Triangle Esprit Australe Ez černý jasan

Kód:
TRG.ESP.AUSTRALEEZ.B_4
Výrobce:
Cena s DPH: 74 990 Kč
Cena bez DPH: 61 975,21 Kč
Skladová dostupnost:
Na objednání

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Triangle Esprit Australe Ez černý jasan

Australe Ez je referenční reproduktor řady Esprit. Elegantní 1.2 metru vysoký 3-pásmový sloupový reproduktor Australe Ez byl navržen tak, aby zaplnil místnosti velkých rozměrů (více než 30 m2) a poskytl hluboké a silné basy. Zahrnuje 6 měničů: dva výškové měniče, jeden 160 mm středobasový měnič z přírodní celulózy a tři basové měniče nové generace, které poskytují širokou a plně detailní zvukovou scénu.


Australe Ez se může pochlubit bezkonkurenčními technologickými inovacemi, které nově definují tuto sérii a poskytují jedinečný pocit z hudby jako naživo. Je zde použita nová technologie DPS „Dynamic Pulse System“ s druhým výškovým měničem v zadní části skříně, která byla dosud vyhrazena pouze pro reproduktory ze série Magellan. Více než dva roky byla vyvíjena nová generace měničů pro zlepšení výkonu reproduktoru při nízkých frekvencích. Se svými technologickými inovacemi a pozorností věnovanou každému detailu jsou reproduktory Australe Ez vstupní branou k čisté prémiové kvalitě bez kompromisů.


 

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0