Sonance VP SUB

Kód:
SNC.VPSUB_4
Výrobce:
Cena s DPH: 59 490 Kč
Cena bez DPH: 49 165,29 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Sonance VP SUB

Pasivní instalační subwoofer na zeď ze série Sonance Visual Performance, určený pro rozšíření basů v distribuovaných zvukových systémech nebo systémech domácího kina. Vytváří hloubku a plnost při nízkých a středních úrovních hlasitosti a hluboké úderné basy při vyšších hlasitostech.


Sonance VP SUB disponuje jedním 254 mm basovým měničem s laminovaným kuželem z uhlíkových vláken. V kombinaci se silným neodymovým magnetem dokáže tento instalační subwoofer podat nízké basové frekvence se stejnou silou a přesností jako mnohem větší volně stojící subwoofery.


Série Visual Performance je také vybavena oceňovanou nízkoprofilovou mřížkou, kterou lze natírat tak, aby dokonale splynula se stěnou. V místnosti tak působí mohutným zvukem, a to bez jakýchkoli vizuálních stop.


kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0