Triangle Esprit Voce Ez hnědý javor

Kód:
TRG.ESP.VOCEEZ.BMW_4
Výrobce:
Triangle
Prodej ukončen 
  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Triangle Esprit Voce Ez hnědý javor

Voce Ez je středovým kanálem série Esprit Ez. Reproduktor, navržený tak, aby byl umístěn pod vaší obrazovkou, reprodukuje lidské hlasy a středové frekvence s neuvěřitelnou přesností a dynamikou.


Aby se zajistilo dokonalé vyvážení tónů a zvuková jednotnost v domácím kině, středový kanál obsahuje stejné měniče jako zbytek řady Esprit Ez. Je vybaven jedním 25 mm výškovým měničem a dvěma 130 mm středobasovými měniči s použitím stejné přírodní celulózové membrány.


Hornový výškový měnič poskytuje dostatečný výkon a fázová přepážka umístěná uvnitř měniče zaručuje dobrý rozptyl vysokých frekvencí po celé místnosti. Přírodní papírová membrána středobasových měničů je ideální pro realistickou reprodukci lidských hlasů. Voce Ez má bass reflex v přední části skříňky pro rozšíření nižší frekvenční odezvy a usnadnění umístění reproduktorů v místnosti.


 

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0