Ruark R5 Walnut

Kód:
rur5wa
Výrobce:
Cena s DPH: 22 990 Kč
Cena bez DPH: 19 000 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Ruark R5 Walnut

Výborný stereo systém s CD přehrávačem, tunerem FM/DAB+, Wifi, Bluetooth, Phono vstup, Tv vstup optika, vestavěn aktivní subwoofer. Ve své třídě nenahradiltelný přístroj, nic jiného za tyto peníze tak dobře nehraje a nevypadá. Ovládání dálkovým ovladačem i APP v iPhonu či Androidu, nebo ovladačem na přístroji.

S plným počtem bezdrátových a kabelových připojení je Ruark R5 příkladným systémem „vše v jednom“ pro hudební a designové nadšence. Streamujte hudbu ze svého zařízení přes vysoce kvalitní Bluetooth nebo přistupujte k oblíbeným streamovacím službám pomocí vestavěné Wi-Fi. Přehrávejte CD nebo si nalaďte rozhlasové stanice z celého světa. Je připraven pro více místností a může se pochlubit krásným designem a vysoce věrným zvukem, kterými je Ruark proslulý.

Špičkové streamování
Vestavěné Wi-Fi znamená, že můžete snadno přistupovat ke svým oblíbeným hudebním streamovacím službám, jako je Spotify, Amazon Music, Deezer a Tidal (za předplacené služby jsou účtovány poplatky). Nebo streamujte přímo ze zařízení Bluetooth s technologií aptX HD pro poslech ve vysokém rozlišení, který je k nerozeznání od kabelového připojení.

Kompletní připojení
Snadno připojte gramofon, chytrý reproduktor nebo jiné zvukové zařízení prostřednictvím sady vstupů. Ethernetový port znamená, že se můžete k síti připojit kabelem, pokud dáváte přednost, a optický vstupní port dělá z R5 vysoce kvalitní zvukový systém pro váš televizor. Můžete také přehrávat hudební soubory z USB flash disku přes USB port (který může také sloužit k nabíjení vašich USB zařízení).

Víceformátový CD přehrávač
Můžete si také vychutnat svou sbírku CD. Multiformátový přehrávač se slotem přehrává CD a MP3, hudební disky AAC a WMA. Nastavitelný EQ vám také umožní vyladit váš poslech k dokonalosti.

Svět rádia
Díky připojení k Wi-Fi je svět vaší ústřicí pro rádio; vyberte si z obrovského a stále se rozšiřujícího seznamu specializovaných stanic z celého světa. DAB poskytuje rádio v digitální kvalitě z místních a národních stanic, zatímco DAB+ je perspektivní pro příští generaci digitálního rádia. FM znamená, že stále můžete přijímat jakékoli stanice, které ještě nejsou digitální.

Vysoce věrný zvuk
Ruark využívají technologii, která se obvykle vyskytuje pouze ve specializovaných audio zařízeních, a pyšní se kombinací vysoce věrného výkonu a elegantního designu. R5 využívá vysokokapacitní lineární napájecí zdroj se zesilovači třídy AB a aktivní elektronikou a ekvalizací pro přesné ovládání reproduktorových jednotek. Jeho stereo reproduktory poskytují přirozenou frekvenční odezvu s výkonnými neodymovými magnety a lehkou kuželovou sestavou. A jeho aktivní subwoofer poskytuje bez námahy rozšířené basy pro hloubku, teplo a výkon.

Připraveno
pro více místností Díky schopnosti R5 pro více místností jej lze snadno propojit s dalšími modely Ruark, jako jsou MRx, R2 Mk3 a R7 Mk3, a zajistit tak synchronizovaný zvuk v celém domě.

Precizní zpracování
Díky ručně vyrobené skříni a šedé mřížce Camira Lead vyzařuje R5 prémiový styl. Jeho vysoce kontrastní OLED displej lze upravit tak, aby vyhovoval prostředí, a intuitivní „kliknutím vyberte“ RotoDial dělá ovládání úhledným, snadným a uspokojivým ovládáním. Dodává se také odpovídající dálkový ovladač RotoDial, a protože funguje pomocí RF komunikace, není třeba ani mířit.

Ovládání aplikací
Aplikace Ruark Link umožňuje plnou kontrolu nad R5 z tabletu nebo smartphonu. Zdarma ke stažení z obchodů iOS a Android App Store vám umožní snadno procházet internetová rádia a stanice DAB, procházet hudbu uloženou na vašich síťových zařízeních a streamovat všechny vaše oblíbené seznamy skladeb ze streamovacích služeb.

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
Ruark R5
akce
Kód: rur5
23 990 Kč bez DPH 19 826,45 Kč
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0