ARCAM HDA ST60

Kód:
rhst60
Výrobce:
Termín dodání:
1
Cena s DPH: 38 990 Kč
Cena bez DPH: 32 223,14 Kč
Skladová dostupnost:
Na objednání

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


 • Popis
 • Foto
Popis k výrobku: ARCAM HDA ST60
Všestranný síťový přehrávač s DAC převodníkem SABRE ESS9038 s podporou MQA a ROON.

 

Všestranný síťový přehrávač s DAC převodníkem SABRE ESS9038 s podporou MQA a ROON


  

ST60 je vysoce výkonný streamer s podporou MQA, který umožňuje streamování audio souborů ze všech hlavních služeb (Tidal, Qobuz, Spotify, Napster, Deezer atd.) přes Google Cast nebo Airplay2. Podporuje UPnP a je Roon Ready. ST60 je tak ideální partner pro zesilovače ARCAM z řady HDA.

 

Díky integrovanému audiofilskému 32-bitovému / 192 kHz převodníku SABRE ESS9038K2M můžete ST60 využít jako vynikající externí převodník pro až 4 připojená digitální zařízení. Kromě MQA, podporuje ST60 také formáty AIFF, ALAC, FLAC a WAV a mnoho dalších starších komprimovaných formátů.

 

Audiofilské kvality podtrhuje symetrický výstup XLR, ale nechybí ani výstup RCA. Pro instalace do chytré domácnosti nabízí plné ovládání přes I / P nebo RS232 včetně Control4 a Crestron. Stejně tak je možné ovládat streamování pomocí intuitivní aplikace MusicLife.

 

"Nastavení streameru není nic komplikovaného, ovládání prostřednictvím aplikace MusicLife je téměř intuitivní. Reprodukce z LAN pamětí, streamování, ale i komunikace AirPlay 2 je naprosto spolehlivá. Komplikovanější je komunikace prostřednictvím USB-A. Přepínání digitálních filtrů z aplikace je bezprostřední s minimální prodlevou. Streamer je použitelný jako koncové zařízení ROON a ten přebírá dokonalé ovládání. Reprodukce je skvělá a dokonale neutrální."

MIROSLAV LÁB - Hodnocení NETOPÝŘÍ UCHO v profilu magazínu STEREO 1/22

 PŘEDNOSTI


 

Digitální vstupy převodníku ESS 9038K2M DAC pro špičkovou kvalitu zvuku


DAC převodník Sabre ESS 9038K vyždímá z vašich digitálních zdrojů maximum. Jakmile je připojíte přes digitální vstupy k ST60, využijete tento integrovaný převodník a získáte vynikající prezentaci a mnohem více otevřený zvuk se silnou dynamikou. Dva koaxiální digitální vstupy a dva optické vstupy umožňují připojení až čtyř zdrojů - ideální pro přehrávače disků CD / SACD atd.

 

Ovládání úrovně hlasitosti


Pomocí otočného ovladače na čelním panelu jednotky ST60 nebo tlačítek VOL+ a VOL- na dálkovém ovladači, můžete ovládat úroveň hlasitosti. Díky tomu je možné využít ST60 také jako digitální předzesilovač a připojit ho přímo k výkonovému zesilovači. Výstupní úroveň je však možné nakonfigurovat i jako fixní.

 

Podpora MQA / ROON

 

Příznivci nejnovějších digitálních formátů s vysokým rozlišením ocení podporu MQA (Master Quality Authenticated), kterou nabízí TIDAL Masters, a připravenost pro čím dál oblíbenější „Roon Endpoint".

 

Flexibilní streamer

 

Samozřejmostí je také podpora bezdrátového streamingu díky AirPlay 2, uPnP a kompatibilita se zařízeními s technologií Google Chromecast. Integrátoři bezpochyby ocení kontrolu protokolu IP, včetně kompatibility Control4 a Crestron.

 

USB

 

USB vstup podporuje přehrávání zvukových souborů z USB paměťového disku nebo podobného zařízení. Jednoduše připojte USB flash disk a ovládejte přehrávání a procházení pomocí dálkového ovladače nebo tlačítky na čelním panelu jednotky.

 

Analogové i digitální výstupy

 

ST60 nabízí symetrické i nesymetrické analogové výstupy, případně můžete využít i digitální optický nebo koaxiální výstup.

 

 

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI


 

 • 4 digitální vstupy
 • Symetrické XLR a nesymetrické RCA analogové výstupy
 • Fixní a variabilní zvukový výstup
 • Optický a koaxiální digitální výstupy
 • GoogleCast, Airplay2, uPnP Streamer
 • Koncový bod Roon
 • MQA podpora
 • 32-bitový D/A převodník ESS9038K2M Sabre
 • Plné ovládání I/P a RS232 včetně Control4 a Crestron
 • Celkové harmonické zkreslení + šum = 0,0008%

 

Detail produktu na arcamaudio.cz

 

ODKAZY


 

Recenze WHAT HI-FI (EN)

Recenze AREA DVD (DE) 

TEST AVFORUMS (EN)

Oficiální stránky produktu (EN)

 

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží

YAMAHA WXC-50

Tento streamer s Music Cast systémem funguje i jako předzesilovač s možností připojení TV přes optiku, Aux RCA vstup, USB vstup, Bluetooth, WiFi, má jak fixní stálý výstup tak i regulovaný s možností ovládání hlasitosti na dálku přes ...

YAMAHA WXC-50
Kód: wxc50
12 990 Kč bez DPH 10 735,54 Kč

NDX2

Síťový přehrávač NDX2

NDX2
Kód: 12787_2
174 990 Kč bez DPH 144 619,83 Kč

NSC-222

Streaming Preamplifier NSC-222

NSC-222
Kód: 17066_2
174 990 Kč bez DPH 144 619,83 Kč
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0