Triangle Signature Gamma mahagon vysoký lesk

Kód:
TRG.SIG.GAMMA.MHG_4
Výrobce:
Triangle
Prodej ukončen 
  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Triangle Signature Gamma mahagon vysoký lesk

Reproduktor pro středový kanál Signature Gamma byl vyvinut výhradně pro vytvoření kompletního domácího kina sérií Signature. Centrální kanál, který je klíčovým prvkem špičkové audio/video sestavy, reprodukuje jasné a realistické lidské hlasy.


Reproduktor využívá stejnou technologii jako ostatní modely série a nabízí skvělou tonální rovnováhu. Signature Gamma obsahuje 4 měniče: jeden vysokoúčinný hornový výškový měnič ideální pro domácí kino a dva 160 mm papírové středobasové měniče. Papírová membrána je skvělou volbou materiálu pro reprodukci lidských hlasů. Válcované zavěšení na okraji umožňuje měniči pokrýt široký rozsah frekvencí.


Bass reflex je umístěn na přední straně ozvučnice pro snazší umístění v místnosti. Poskytuje hladkou vyváženost tónů, dokonale přizpůsobenou všem typům filmů.


 

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží

Audiovector R Center Arreté

Centrální reproduktor R C Arreté řady R dánské značky Audiovector s vynikajícím zvukem je osazen 6.5“ sředobasovým reproduktorem s aramidovými vlákny a výškovým reproduktorem R AMT s integrovaným S-STOP systémem. 300 W, 91,5 dB, 8 ...

Audiovector R Center Arreté
Kód: arcacern
98 990 Kč bez DPH 81 809,92 Kč
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0