Triangle Magellan Voce 40th vesmírná černá

Kód:
TRG.MAG.VOCE40.BS_4
Výrobce:
Cena s DPH: 74 990 Kč
Cena bez DPH: 61 975,21 Kč
Skladová dostupnost:
Na objednání

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Triangle Magellan Voce 40th vesmírná černá

Ideální doplněk pro výjimečný systém domácího kina MAGELLAN Voce 40th je 2-pásmový reproduktor pro střední kanál určený pro reprodukci dialogů. Jeho uzavřená skříň poskytuje hřejivé a detailní vokály. Práce provedené na jeho směrovosti minimalizovaly problémy s umístěním, které se obvykle vyskytují u tohoto typu reproduktorů. Hornový výškový reproduktor TZ2900 je vybaven kopulkou nové generace z hořčíkové slitiny, která odhaluje nejjemnější detaily zvukových stop vašich filmů nebo seriálů.


K dosažení takové úrovně přesnosti a preciznosti vokálního registru, která je pro TRIANGLE nezbytná, jsou 2 měniče vybaveny papírovou membránou a malými plisovanými závěsy, které jsou pro značku příznačné. Zakřivený tvar skříně je vyroben z postupných vrstev dřevovláknitých desek o vysoké hustotě, z nichž každá má tloušťku 3 mm. Nabízí vynikající tuhost a vylučuje jakékoli vnitřní paralely, čímž zabraňuje jakémukoli zabarvení zvuku.


Magellan Voce 40th je odpovědí společnosti TRIANGLE na zlepšení výkonu domácího kina a vícekanálových hudebních systémů. Stojan na reproduktory S08C navržený speciálně pro tento model je k dispozici jako volitelné příslušenství.


 

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží

Audiovector R Center Avantgarde

Centrální reproduktor R C Avantgarde řady R dánské značky Audiovector s vynikajícím zvukem je osazen 6.5“ sředobasovým reproduktorem s aramidovými vlákny a výškovým reproduktorem R AMT. 275 W, 91,5 dB, 8 Ohmů.

Audiovector R Center Avantgarde
Kód: arcaacerne
80 990 Kč bez DPH 66 933,88 Kč
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0