Devialet Phantom I 108dB Gold

Luxusní bezdrátový reproduktor, WiFi, Airplay 2, Bluetooth 5.0. Spotify Connect, UPnP, Roon Ready, optický kabel, dálkové dotykové ovládání.

Kód:
pha1s108dg
Výrobce:
Cena s DPH: 78 990 Kč
Cena bez DPH: 65 280,99 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Devialet Phantom I 108dB Gold

Popis produktu

 

Luxusní, kompaktní bezdrátový reproduktor v dostupnější verzi s nadčasovým designem z dílny francouzského výrobce high-end audia.

Phantom kombinuje analogové i digitální technologie s prvotřídním zvukovým výkonem, slibující zvuk bez jakéhokoli přesycení, zkreslení či šumů na pozadí.

  • Nová třída reproduktorů - Reproduktor Phantom I, který je vysoce intuitivní a lze jej jednoduše připojit, uvolňuje fyzický dopad špičkového, ultrahustého zvuku s větším výkonem, čistotou a přesností než jakýkoli jiný bezdrátový reproduktor.
  • Obsahuje převratné technologie, které poskytují intenzivní zážitek z poslechu, takový, jaký skutečně cítíte v kostech a ve své duši.
  • 1431 vlastních dílů vystřelí v harmonii, aby vyvolalo vnitřní reakci, jak v reproduktoru, tak ve vás.
  • Devialet prosperuje z komplexních inovací (hardware, software, design uvnitř i vně, výroba) a nabízí stále vylepšenou akustiku.

INTELIGENTNÍ PROCESOR.

Phantom obsahuje výkonný inteligentní procesor Devialet, který pomáhá poskytovat lepší kvalitu zvuku. Výkon Phantomu pro zpracování a zesílení signálu (ADH®, SAM®, Magic Wire, třída A, DAC) je zabudován do SoC (systém na čipu), který byl na zakázku navržen pro optimální integraci. Výsledky? Vylepšený odvod tepla pro optimální výkon při jakékoli hlasitosti, lepší energetickou účinnost a sotva měřitelné zkreslení, saturaci nebo šum.

STEREO ROZŠÍŘENÍ.

Ve stereu se zvuková scéna Phantomu ještě dále rozšiřuje a poslech dostává nový rozměr, protože reproduktory tančí v absolutní synchronicitě. Extrémnější, silnější, více vzrušující. Je to nemyslitelně pohlcující zážitek.

HUDBA KDEKOLIV.

Synchronizujte celý svůj domov v symfonii nebo streamujte něco jiného v každé místnosti díky své aplikaci Devialet. S Multiroom je nyní ještě více způsobů hraní.

HIGH-RES.

Phantom nyní kombinuje špičkové zvukové inženýrství s více možnostmi s vysokým rozlišením, aby mohl poskytnout výjimečný zážitek z poslechu mnoha. Spolu s UPnP a optickým vstupem je Phantom také Roon Ready, což všem uživatelům Phantomů poskytuje způsoby, jak si užít 24bitový zvuk ve vysokém rozlišení jako nikdy předtím.

SKVĚLÁ OVLADATELNOST

Každý Phantom I je dodáván s vyhrazeným dálkovým ovládáním, které vám pomůže převzít plnou kontrolu nad vaší hudbou nebo filmem na dálku s maximální přesností. Veškerá síla Phantoma na dosah ruky.

ADH® Analog Digital Hybrid

Patentovaná technologie Devialet, ADH® nebo Analog Digital Hybrid poskytuje veškerou sofistikovanost analogového zesílení spolu s veškerým výkonem a kompaktností digitálního zesílení. Nejlepší z obou světů. Pro zesílení bezkonkurenční jasnosti a průhlednosti, bez ohledu na hlasitost. 

Aktivní přizpůsobení reproduktorů SAM®

Devialet vynalezl matematický model SAM®, aby zajistili neposkvrněnou věrnost při přehrávání. Ať už máte co do činění s přechodnými jevy nebo signálem v ustáleném stavu, stupeň informací zpracovaných SAM® překonává vše, co se dříve považovalo za možné. To umožňuje Phantomu reprodukovat přesný rytmus a tempo vaší hudby s absolutní přesností. Takže můžete cítit všechny poslední emoce, věrné originálu.

HBI® Heart Bass Implosion

HBI® je jedinečný systém. Vyvinuto exkluzivně pro Phantom, přenese vás na nejnižší frekvence, jaké kdy byly vysílány. Hermeticky uzavřená architektura Phantom, navržená tak, aby fungovala při extrémní kompaktnosti a tlaku, se skládá ze dvou bočních basových reproduktorů, které se napájejí společně. Čistá přítlačná síla za jejich kombinovaným pohybem vytváří ultra hustý zvuk s fyzickým dopadem.

APLIKACE DEVIALET.

Nastavte si Phantom, vylaďte svá nastavení a zůstaňte v obraze, to vše prostřednictvím aplikace Devialet. Aplikace, intuitivní společník, vám umožní přizpůsobit si Phantom zážitek: nastavení Phantoma, úprava latence pro A/V, aktivace pohotovostního režimu nebo přizpůsobení basů pro noční režim.

Recenze

Záruka: 24 měsíců
Frekvenční rozsah: 14hz - 27kHz
Celkový výkon: 1100W RMS
Maximální úroveň hlasitosti: 108 dB
Reproduktory: Titanový výškový, hliníkový střední, hliníkový basový
DAC převodník: Devialet intelligence Processor 24bits/96kHz
Operační systém: Devialet Operating System 2 (DOS 2) up to 24bits/48kHz
Procesor: ARM Cortex-A9 1.25GHz processor 512MB DDR3-1600
Postranní pláty Black Chrome: Black RAL 9017 | Polished stainless steel dark chrome sides | Black RAL 9017 dome drivers
Postranní pláty Gold: White RAL 9016 | 22-carat rose gold-plated sides | White RAL 9016 dome drivers
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží

Cabasse Pearl Akoya Gloss White 1 kus (u nás k poslechu)

Cabasse THE PEARL AKOYA je luxusní bezdrátový reproduktor určený těm nejnáročnějším uživatelům. Kombinuje vynikající design, materiály nejvyšší kvality a vynikající zvuk. Je kompaktnější, mladší bratr modelu PEARL, který je na ...

Cabasse Pearl Akoya Gloss White 1 kus (u nás k poslechu)
Kód: CPAkoyaW
42 990 Kč bez DPH 35 528,93 Kč
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0