CLASSIC STAND cena za 1kus

Floor Stand CLASSIC STAND

Kód:
14672_2
Výrobce:
Cena s DPH: 4 995 Kč
Cena bez DPH: 4 128,10 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


 • Popis
 • Parametry
 • Foto
Popis k výrobku: CLASSIC STAND cena za 1kus
 • Stojan Wilson Classic je navržen speciálně pro reproduktory Wilson Classic. Mají velmi pevnou konstrukci z MDF prvků, ale neodolatelně připomínají průmyslové, kovové stojany na reproduktory z doby před několika desetiletími. Vytvářejí s reproduktory ideální, téměř neoddělitelnou sestavu, která nejen dodává audiofilský nádech, ale také umisťuje reproduktory na nich umístěné do ideální poslechové výšky pro posluchače sedící před nimi.
 • Stojany Classic jsou k dispozici v univerzální černé barvě, která se hodí k oběma barevným verzím reproduktorů Wilson Classic. Povrch stojanů je potažen strukturovanou dýhou připomínající jemnozrnnou kladívkovou barvu, která dodává stojanům vzhled připomínající ocelový výlisek a dodává celé konstrukci vizuální váhu.
 • Stojany jsou vybaveny velkými hliníkovými kuželovitými hroty mosazné barvy, které jsou záměrně zvětšeny tak, aby se staly vrcholem tohoto designu. Hroty mají zabudovaný montážní šroub. Alternativně si uživatel může zvolit silikonové nožičky, pokud to povrch místnosti vyžaduje.
  • - Součástí dodávky je: - Podstavec pro zavěšení na stěnu, který je součástí dodávky: Obsahuje: 4 ks kovových hrotů, 4 ks kovových destiček, 4 ks silikonových nožiček.
  Váha
  7 kg
  Rozměry
  280x422x325
  kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
  Alternativní zboží
  tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
  tel: 737 129 593
  
  0 kusů / 0