Marantz M-CR612 + Acoustic Energy AE100 walnut

Kód:
612ae100wa
Výrobce:
Cena s DPH: 18 990 Kč
Cena bez DPH: 15 694,21 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Marantz M-CR612 + Acoustic Energy AE100 walnut

Sada vynikajících repro Acoustic Energy AE100 a stereo systému Marantz s Cd přehrávačem, DAb tunerem, internetovým připojenmím pro Tidal, Spotify, rádia atd. 

Multimediální hudební systém, již nepotřebujete vysvětlovat dalším členům rodiny jak zapnout zvuk z TV, jednoduše se přístroj naprogramuje na ovládání vaším ovladačem od TV, zapnete TV a systém se také zapne na optickém vstupu z TV, dálkovým ovladačem od TV ovládáte hlasitost systému /TV repro jsou vypnuté/, vynete TV a vypne se i system.

FM, DAB+, internetové rádia, USB či síťové přehrávání hudby z Nasu včetně hudeních souborů Hi-Resolution, DSD atd... Díky analogovému vstupu můžetet připojit i gramofon s předzesilovačem.

Díky Multiroomovému systému Heos ho můžete zařadit do ozvučení celého bytu či domu.

Elegantní síťový CD receiver podporuje téměř nekonečné možnosti bezdrátového streamingu pomocí AirPlay 2, Bluetooth anebo z platformy HEOS. Jakmile připojíte vaše reprosoustavy ke čtyřem kanálům velmi účinných digitálních audio zesilovačů, tak si užijete nejmuzikálnější zvuk Marantz.

Se dvěma digitálními optickými vstupy připojíte dokonce i váš televizor, jehož sledování si užijete ještě více.

K dispozici je také kompletní sestava rozhlasových stanic z vysílání DAB+, FM a internetu. Pokud vám na hudbě opravdu záleží, měl by Marantz Melody X být při výběru hudebního systému na první pozici.

Výkon 2x 60W (6 Ω), nebo 4x 30W v režimu repro A/B s individuálním nastavením hlasitosti pro každý výstup.

Přehrává CD, WMA/MP3 (CD-R/RW) a obsahuje přijímače rozhlasu FM a DAB+ Přehrává internetová rádia, Spotify, Amazon Prime Music, TIDAL a obsah z telefonu bezdrátově přes AirPlay 2, nebo Bluetooth Podporuje hlasové ovládání Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri Podporuje přehrávání souborů MP3 a gapless přehrávání hi-res audia WAV/FLAC/ALAC 192kHz/24bit a DSD 2.8/5.6MHz Vestavěný Bluetooth a dual band Wi-Fi 2.4GHz/5GHz

Osazen dvěma digitálními vstupy s automatickým rozpoznáním vstupního signálu pro připojení TV, nebo jiných digitálních zdrojů

Programovatelný dálkový ovladač lze nastavit pro základní povely televizního přijímače – hlasitost, mute, výběr předvolby. 

Legendární původní kompaktnější verze. Výborný zvuk, na menší velikost překvapivé velké basy.

Acoustic Energy - britský výrobce reprosoustav typických aplikací hi-tech materiálů i v základních produktech. Společným rysem všech produktů je masivní a vyjímečně pevná konstrukce, vynikající zvuk a špičkové zpracování. Mimořádná péče je při výrobě věnována bez rozdílu všem modelům. Výsledná kvalita je vzhledem k ceně fascinující.

Neodymium se stalo u produktů Acoustic Energy nepostradatelným materiálem. Nyní jsou neodymiovéměniče standartně osazovány i do základní řady. Vnitřní kabeláž a součástky výhybek jsou z nejlepší jakostní kategorie. Preciznost při návrhu reprosoustav dává také velmi vyrovnaný průběh impedance, což umožňuje připojení Acoustic Energy reprosoustav i k AV receiverům běžných značek.

Nadčasový design oceníte při začleňování reprosoustav Acoustic Energy do interiérů.

Doporučený max. výkon zesilovače: 75 W
Kmitočtový rozsah: 45 Hz - 35 kHz
Citlivost: 87 dB
Max. akustický tlak: 100 dB, špičkový 110 dB
Dělící kmitočet: 3.6 kHz
Impedance: 4 Ω
Konstrukce: 2 pásmová
Povrchové úpravy: saténová černá a ořechová vinylová dýha
Rozměry (v x š x h): 270 x 160 x 240 mm
Hmotnost: 4,5 kg / kus

 

 

 

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0