Lyngdorf D-500

Kód:
LYN.D-500_4
Výrobce:
Cena s DPH: 42 990 Kč
Cena bez DPH: 35 528,93 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Lyngdorf D-500

Lyngdorf Audio přináší nové instalační reproduktory Lyngdorf D-500. Disponují diskrétním designem a jsou navrženy pro integraci do zdi. D-500 jsou dodávány s vlastním krytem měničů, takže není zapotřebí žádný dodatečný kryt...

Společnost Lyngdorf Audio přináší nové instalační reproduktory Lyngdorf D-500. Disponují diskrétním designem a jsou navrženy pro integraci do zdi.


D-500 jsou dodávány s vlastním krytem měničů, takže není potřeba žádný dodatečný kryt.


První instalační reproduktory od společnosti Lyngdorf Audio

Model D-500 přináší kvalitu zvuku Lyngdorf Audio na trh zakázkových instalačních reproduktorů. Po úspěšném uvedení reproduktorů Lyngdorf do moderních obývacích pokojů, od nástěnných reproduktorů MH a FR a BW boundary wooferů, až po skříňkové reproduktory CS-1, série Lyngdorf Discreet rozšiřuje sortiment společnosti o nástěnné a stropní reproduktory pro stereo a vícekanálové instalace.


D znamená diskrétní

Všechny modely instalačních reproduktorů Lyngdorf Audio jsou navrženy pro diskrétní integraci do zdi nebo do stropu, s mechanismem pro upevnění na zeď s montážními nožičkami.


Plnohodnotný design reproduktoru

Modely D-500 jsou navrženy jako širokopásmové reproduktory se dvěma pasivními basovými měniči, které doplňují středobasový a výškový měnič. Díky tomuto designu se modely D-500 snadno ovládají, přičemž dosahují frekvenci pod 50 Hz. Jsou vhodné pro systémy bez subwooferu v menších nebo středně velkých místnostech nebo jako nástěnné reproduktory s plným rozsahem ve stereo sestavě vlevo a vpravo od televizoru.


Předem namontovaný kryt

Reproduktory D-500 jsou dodávány s vlastním předmontovaným krytem měničů, takže není potřeba žádný dodatečný kryt nebo uzavřená dutina ve zdi. To zajišťuje, že zvukový výkon je vždy konzistentní a méně závislý na konstrukci stěny a dostupném prostoru za stěnou.


Design

Středobasové měniče a výškové měniče v D-500 jsou navrženy společností Lyngdorf Audio a obsahují výškové měniče s měkkou kupolí, lehké hliníkové kužely a výkonné ventilované magnety.


 

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0