Triangle Signature Theta černá

Kód:
TRG.SIG.THETA.B_4
Výrobce:
Cena s DPH: 82 490 Kč
Cena bez DPH: 68 173,55 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Triangle Signature Theta černá

Signature Theta je 2-pásmový regálový reproduktor navržený pro umístění na stojan S04. Je vybaven ozvučnicí s vysokou tuhostí ze série Magellan v kombinaci s vysoce kvalitním lesklým povrchem pro moderní a elegantní vzhled.


Nenechte se zmást jeho kompaktními rozměry: čistota a hloubka spodního registru jsou na reproduktor této velikosti mimořádně působivé. Reproduktor je vybaven 160 mm papírovým středo-basovým měničem, který přímo oživuje nástroje a lidské hlasy. Výškový hornový měnič je umístěn na vrchu skříňky ozvučnice, aby se předešlo jakýmkoli rezonancím z ostatních pásem.


Signature Theta je perfektní volbou pro střední místnosti mezi 15 a 30 m2 a je určen pro milovníky hudby, kteří hledají kompaktní reproduktor s působivou muzikálností, výkonem a rychlostí. Může být také použit jako zadní kanál pro špičkové domácí kino.


 

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0