Audiovector R Sub Arreté

Subwoofer reproduktor R Sub Arreté řady R dánské značky Audiovector s vynikajícím zvukem je osazen 254 mm reproduktorem Pure Piston Technology s trojitým magnetem a titanovou kmitačkou a 254 mm bassreflexem s pasivní membránou. Špičkový výkon 800 W.

Kód:
arsubao
Výrobce:
Cena s DPH: 81 990 Kč
Cena bez DPH: 67 760,33 Kč
Skladová dostupnost:
Na objednání
Varianta zboží:
ořech

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Audiovector R Sub Arreté

Popis produktu

 

Subwoofer R Sub ARRETÉ

Dánská audioznačka Audiovector přichází s novým výkonným subwooferem navazujícím na úspěšnou řadu SR. Univerzální a velmi výkonný subwoofer reproduktor R Sub Arreté poskytuje optimání výkon v sestavě domácího kina i ve stereu.
Arreté R Sub je kombinací špičkové zvukové kvality nejvyšších modelů Arreté R11 a R8, přesto odpovídá cenové hladině řady SR. Řada R navazuje na reproduktory řady SR a díky využití nových technologií a materiálů dosahuje ideálu perfektního reproduktoru bez jakéhokoliv zabarvení a dynamických limitů. 

Reproduktor je osazen 250 mm (10") basovým reproduktorem s velkým zdvihem, titanovou kmitačkou, membránou ze sendvičových uhlíkových vláken a magnetickým obvodem s trojitým magnetem pro menší zkreslení a lepší impulzivní odezvu. 254 mm (10") bassreflex subwooferu s pasivní membránou vyvinoutou speciálně pro tento subwoofer vyzařuje k podlaze. Společně s další řadou vylepšení poskytuje subwoofer hluboké, rychlé a přesné basy.

Skříň reproduktoru je díky novým panelům ze speciálního laminátu o 25% tužší. Snížení zbarvení zvuku přispívá právě panel oddělující vibrace od přední části s instalovanými měniči. Skřín je rovněž hlubší, je vyrobena ze silnějšího materiálu a má zaoblený design, který zabraňuje vytváření stojatých vln uvnitř reprosoustav.

Výkonný zesilovač se pyšní speciální základnou Superstand s vylepšenou ocelovou pružinou, která společně s neparalelními stěnami zamezuje přenosu nežádoucích vibrací do podlahy a je tak stabilním základem udávajícím charakter. Laditelná výhybka společně s plynulým nastavením fáze umožňuje sladění s předními reprosoustavami a to jak ve stereofonní sestavě, tak v systému domácího kina.

Subwoofer přijímá linkové i vysokoúrovňové vstupy (RCA Cinch stereo / LFE - nízká úroveň hi level Speakon) a zvyšuje tak variabilitu použití.
Reprosoustava pro centrální kanál domácího kina s rozměry 384 x 391 x 376 mm podává výkon až o 800 W. 

Reproduktor je dostupný ve třech barevných provedení - italském ořechovém dřevu, hedvábně bílé a černém jasanu. 
Sedmivrstvý klavírní lak dýhovaného povrchu, nebo lak z vzorníku RAL barev je k dispozici za příplatek 12 990,- Kč.

Technické parametry

 
Barva černá
Rozměry (v x š x h) 390 x 370 x 345 mm
Reproduktor 254 mm (10") Pure Piston Technology trojitý magnet, titanová kmitačka
Bassreflex pasivní membrána, 254 mm (10") vyzařující k podlaze
Výkon zesilovače jmenovitý / špičkový 400 W / 800 W (třída AB)
Frekvenční pásmo 17 Hz - 180 Hz (- 6dB)
Vstupy Line phono + direct XLR
Výhybka 40 - 180 Hz plynule nastavitelná
Fáze 0° - 180°
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží

REL Carbon Special Black Piano

Carbon Special je nový model s omezenou dostupností, který kombinuje naši nejnovější konstrukci s nejmodernějšími komponenty z naší referenční řady

REL Carbon Special Black Piano
Kód: RCSBP
119 990 Kč bez DPH 99 165,29 Kč
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0