Triangle Esprit Comete Ez černý jasan

Kód:
TRG.ESP.COMETEEZ.B_4
Výrobce:
Cena s DPH: 21 290 Kč
Cena bez DPH: 17 595,04 Kč
Skladová dostupnost:
Na objednání

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Triangle Esprit Comete Ez černý jasan

Comete je jedním z nejznámějších a nejoceňovanějších reproduktorů Triangle v odvětví Hi-Fi a nejnovější generace Ez tuto pověst obhajuje. Comete Ez je známý svým neuvěřitelným výkonem při nižších frekvencích. Jeho 160 mm přírodní papírový kuželový středobasový měnič poskytuje širokou zvukovou scénu a silné basy. Vysoké frekvence jsou reprodukovány slavným „výškačem“ Triangle, který dodává reproduktoru vysokou účinnost a dynamiku.


Tento model poskytuje podobný zážitek z poslechu jako sloupový reproduktor, aniž by zabíral prostor. Pro optimální kvalitu zvuku se doporučuje použít speciální stojan na reproduktory (např. S02). Comete Ez se hodí do místností s plochou od 15 do 30 m2.


 

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0