Audiovector R 6 ARRETÉ

4,5 pásmový sloupový reproduktor z nové řady R s výškovým měničem AMT Arreté 4. generace, středovými a basovými karbonovými měniči Audiovector, extra zadním papírovým středovým měničem a novým isobarickým bass reflex systémem. Nanoporový materiál, vnitřní

Kód:
R6AC
Výrobce:
Cena s DPH: 769 900 Kč
Cena bez DPH: 636 280,99 Kč
Skladová dostupnost:
Na objednání
Varianta zboží:
ořech

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


 • Popis
 • Foto
Popis k výrobku: Audiovector R 6 ARRETÉ

Popis produktu

 

Výkonný a sofistikovaný reproduktor pro náročné milovníky hudby. Dynamický, jemný, emocionálně odhalující a přirozeně znějící s velkým důrazem na detail. 

3” zadní středový měnič

 • Pro další zlepšení realismu a zvýšení hloubky ostrosti nyní nový R 6 Arreté používá zadní 3” středobasový měnič s vyhrazenou výhybkou. Technologie využívající zadní reproduktor je inspirována R 8 Arreté. Konstrukce dodává perfektně dávkovanou úroveň středů.

Nové výškové měniče

 • Měniče AMT jsou vybaveny ultra silnými neodymovými magnety, lehkou precizně potaženou mylarovou membránou a jsou namontovány a odpojeny od skříně ve třech bodech, což je patentovaný koncept Audiovector nazvaný No Energy Storage (NES). Výškové reproduktory jsou otevřené dopředu a dozadu a díky konceptu Soundstage Enhancement Concept (SEC) se mohou volně pohybovat. Všechny měniče jsou ručně vyráběné v Dánsku.

Nový systém Compoung bass

 • Audiovector Isobaric Compound Bass systém (ICB) se skládá ze 2 ručně vyrobených basových měničů, 6,5” interního wooferu a 8” externího downfiring wooferu. Basové měniče jsou spojeny zachyceným vzduchem v jejich společném vnitřním krytu. Systém „dýchá“ přes dokonale vyladěný bassreflexový port na přední straně reproduktoru. Tato konstrukce umožňuje hluboké basy, přesné přehrávání a zvýšenou dynamickou odezvu.

Nové uhlíkové měniče

 • Kombinace technologie Titanium Coil, velkých výkonných keramických feritových magnetů a tuhé hořčíkové slitiny potlačující turbulence, 3-bodové zavěšené koše a membrány vyrobené z křížově tkaných aramidových kompozitních vláken, umožňují dosáhnout bohatého, čistého a živého zvuku. Všechny měniče jsou ručně vyráběny v Dánsku.

Design

 • Skříně R 6 jsou sestaveny ze silných nerezonančních vakuově tlakovaných skořápek a jsou konstruovány z tvrdého dřeva s vysokou hustotou (HDF) pro nejlepší možnou pevnost a nízkou rezonanci. Kapkovitý tvar v kombinaci s laminovanou, hustou, silnou a těžkou zadní ozvučnicí dále snižuje nežádoucí rezonanci skříně a zabraňuje stojatým vlnám. V Audiovectoru používají pouze pečlivě vybrané pravé dřevěné dýhy. Nabízí širokou škálu vlastních nátěrů, které jsou lakovány v Dánsku (Pouze na objednání).

R6 Signature technologie

 • IUC - individuální upgrade
 • LCC - nízká komprese
 • SEC - vylepšená zvuková scéna
 • NES - odstranění jevu kumulování energie
 • FGC - zemnící systém Freedom
 • NCS - Přírodní krystalová struktura

Technické parametry

 
   
Speciální technologie IUC, LCC, SEC, NES, NCS, FGC
Výškový měnič AMT Arreté 4. generace s integrovaným filtrem S-Stop
Středobasový měnič 2 x 16,5 cm AV Carbon
Basový systém 16,5 + 20,5 cm AV Carbon, Isobarický bass reflex
Středový měnič (zadní) 7,6 cm Paper
Frekvenční rozsah 23 Hz – 52 kHz
Citlivost 91,5 dB/W/m
Nominální impedance 8 Ohm
Dělící frekvence 100 / 350 / 3000 Hz
Maximální příkon 450 W
Rozměry (v x š x h) 123,4 x 27,8 x 43,1 cm
 
 
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží

Kef R5 Meta walnut

3-pásmová bass-reflexová podlahová reprosoustava; nejnovější 12. generace UniQ® s technologii MAT™(Metamaterial Absorption Technology)

Kef R5 Meta walnut
new akce
Kód: r5metaw
97 980 Kč bez DPH 80 975,21 Kč
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0