Triangle Thetis 340 černá

Kód:
TRG.THETIS340.B_4
Výrobce:
Cena s DPH: 20 090 Kč
Cena bez DPH: 16 603,31 Kč
Skladová dostupnost:
Na objednání

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Triangle Thetis 340 černá

Všestranný subwoofer vybaven 250 mm měničem a zesilovačem třídy D o výkonu 250 W RMS, a špičkovým výkonem až 400 W. Díky strmým sklonům výhybky je sladění tohoto subwooferu s hlavními reproduktory snadné. Použitím principu bassreflexu si zachovává omezenou hlasitost a zároveň nabízí překvapivý výkon a jedinečný pohlcující zážitek.


Subwoofery Thetis jsou vybaveny mnoha vstupy, což umožňuje jejich propojení se všemi typy zesilovačů. Zahrnují přímý vstup LFE, standardní vstupy RCA a vysokoúrovňové vstupy pro zesilovače bez vhodného výstupu. Můžete si nastavit hlasitost, fázi a frekvenční náběh, abyste dosáhli dokonalé souhry s hlavními reproduktory.


Každý subwoofer Thetis se dodává s dálkovým ovládáním, displej LED na předním panelu poskytuje přehled o nastavení zvuku. Je vybaven funkcí automatického zapnutí. Automatický STANDBY je možný také aktivací funkce AUTO subwooferu.


 

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0