PrimaLuna EVO400 integrovaný zesilovač

Top model elektronkového integrovaného zesilovače PrimaLuna EVO 400 s vyšším výstupním výkonem. Nejsou Watty jako Watty, tady vás odnese papírově menší výkon než vycucané údaje konkurence. Vstup do opravdového HiFi.

PrimaLuna
Kód:
plevo400b
Výrobce:
Cena s DPH: 145 625 Kč
Cena bez DPH: 120 351,24 Kč
Skladová dostupnost:
1 - 2 dny
Varianta zboží:
Elektronkový zesilovač Top model

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: PrimaLuna EVO400 integrovaný zesilovač

Top model elektronkového integrovaného zesilovače PrimaLuna EVO 400 s vyšším výstupním výkonem. Nejsou Watty jako Watty, tady vás odnese papírově menší výkon než vycucané údaje konkurence. Méně náročné na reprosoustavy, hraje to i se základními repro jak HighEnd a s dobrými se od toho nebudete chtít odtrhnout.
  Jednoduše jde přepnout i do režimu velmi kvalitního sluchátkového zesilovače.

Produkty PrimaLuna potěší smysly dlouho předtím, než je připojíte. Všechny modely se vyznačují ručně vyráběnou konstrukcí a masivní ocelové šasi s plným odvětráváním má pětivrstvou povrchovou úpravu, každá vrstva je ručně třena a leštěna. Uvnitř najdete kabeláž point-to-point pouze s těmi nejlepšími švýcarskými stříbrnými dráty - úroveň detailů, která je obvykle k dispozici pouze (a ne vždy!) u nejdražších elektronkových zařízení.

Nejsou zde žádné levné plastové dálkové ovladače. PrimaLuna používá těžké kovové dálkové ovladače, které jsou masivní, ale přesto elegantní a ergonomické.

Když mluvíme o heavy metalu, zkuste zvednout PrimaLunu, abyste viděli, kolik jsme do nich dali. Všechny modely PrimaLuna jsou vybaveny toroidními transformátory a transformátory s EI rámem na zakázku, vyrobené podle náročných specifikací jednoho z nejprestižnějších návrhářů transformátorů v USA. Každý transformátor je plně zapouzdřen pro nejnižší brum a nejlepší izolaci a nabízí obrovskou výstupní šířku pásma a ovládání reproduktorů. Neexistuje žádný levný nebo lehký způsob, jak toho dosáhnout, a proto je PrimaLuna známá tím, že kombinuje středobasové kouzlo elektronek s jiskřivými výškami a hlubokými, pevnými basy.

Dalšími kvalitními díly PrimaLuna jsou motorizované ovladače hlasitosti ALPS, polypropylenové a staniolové kondenzátory Nichicon a DuRoch a superrychlé usměrňovací diody Philips. PrimaLuna používá pouze objímky keramických trubek, pozlacené odolné reproduktorové terminály ve stylu WBT (všechny konektory reproduktorů jsou pevné hřídele pro lepší vodivost, lepší zvuk a vyšší spolehlivost) a pozlacené RCA vstupní jacky na panelu, které zaručují nejlepší možné mechanické a elektrické kontakty.

Každý elektronkový integrovaný zesilovač EVO je zároveň vysoce kvalitním elektronkovým sluchátkovým zesilovačem EVO! Neexistuje žádný samostatný čipový zesilovač pro konektor sluchátek – každý kousek hlavního obvodu a každá elektronka se používá k ovládání vašich sluchátek.

Jednou ze skvělých nových funkcí EVO je 100% stíněný fonostage box, připojený ke spodní desce. Toto je ideální řešení pro montáž „vnitřního“ (volitelného) obvodu PhonoLogue s pohyblivým magnetem PrimaLuna, zcela odděleného a stíněného od zbytku obvodu.

Mezi aktivní funkce patří návrh inteligentního obvodu PrimaLuna SoftStart pro prodlouženou životnost citlivých součástí a sníženou pravděpodobnost selhání elektronky v důsledku tepelného šoku. PrimaLuna je právem proslulá svým obvodem Adaptive Auto Bias™, exkluzivním prvkem PrimaLuna. Tento obvod je mimo signálovou cestu a nepřetržitě a okamžitě monitoruje a plynule nastavuje předpětí elektronky, čímž snižuje nároky na údržbu a zvyšuje výkon díky dramatickému snížení zkreslení. EVO přichází s vylepšenými obvody ochrany výstupního stupně s relé pro ochranu výstupních transformátorů, odporů a vysokonapěťového napájecího zdroje v případě katastrofického selhání elektronky.

