Stisknutím tlačítka na předním panelu nebo na dálkovém ovladači vypne digitální audio výstup a vypne displej. Tím je dosaženo nejnižšího možného rušení šumem, a tedy nejvyšší kvality zvuku analogového audio výstupu.

Extrémně sofistikované obvody a uspořádání

Technici Yamahy věnovali velké množství času a úsilí návrhu celkového vnitřního uspořádání dílů a desek plošných spojů, což je faktor, který výrazně ovlivňuje kvalitu zvuku. V důsledku toho jsou napájecí zdroje pro motorový pohon, displej a USB sekce, stejně jako digitální a analogové sekce, jednotlivě izolovány, což eliminuje elektromagnetické rušení mezi nimi. Pro dosažení ideálního vyvážení hmotnosti pro stabilní výkon je hnací mechanismus umístěn ve středu jednotky.

Krátké signálové cesty

Vysoce logické a symetrické vnitřní uspořádání dílů a desek plošných spojů je navrženo tak, aby signálové cesty na každé desce byly co nejkratší. Tento účelný design také udržuje cesty mezi sekcemi rovné a krátké, čímž se minimalizuje možnost ztráty signálu nebo rušení, což není snadné dosáhnout.

Dobře sladěné, vysoce kvalitní díly

Každý z jednotlivých prvků v CD přehrávači ovlivňuje kvalitu zvuku, a proto Yamaha věnuje velké úsilí výběru a sladění dílů a materiálů. Vysoce kvalitní akustický kondenzátor, nový nízkošumový operační zesilovač s vysokou šířkou pásma a použití tlumícího materiálu pod transformátorem a kolem signálových kabelů jsou jen některé příklady závazku společnosti Yamaha ke skvělé kvalitě zvuku. Stručně řečeno, vnitřní propracovanost CD-S303RK je na úrovni, která se běžně vyskytuje u mnohem dražších modelů.

Vysoce výkonný D/A převodník

Vysoce výkonný D/A převodní systém využívající 192 kHz/24bitový DAC plně využívá digitální technologie vylepšované společností Yamaha po dobu mnoha let a zajišťuje vynikající přesnost převodu, poměr S/N a dynamický rozsah.

Plovoucí mechanismus laserového snímače

Laserový snímač je izolován na plovoucím mechanismu, takže jeho jemný chod nemůže být ovlivněn vibracemi.

Inteligentní digitální servo

Konvenční sledovací servoobvody nemohou zcela překonat chyby způsobené zdeformovaným diskem, prachem a jinými závadami. Tento systém používá spolehlivý DSP (Digital Signal Processor), exkluzivně pro disky CD, ke sledování signálu, úpravě sledování a zaostření snímání a také rychlosti motoru vřetena, aby se kompenzovaly případné problémy.

Užijte si hudbu ve formátech MP3, WMA, LPCM, AAC a FLAC

Port USB na předním panelu vám poskytuje snadný způsob, jak si vychutnat vysoce kvalitní zvuk z digitálních hudebních souborů MP3, WMA, LPCM, AAC nebo FLAC uložených na paměťových zařízeních USB. Můžete také přehrávat soubory nahrané na discích CD-R/RW.

3-režimové zobrazení textu na CD

Informace o právě přehrávaném CD se zobrazují přímo na displeji CD přehrávače. Displej CD Text se 3 režimy zobrazuje název CD, jméno interpreta a název skladby.

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0