Garvan SNW12M Přiznaný outdoor reproduktor na stěnu nebo strop

Kód:
GRV.SNW12M.KOMPLET_4
Výrobce:
Cena s DPH: 23 290 Kč
Cena bez DPH: 19 247,93 Kč
Skladová dostupnost:
Na objednání

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Garvan SNW12M Přiznaný outdoor reproduktor na stěnu nebo strop

Odolný venkovní reproduktor Garvan SNW12M je navržený pro pokrytí širokého spektra instalací. Díky použití nerezové oceli AISI 316 je tento reproduktor velmi vhodný pro instalaci u bazénů, v saunách nebo na jachtách. Vysoká je též kvalita zvuku...

Odolný venkovní reproduktor Garvan SNW12M je navržený pro pokrytí širokého spektra instalací. Díky použití nerezové oceli AISI 316 je tento reproduktor velmi vhodný pro instalaci u bazénů, v saunách nebo na jachtách. Vysoká je též kvalita zvuku, daná použitím nejmodernějších komponent.


Minimalistický design a neomezené možnosti vzhledu

Nadčasový design a ocelovou konstrukci doplňují různé elegantní povrchové úpravy a nepřeberná škála barevných provedení jak skříně reproduktoru, tak kovové nebo látkové mřížky.

Prémiový poslechový zážitek

Všechny aspekty konstrukce a výroby tohoto designového reproduktoru podřizujeme jedinému cíli – dosažení jedinečného zvukového podání s přirozeností a realističností akustické scény, která vám poskytne relaxaci a zábavu. Proto používáme jen nejmodernější elektronické komponenty. Reproduktor je kompletně navržen a vyroben v Itálii a každý kus je před expedicí pečlivě otestován.

Snadná instalace a univerzálnost použití

Bez ohledu na rozpočet, velikost místnosti nebo terasy, způsob montáže (na zeď, na strop nebo do nábytku) a typ instalace (stereo, multiroom nebo domácí kino) představují reproduktory Garvan CORO to pravé řešení. Extrémně snadná instalace podtrhuje vysokou užitnou hodnotu.

Vysoká odolnost

Reproduktor Garvan SNW12M je vyrobený z materiálů, odolných proti nejdrsnějším povětrnostním podmínkám, jako je déšť, přímé sluneční záření, mráz nebo působení slané mořské vody.

Přizpůsobení

Kromě standardního bílého nebo černého provedení může být reproduktor Garvan SNW12M vyroben také v provedení Corten efekt nebo v jakémkoli barevném odstínu RAL podle vašeho přání. Reproduktor je možné dodat také v provedení pro 70/100V rozvod.Uvedená cena je za provedení: bílá nebo černá skříň reproduktoru, bílá mřížka. Za příplatek jsou k dodání tato provedení: saténový nerez, Corten efekt nebo libovolný odstín RAL.


kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0