RAPTOR 9 MAX BLACK cena za 1kus

Podlahový reproduktor RAPTOR 9 MAX

Kód:
15806_2
Výrobce:
Cena s DPH: 15 995 Kč
Cena bez DPH: 13 219,01 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


 • Popis
 • Parametry
 • Foto
Popis k výrobku: RAPTOR 9 MAX BLACK cena za 1kus
 • Wilson Raptor 9 Max je největší a nejvýkonnější model z řady Raptor. Výška je stejná jako u modelu Raptor 9, ale je o 2,5 cm širší a o 2 cm hlubší.
 • Jedná se o moderní a výkonný design, který splňuje očekávání těch uživatelů, kteří ocení vyšší výkon, ale není jim lhostejná estetika a klasická nadčasovost designu. Stejně jako u všech nových modelů Wilson je na výrobním štítku nápis "Developed and Engineered in Denmark", který odkazuje na dlouholetou tradici výroby reproduktorů a naznačuje spolupráci s dánskou designérskou kanceláří a skandinávskou ladičskou školou.
 • Dostupnost dvou barevných provedení, černého a bílého, usnadňuje uživatelům sladit reproduktory s prostředím jejich poslechové místnosti nebo obývacího pokoje. Kromě toho port Bass-Reflex umístěný vpředu umožňuje nejen mnohem vyšší účinnost v oblasti nízkých frekvencí, ale také dává možnost umístit reproduktory mnohem blíže ke stěnám, než by bylo možné u reproduktorů s portem umístěným vzadu.
 • Zesílená konstrukce skříní Raptor 9 Max byla pečlivě vyrobena z 18 mm silných panelů MDF, které jsou potaženy odolnou a estetickou vrstvou moderního vinylu s texturou, která připomíná dřevěné povrchy s mírným leskem na bočních, horních a zadních stěnách. Přední část sloupů je uzavřena panelem z moderního plastu v bílé, resp. černé barvě s mírným leskem. Plast je odolný vůči barevným změnám a nežádoucímu působení světla a času, což je důležité zejména u bílých reprosoustav, které jsou umístěny v silně zasluněných místnostech. Černé mřížky, pokryté speciálním akusticky téměř neutrálním materiálem, jsou upevněny pomocí montážních kolíků, což dává možnost zakrýt technický vzhled sloupů.
 • Reproduktory Raptor 9 Max jsou třípásmové konstrukce značných rozměrů, vlastností a výkonu, které jsou určeny pro použití ve větších místnostech, kde naplno projeví svůj akustický potenciál. Díky silnějším konstrukčním prvkům skříně a vnitřním výztuhám je celek mnohem méně náchylný k vibracím a již zmíněný port Bass-Reflex na předním panelu umožňuje dosáhnout větší dynamiky a hloubky basů. Celek může stabilně sedět na velkých hliníkových kuželovitých hrotech, doplněných ochrannými podložkami pod hroty, které chrání podlahu před poškrábáním.
 • Výhybka vyvinutá pro tuto konstrukci zajišťuje konzistenci zvuku všech prvků této konstrukce. Skříň obsahuje dva 8" (20,3 cm) woofery, 6,5" (16,5 cm) středotónový reproduktor a 1" (2,5 cm) výškový reproduktor s textilní kopulkou. Měniče využívají pevně stlačené celulózové membrány nejvyšší kvality a vysoké tuhosti, stejně jako tomu je u zbytku řady Raptor.
 • Panel s reproduktorovými terminály je vhodně umístěn v dolní části na zadní straně skříně. Pozlacené terminály bi-wiring/bi-amping umožňují nezávislé připojení basového reproduktoru a středo-výškové sekce. Svorkové matice jsou velké a nakloněné pro snadnou manipulaci a jsou barevně označeny, aby se snížila možnost chybného připojení.
 • Reproduktory jsou navrženy pro spolupráci se zesilovači o výkonu 50 až 250 W. Velikost, výkon a stějně jako u jiných výrobků této značky osvědčená konstrukce sloupů umožňují vytvořit prostornou hudební scénu, na které bude posluchač schopen přesně lokalizovat jednotlivé zdroje zvuku v prostoru. Zvuk není agresivní a zároveň dává posluchači najevo, že zdrojem jsou velké měniče s velkým potenciálem. Celek je nositelem silného sdělení se značnou dávkou energie a emocí, přičemž si zachovává realističnost a dobře zprostředkovává původní záměry tvůrců obsahově bohaté hudby.
 • Reproduktory Raptor 9 Max díky velikosti skříně a možnostem velké sestavy měničů nabízejí řešení, po kterém sáhnou milovníci hudby s trochu větším prostorem v poslechové místnosti. Nabízejí větší možnosti nastavení systému Hi-Fi a jeho výkonu.
 • Stejně jako ostatní reproduktory řady Raptor lze i model 9 Max použít jako přední reproduktory ve vícekanálových systémech domácího kina. Jejich volbu ocení uživatelé s vysokými nároky, kteří vyžadují silný zážitek při sledování filmů. K jejich doplnění je v rozsáhlé nabídce k dispozici řada produktů - zadní efektové reproduktory, centrální reproduktory nebo reproduktory horní vrstvy pro systém podporující prostorový zvuk Atmos. Aby byl balíček kompletní, doporučujeme použít ve vašem domácím kině také subwoofery řady Wilson SUB.
  • - Frekvenční rozsah [+/- 3] dB [Hz]: 35 - 20 000 Hz
  • - Citlivost [2,83 V/1 ml [dB]: 92 dB
  • - Impedance: 4-8 ohmů
  • - Maximální akustický tlak (SPL) [dB]: 112 dB
  • - Doporučený výkon zesilovače: 50-250 W
  • - Dělící frekvence [Hz]: 500 Hz / 3 500 Hz
  • - Vysokotónový měnič: 1" (25mm)
  • - Středotónový měnič: 1x 6,5"
  • - Nízkotónový měnič: 2x 8"
  • - Typ skříně: Bass Reflex
  • - Reproduktorové terminály: Bi-Wiring
  • - Příslušenství: Hroty
  Rozměry
  235x1160x323
  Váha
  24.2 kg
  kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
  Alternativní zboží

  Audiovector R 6 ARRETÉ

  4,5 pásmový sloupový reproduktor z nové řady R s výškovým měničem AMT Arreté 4. generace, středovými a basovými karbonovými měniči Audiovector, extra zadním papírovým středovým měničem a novým isobarickým bass reflex systémem. ...

  Audiovector R 6 ARRETÉ
  Kód: R6AC
  769 900 Kč bez DPH 636 280,99 Kč

  Audiovector QR7 SE ořech

  Model QR 7 SE je nejvyšší vlajkovou lodí řady QR SE, která je vybavena obrovským 2×8palcovým basovým systémem, 6palcovým středovým reproduktorem a příjemným, ale detailním výškovým reproduktorem AMT. Tento reproduktor je ideální pro ...

  Audiovector QR7 SE ořech
  Kód: qr7seo
  139 990 Kč bez DPH 115 694,21 Kč

  Audiovector QR3 SE

  Kompaktní sloupové 2,5-pásmové reprosoustavy. Cílem konstrukce řady QR SE bylo nabídnout nejpokročilejší technologie v dokonale zpracovaném a proporčně vyváženém high-endovém balení.

  Audiovector QR3 SE
  Kód: 722444SE
  64 990 Kč bez DPH 53 710,74 Kč
  tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
  tel: 737 129 593
  
  0 kusů / 0