akce tip

Pro-ject METALLICA + Pick it S2C (u nás k poslechu)

Kód:
9pmetps2c
Výrobce:
Běžná cena: 37 490 Kč
Ušetříte: 3 000 Kč (8%)
Cena s DPH: 34 490 Kč
Cena bez DPH: 28 504,13 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Pro-ject METALLICA + Pick it S2C (u nás k poslechu)
Sběratelská edice gramofonu METALLICA s přenoskou Pick it S2C.

 

Sběratelská edice gramofonu METALLICA s přenoskou Pick it S2C


 

Tým kultovní hudební skupiny Metallica oslovil a vybral si Pro-Ject jako svého partnera pro gramofon s tématikou Metallica. Společnost Pro-Ject Audio Systems nyní s hrdostí představuje nový art gramofon Metallica, který navazuje na její tradiční spolupráci s významnými uměleckými legendami.

 

MISTROVSKÝ KUS

Povrch šasi je designován zrcadlově upraveným kovovým obrysem loga skupiny METALLICA, které dodává přehrávači jeho osobitý vzhled. Raménko ve tvaru písmene S je zakončeno odnímatelným pouzdrem s uchycením SME, které umožňuje rychlou výměnu přenosky. Ložisko ramene a základna jsou vyrobeny z hliníku. Rameno je osazeno audiofilskou přenoskou Pick it S2C a gramofon je hned po vybalení přednastavený a okamžitě připravený k přehrávání. Přítlačná síla a anti-skating jsou nastavitelné a dělají z gramofonu Metallica Limited Edition skutečnou investici pro všechny audiofily a především pro všechny milovníky skupiny Meatallica.

 

TĚŽKÝ SKLENĚNÝ TALÍŘ

Skleněný talíř je dostatečně těžký a má zároveň nulovou rezonanci. Vysoká hmotnost talíře je zárukou co nejpřesnější rychlosti přehrávání a zároveň je talíř průhledný a nechává vyniknout fantastický design gramofonu, všechny jeho vysoce kvalitní komponenty a mistrovskou kvalita sestavení. Nejsou použity žádné plasty a koncept se tak vyhýbá problémům které způsobuje lehké konstrukce.

 

HLINÍKOVÝ SUBTALÍŘ, KLADKA I PODSTAVY

Hliníkový subtalíř je obvykle jedním z nejvyhledávanějších dílů pro upgrade gramofonu. U Metallica Limited Edition je však již součástí standardní výbavy! Diamantem přesně obráběný subtalíř a motorová kladka vykazují mnohem lepší a vyšší hodnoty tolerance. Zároveň hliníkový subtalíř zvyšuje hmotnost talíře a celého hnacího systému, což má za následek dodatečné tlumení nežádoucího hluku a rezonancí. Vynikající výrobní tolerance zlepšují hodnoty přesnosti i rychlosti otáčení a zlepšují krátkodobou stabilitu rychlosti nazývanou Wow & Flutter. Gramofon Metallica je vybaven výškově nastavitelnými robustními kovovými nožkami, které výrazně snižují riziko akustické zpětné vazby a umožňují dokonalé vyrovnání gramofonu při umístění na jakémkoli povrchu.

 

STABILNÍ RYCHLOST 33 / 45 / 78 RPM

Rychlost otáčení talíře je elektronicky řízena a díky tomu jsou hodnoty rychlosti maximálně přesné a stabilní. Změnu rychlosti otáčení lze snadno přepínat pomocí přepínače. S dodávaným kulatým řemínkem pro rychlost 78 otáček za minutu můžete dokonce poslouchat i své vzácné šelakové desky.

 

RAMENO VE TVARU S

8,6“ hliníkové raménko ve tvaru písmene S je dodáváno s odnímatelným pouzdrem s SME uchycením a umožňuje rychlou a snadnou výměnu přenosky. Ložisko ramene a základna jsou kompletně vyrobené z opracovaného hliníku. V těchto kritických částech nenajdete žádné plastové součástky.

 

PŘENOSKA PICK IT S2C


MM přenoska Pick it S2 C prezentuje vzrušující zvuk s širokým prostorem a množstvím detailů, to vše s maximální věrností. Odhaluje tak neslýchanou přesnost a dynamiku vašich záznamů. Nyní vaši sbírku vinylů slyšíte tak, jak jste hudbu dosud neslyšeli.

 

 

PŘEDNOSTI


 

• Předinstalovaná přenoska Pick it S2 C

• 8,6” hliníkové raménko ve tvaru S

• Přítlak a anti-skating jsou plně nastavitelné

• Masivní MDF podstavec v jedinečném designu Metallica

• Zrcadlová povrchová úprava, kovová horní deska

• Těžký skleněný talíř a hliníkový subtalíř

• Kovová hnací řemenice

• Výškově nastavitelné kovové nožky

• Přesný řemínkový pohon s elektronickou regulací otáček

• Prémiový polosymetrický phono kabel s kovými konektory

• Pozlacené RCA konektory

• Ruční výroba v Evropě

 
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0