Chcete rolovat power-tube? Integrované zesilovače EVO se dodávají s přepínačem vysokého/nízkého předpětí, který uživatelům umožňuje snadno vybrat optimální nastavení předpětí pro elektronky EL34 nebo KT88. Toto a obvod autobias znamenají, že se už nikdy nebudete muset potýkat s klenotnickými šroubováky a multimetry, jak to od svých zákazníků vyžaduje tolik jiných výrobců lampových zesilovačů. Stačí vyměnit elektronky, přepnout předpětí a PrimaLuna udělá všechnu tvrdou práci za vás!

Všechny výkonové transformátory PrimaLuna obsahují obvod PTP™ (Power Transformer Protection). Když se výkonový transformátor přehřeje (ať už v důsledku prostředí, přetížení nebo problému uvnitř jednotky), vnitřní tepelný spínač otevře primární okruh a umožní transformátoru vychladnout, než dojde k poškození. Po ochlazení se kontakt obnoví a zesilovač se znovu zapne a funguje jako normálně.

Při používání PrimaLuny najdete tolik promyšlených malých detailů, které nemusí být otřesné, ale díky nim je používání a vlastnictví této jednotky potěšením. Necháme vás, abyste je objevili sami, ale tady je jeden: hliníkový šroub na vstupu AC, který vám umožní snadno identifikovat živou stranu konektoru. Nic velkolepého, jen snadné

Specifikace Model EVO 400-1 pro EL34 / KT88 / KT120 / KT150
Power Ultra-Linear 70 / 72 / 85 / 88 wattů na kanál
Výkonová trioda 38/40/45/50 Wattů na kanál
Frekvenční odezva 9 Hz – 50 kHz +/- 1 dB
8 Hz – 68 kHz +/- 3 dB
THD s AABB < 0,1 % @ 1 W; < 2 % @ Jmenovitý výkon
Poměr S/N 90 dB – 98 dB A Vážené
Vstupní impedance 100 kOhm
Vstupní citlivost 320 / 320 / 360 / 370 mV pro jmenovitý výkon při maximální hlasitosti
Maximální zisk Ultra-Linear 37 dB / 37,5 dB / 37,5 dB / 36,9 dB
Trioda s maximálním ziskem 36,5 dB / 36 dB / 36 dB / 36 dB
Spotřeba energie 470 wattů / 480 wattů / 540 wattů / 550 wattů
Hmotnost Čistá hmotnost: 68,2 lbs / 31 kg
Přepravní hmotnost: 79,2 lbs / 36 kg
Rozměry 15,9" x 15,2" x 8,1" / 405 x 385 x 205 mm (D x Š x V)
Přepravní rozměry 22,7" x 18,4" x 12,4" / 577 x 468 x 315 mm (D x Š x V)
Vstupy 5 párů Stereo RCA, 1 pár Vstup pro domácí kino
Výstupy 4 a 8 ohmové reproduktorové kohoutky, páska, stereo/mono sub, sluchátka
Trubkový doplněk 8 x EL34, 6 x 12AU7
Koeficient tlumení 7 kD (1 kHz)
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží

PrimaLuna EVO 300 Hybridní Integrovaný Zesilovač - Černý

Náš první hybridní integrovaný zesilovač PrimaLuna je vybaven elektronkovou předzesilovací sekcí a výkonovým stupněm Floyd – Mosfet z dílny Jana de Groot. Tento koncept nabízí to nejlepší z obou světů - elektronkového a ...

PrimaLuna EVO 300 Hybridní Integrovaný Zesilovač - Černý
new
Kód: EVO 300HIZ B
185 625 Kč bez DPH 153 409,09 Kč

PrimaLuna EVO100 Integrovaný Zesilovač Stříbrný( u nás k poslechu )

EVO 100 Integrovaný Zesilovač  je nejnovější verzi originálních prvních členů naší rodiny cenově dostupných, vysoce kvalitních elektronkových produktů. Designéři a konstruktéři zařízení PrimaLuna mají dlouhodobou zkušenost v ...

PrimaLuna EVO100 Integrovaný Zesilovač Stříbrný( u nás k poslechu )
Kód: plevo100s
71 875 Kč bez DPH 59 400,83 Kč
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0