Primare CD35 Prisma

Kód:
896547
Výrobce:
Cena s DPH: 84 990 Kč
Cena bez DPH: 70 239,67 Kč
Skladová dostupnost:
1 - 2 dny

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Primare CD35 Prisma

Primare CD35 Prisma – CD a síťový přehrávač

Máte kvalitní zesilovač bez moderních funkcí a nechcete ho měnit. Tento přístroj vám rozšíří možnosti poslechu o velmi kvalitní CD přehrávání i hudební internetové služby ve vysoké kvalitě.

CD35 Prisma je oceňovaný kompletní přehrávač digitálních hudebních médií, který poskytuje vynikající přehrávání disků CD, uložených a streamovaných digitálních médií, s možností kabelového a bezdrátového připojení a ovládání, které poskytuje technologie síťového streamování Prisma.

airplay
bluetooth
chromecast
mqa
spotify
wifi
I35 + CD35 Prisma: Primare CD35/I35 Prisma síťový/CD přehrávač a zesilovačCD35 – Skupinový testHiFi+ Innovation Award 2021I35 a CD35EISA STEREO SYSTEM 2019-2020 PRIMARE CD35/I35 PRISMA

Technika

Každá součást CD35 Prisma – mechanika, DAC, koncový stupeň, technologie síťového přehrávače Prisma – spolupracují v rovnováze a harmonii a přispívají k tomu, co je prostě nejlepším digitálním hudebním přehrávačem, jaký kdy Primare nabízelo.

Srdcem CD35 Prisma je nejmodernější vyhrazená CD mechanika TEAC, která dodává digitální signál bez chvění do zcela nového stupně DAC, který využívá skvěle znějící osmikanálovou čipovou sadu ESS Sabre, která převádí tento signál na analogový. dodání do jemně vyladěného výstupního stupně.

K dispozici jsou dvě možnosti výstupu. V režimu s pevným výstupem je to kompletní disk, uložený a streamovaný zdroj digitálních médií i pro ten nejlepší systém a v režimu s proměnným výstupem slouží jako zdroj i řídicí centrum pro systém s napájenými reproduktory.

Modulární design navíc umožňuje přidávat nové moduly a funkce, jakmile budou k dispozici.

Prisma – Network and Multiroom Technology

Prisma je soubor technologií, které poskytují nejširší škálu funkcí a funkcí síťového hudebního přehrávače. V podstatě vytvořen jako streamer, který by každému a kdekoli v domácnosti umožnil prozkoumávat, objevovat a sdílet hluboce uspokojující zážitek z vysoce výkonného přehrávání hudby – Prisma poskytuje konektivitu pro více místností/více zón a ovládání uložených a streamovaná média, ať už drátová nebo bezdrátová, vše spravovaná z mobilních zařízení prostřednictvím specializované aplikace pro ovládání systému Prisma.

Kromě AirPlay 2, Bluetooth ® , Roon Ready* a Spotify Connect ® má Prisma vestavěný Chromecast, unikátní streamovací portál umožňující snadné přímé připojení ke stovkám streamovacích aplikací a služeb, včetně hlasového ovládání, pro nejlepší možný výkon. a uživatelskou zkušenost.

*s budoucí aktualizací

Vzhled a dojem ze Skandinávie

Věříme, že každý aspekt našich produktů – způsob, jakým vypadají, uspokojivý pocit z ovládání – přispívá k celkovému zážitku ze života s Primare. Výsledkem je, že produkty Primare vyzařují znaky skandinávského designu – jednoduchý, elegantní design s přístupnou a snadno pochopitelnou funkčností.

Příkladem toho jsou ovládací tlačítka, pečlivě vytvořená tak, aby poskytovala nejlepší hmatový smysl při použití – nejsou příliš velká nebo příliš malá, příliš měkká nebo příliš tuhá, ani blízko nebo daleko od povrchu čelní desky – nebo jak říkáme lagom, ne příliš mnoho, ani příliš málo, vše v rovnováze, proporci a harmonii.

 

Modulární návrh a budování systému

Cítíme, že je nezbytné nabízet modularitu, kdykoli je to možné, abychom měli ty správné funkce, a to jak nyní, tak i do budoucna. Modulární design je součástí modulárních integrovaných zesilovačů I25 a I35 a také modulárního předzesilovače PRE35, které lze všechny aktualizovat pomocí modulů DAC a Prisma, stejně jako CD přehrávače CD35, do kterého lze přidat modul Prisma, a to buď na v době nákupu nebo později. V důsledku toho jsme schopni nabídnout pečlivě zváženou řadu modelů a konfigurací, abychom umožnili výběr zařízení, které nejlépe vyhovuje potřebám jakéhokoli systému. Například CD35 s nainstalovaným modulem Prisma lze spárovat s integrovaným zesilovačem I35, což umožňuje oddělení analogových a digitálních stupňů. Nebo lze I35 s nainstalovanými moduly DAC a Prisma spárovat s přenosem CD DD35, což umožňuje přehrávání každého vstupu ve více místnostech a ve více zónách, ať už jde o analogový nebo digitální zdroj.

 

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0