Primare A35.2 Black (u nás k poslechu)

A35.2 je nejvýkonnější zesilovač, který jsme navrhli s využitím naší nové patentované technologie analogového zesílení třídy D, UFPD 2.

Kód:
A35B
Výrobce:
Cena s DPH: 79 990 Kč
Cena bez DPH: 66 107,44 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


 • Popis
 • Foto
Popis k výrobku: Primare A35.2 Black (u nás k poslechu)

A35.2 je nejvýkonnější zesilovač, který jsme navrhli s využitím naší nové patentované technologie analogového zesílení třídy D, UFPD 2. Zcela nový napájecí modul UFPD 2 byl navržen tak, aby poskytoval výkon a účinnost, které jsme považovali za nezbytné pro tak výrazný stereofonní zesilovač. Proto byl navržen zcela nový napájecí zdroj s vlastními vinutými transformátory, který dodává obrovský elektrický výkon potřebný k tomu, aby zesilovací modul mohl produkovat obrovské množství hudebního výkonu, kterého je schopen.

Díky těmto vynikajícím vlastnostem je A35.2 schopen poskytovat okamžitý a trvalý vysoký výstupní výkon s velmi nízkým zkreslením, okamžitým náběhem a naprosto lineárním zesílením v celé šířce pásma. Tento zesilovač vás dovede k přirozeně rychlému, čistému a agilnímu zvuku v mimořádně širokém frekvenčním rozsahu s výjimečným headroomem. Model A35.2 má symetrické vstupy a výkon 200 W do 8 ohmů s možností přemostění na monofonní zesilovač s výkonem 800 W do 8 ohmů. S touto úrovní skutečně masivního výstupního výkonu je A35.2 schopen pohánět i ty nejnáročnější stereofonní reproduktory nebo extrémně výkonná multikanálová systémová pole.

Vzhled a atmosféra Skandinávie

Věříme, že každý aspekt našich výrobků - jejich vzhled, pocit z nich - přispívá k celkovému zážitku z používání výrobků Primare. Výrobky Primare se tak vyznačují charakteristickými znaky skandinávského designu - jednoduchým, elegantním designem s přístupnou a snadno pochopitelnou funkčností. Příkladem je pohotovostní tlačítko diskrétně umístěné v logu Primare na předním panelu našich modelů R15, R35 a A35.2 - nebo jak říkáme lagom, ani příliš mnoho, ani příliš málo, vše v rovnováze, proporcích a harmonii.

Modulární konstrukce a budování systémů

Považujeme za nezbytné nabízet modularitu, kdykoli je to možné, abychom zajistili správné funkce nyní i v budoucnu. Modulární konstrukce je vlastní integrovaným zesilovačům I25 a I35, stejně jako předzesilovači PRE35, který lze doplnit o moduly DAC a Prisma, nebo dokonce CD přehrávači CD35, který lze doplnit o modul Prisma, a to buď v okamžiku nákupu, nebo později. Díky tomu jsme schopni nabídnout pečlivě promyšlenou řadu modelů a konfigurací, abychom mohli vybrat zařízení, které nejlépe vyhovuje potřebám každého systému. A35.2 je samozřejmým partnerem modelu PRE35 v různých konfiguracích, a přestože sám o sobě není modulární, umožňuje mnoho možností konfigurace podle potřeb systému, a to buď jako samostatný stereo zesilovač, nebo jako pár pro použití v režimu bi-amping nebo v režimu mono bridge s čistým výkonem 800 W na kanál.

 

Technické specifikace:

 • Výstupní výkon UFPD 2: 2x 200W 8 ohmů / 2x 400W 4 ohmy
 • Vstupy:
  • 1x pár stereofonních vstupů XLR
  • 1x pár stereofonních vstupů RCA
 • 12V Trigger: 2x 3,5mm vstup/výstup
 • RS232 řídicí port
 • Rozměry (Š x H x V): 430 x 400 x 145 mm
 • Hmotnost: 11,7 kg
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0