Acoustic Energy AE320 pár (u nás k poslechu)

Kód:
ae320bl
Cena s DPH: 44 990 Kč
Cena bez DPH: 37 181,82 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Acoustic Energy AE320 pár (u nás k poslechu)
Velké, hluboké a hodně těžké. Zvukově výborné na všechny žánry.
 
Nová řada 300 obsahuje více vylepšení oproti základní řadě 100, která jsou navržena tak, aby zlepšila jak zvukový výkon, tak estetiku, a hodila se tak k lepšímu stavu. Nové pohonné jednotky na zakázku byly navrženy v tandemu tak, aby kromě nízkého zkreslení a výhod při manipulaci s výkonem poskytovaly bezproblémovou integraci tónů. 28mm hliníkový kupolový výškový reproduktor je také vybaven naší technologií WDT Wide Dispersion Technology ™ a přepracovaný 130mm hliníkový středový basový ovladač používá keramický hliníkový sendvičový kužel a motor s dlouhým házením. Bezešvá skříň skříně se může pochlubit inertním materiálem MDF o vysoké hustotě 18 mm s vlastní technologií vnitřního vyztužení, která snižuje zbarvení skříně. Jsou zakončeny atraktivní dýhou z pravého otevřeného zrna ořechového dřeva, klavírní vysoce lesklé černé nebo bílé laky.
 
Výsledkem je prvotřídní balíček, který nabízí rafinovaný, přesný a především příjemný hudební zážitek. Ztělesňující všechny vlastnosti Akustická energie jsou známé ... a jsou navrženy pro lásku k hudbě.
 
AE320 je nový sloupový reproduktor s kompaktními rozměry vhodný pro středně velké až velké místnosti. Podobně jako v porovnání s AE300 nabízí AE309 vyšší úroveň výkonu a povrchové úpravy než ekvivalentní řada 100.
 
AE320 používá dvě pohonné jednotky střední hloubky 130 mm poslední generace. Tento nový řidič se může pochlubit zcela novým keramickým hliníkovým sendvičovým kuželem s ultra mělkým profilem a extrémně vysokou silou, motorovým systémem s dlouhým házením.
 
Pro řadu 300 byl vyvinut nový hliníkový výškový reproduktor 25 mm, který nabízí vysokou manipulaci s výkonem a nízkou základní rezonanci pro snížení zkreslení. Hlavní výhodou tohoto nového designu je však vynikající disperzní charakteristika díky vlnovodům s technologií Wide Dispersion Technology. Vlnovody formují akustický výstup výškového reproduktoru tak, aby odpovídal basovému reproduktoru, a poskytují širší sladké místo ve vašem poslechovém prostředí.
 
Inertní skříň MDF s vysokou hustotou 18 mm využívá proprietární technologii ztužení odvozenou z oceněných referenčních řad, aby se snížilo zbarvení skříně a umožnilo novým převodníkům volně dýchat v poslechovém prostředí. Štěrbinový kanál ve tvaru štěrbiny na zadní straně reproduktoru zvyšuje basový výstup a byl pečlivě vyvinut, aby snížil účinek vzduchových turbulencí s čistým, neskresleným basovým výkonem. Základna skříně je předem zatížena inertním materiálem, který dodává tlumení a snižuje zbarvení skříně. Hromadné zatížení spojené s 8mm podlahovými hroty pomáhá stabilitě a poskytuje pevný základ pro pohonné jednotky, aby fungovaly bez rezonancí ze skříně interagujících s povrchem podlahy.
 
Výsledkem této nejnovější technologie pohonné jednotky a konstrukce skříně je tenký liniový výkonný reproduktor pro náročnější posluchače, kdy je rozhodující kvalita zvuku spojená s elegantní estetikou.
 
Parametr Hodnota
Počet pásem 3-pásmová sloupová reprosoustava
Středotónový měnič 130 mm membrána
Basový měnič 2 x 130 mm membrána
Výškový měnič 28 mm hlíníkový měnič s kalotou
Výkon 200 W
Impedance 8 Ohmů
Terminály bi-wiring / bi-amping
Rozměry (š x v x h) 175 x 1000 x 320 mm
Hmotnost 26,0 kg
 
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží

Audiovector QR7 SE ořech

Model QR 7 SE je nejvyšší vlajkovou lodí řady QR SE, která je vybavena obrovským 2×8palcovým basovým systémem, 6palcovým středovým reproduktorem a příjemným, ale detailním výškovým reproduktorem AMT. Tento reproduktor je ideální pro ...

Audiovector QR7 SE ořech
Kód: qr7seo
139 990 Kč bez DPH 115 694,21 Kč

AE120²

Tento reproduktor nabízí velký zvuk z tenkého krytu, vkusně navržený tak, aby zapadl do široké škály domácích prostředí.

AE120²
new
Kód: AE120²
29 990 Kč bez DPH 24 785,12 Kč
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0