Marantz PM8006

Kód:
859309
Výrobce:
Cena s DPH: 37 990 Kč
Cena bez DPH: 31 396,69 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Marantz PM8006
K poslechu na prodejně. Předvedeme, vysvětlíme ....  řada Marantz odlišující se zvukem a zárukou na 5 let . Registrace: https://www.marantz.com/cs-cz/5ywarranty 
 
Jedna z výhod tohoto zesilovače je funkce vhodná k zařazení do domácího kina, u Marantz pojmenovaná jako Power direkt AMP což je fixní vstup z předzesilovače nebo z ´´Preout´´ výstupu u AV receiverů / Marantz má ´´Preout´´ u všech modelů AV receiverů /. Přední reprosoustavy zapojíte u kina na stereo zesilovač a s AV receiverem se propojí RCA kabelem.
Při kinu běží obojí a při poslechu sterea je CD přehrávač nebo gramofon zapojen do stereo zesilovače PM8006 a běží pouze on. Vylepšení zvuku je obrovské při kinu se zvedne dynamika a stereo poslech je na předních reprosoustavách o třídu lepší než přes AV receiver.
 
Marantz stereo zesilovač PM8006
 
Díky plně diskrétní konstrukci s proudovou zpětnou vazbou představuje PM8006 prakticky dokonalý integrovaný zesilovač pro všechny toužící po vynikající reprodukci a flexibilních možnostech. Nabízí 2x70W při 8mi ohmové zátěži a plně symetrická konstrukce zajistí dokonalou scénu. Aby dosáhl takového zážitku, využívá zesilovač novou elektrickou regulaci hlasitosti vyvinutou přímo spol. Marantz a taktéž nový předzesilovač Marantz Musical Phono EQ. Vylepšení se dočkala i mechanická izolace přístroje vůči vnějším vibracím.
 
PM8006 je taktéž vybavený pre-amp výstupy spolu s Power Amp direct vstupy a nabízí tedy využití jak jako sterefonní samostatný přístroj nebo součást system domácího kina.
 
Dílčí úprava zvuku je možná pomocí klasických tónových korekcí basů, středů a výšek. Elegantní dálkové ovládání se snadno používá a dokáže ovládat I partnerské přehrávače.
Klíčové vlastnosti
Integrovaný zesilovač s proudovou zpětnou vazbou a výkonem 2x 70W / 8 ohm rms
/2x 70W se nezdá moc, ale je to udáváno na 8 ohmů a díky toroidnímu trafu zesilovač rozhýbe i větší reprosoustavy/
 
Nová konstrukce elektrické regulace hlasitosti
Mimořádně kvalitní Phono předzesilovač / gramofonový předzesilovač odpovídá kvalitě do 3.000,- a patří k nejlepším vestavěným předzesilovačům/ 
/Pokud investujete do kvalitního gramofonu a lepší přenosky než např. Ortofon 2M Red investujte i do extreního předzesilovače nad 3.000,-./
Marantz patentované obvody HDAM-SA3
Trojitté dno šasi
Zlacené In/out konektory vč. Phono (MM)
Dvojité stínění toroidního trafa a výběrové součástky
Originální reproduktorové terminály Marantz SPKT-1+ Speaker Terminals (A / B switchable)
Dostupný v černé a stříbro-zlaté
Proudová zpětná vazba
Zesilování proudovou zpětnou vazbou je dobře známá technologie spol. Marantz, která mimořádně vyhovuje přehrávání Super Audio zvuků ve vysokém rozlišení, s velkým dynamickým rozsahem a nebývalou rychlostí. Impedance je v případě proudové zpětné vazby limitovaná, výsledkem čehož je zanedbatelný fázový posun. Tím Marantz zesilovače redukují potřebu zpětné kompenzace pomocí negativní zpětné vazby na minimum. Díky tomu je celá signálová cesta jednodušší, což má za následek celkově transparrentnějším projevu. Další výhodou této konstrukce je velká tolerance pro nejrůznější reprosoustavy.
 
Marantz HDAM Technology
Marantz vyvinul vlastní diskrétní obvody s označením HyperDynamicAmplifierModules jako náhradu za integrované obvody používané ve většině zesilovačů. Díky instalaci součástek na diskrétní obvod se symetricky umístěnými krátkými signálovými cestami překonává HDAM klasické integrované zesilovače jak v oblasti přeslechu, tak i úrovni šumu a výsledkem je dynamičtější přesnější a detailní projev. V průběhu let Marantz vyvinul hned několik různých HDAM pro konkrétní účely použití v přehrávačích a zesilovačích, konkrétně PM8006 používá vysoce kvalitní SA3 verzi.
 
Marantz Musical Phono EQ
Již tradičně jsou zesilovače Marantz vybavené kvalitními phono předzesilovači, ale nyní posouvá značka své zaujetí pro tento zdroj na zcela novou úroveň. Tato unikátní technologie zjednodušuje signálovou cestu tak, aby bylo možné dosáhnout optimálního zvuku, bez ohledu na jeho analogový nebo digitální původ.
 
Marantz Musical Phono EQ využívá dvojstupňového zesílení s menším ziskem v každém stupni a s výsledkem v podobě menšího zkreslení. HDAM obvody jsou zde kombinovány s JFET (junction gate field-effect transistors) tranzistory na vstupu a vysokou vstupní impedance. To má za následek jednodušší signálovou cestu pro slabounký signal generovaný přenoskou.
 
Toroidní trafo
Toroidní transformátory mají hned několik výhod ve srovnání s normálními EL core trafy. Jsou mimořádně efektivní a díky tomu zvládnou větší výkon než srovnatelně velká klasická trafa. Díky svému tvaru navíc potlačují elektromagnetickou radiaci a mechanické vibrace, což má za následek opět lepší zvuk.
 
Často zanedbaný: kvalitní ovladač hlasitosti
Zcela nové ovládání hlasitosti , které používá nejmodernější obvody pro nastavení úrovně výst. signal dosahuje lepší separace kanálů, dynamického rozsahu a redukce zkreslení při zachování pocitu analogové regulace.
 
Vysoká kvalita, originál Marantz SPKT-1 reproduktorové terminály
Konektory jsou vyrobené z masivní mosazi opatřené silnou vrstvou stříbra kvůli dosažení co nejlepšího konaktu s kabely reproduktorů. Konektory reproduktorů jsou také instalované níže a tedy blíže k základní deskce, především kvůli zkrácení signálové cesty v souladu s konstrukcí celého zařízení
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0