Klipsch RP 600M II Ebony

Propracovaná série Reference Premiere kombinuje charakteristické akustické odborné znalosti Klipsch s nejmodernější technologií, aby přinesla nový zlatý standard v prémiových řešeních domácího kina a hi-fi poslechů. Poslechněte si každé slovo dialogu a te

Kód:
RP600MIIE
Výrobce:
Cena s DPH: 15 200 Kč
Cena bez DPH: 12 561,98 Kč
Skladová dostupnost:
ihned

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Klipsch RP 600M II Ebony

Klipsch RP-600M II

Propracovaná série Reference Premiere kombinuje charakteristické akustické odborné znalosti Klipsch s nejmodernější technologií, aby přinesla nový zlatý standard v prémiových řešeních domácího kina a hi-fi poslechů. Poslechněte si každé slovo dialogu a textu s křišťálově čistou přesností.


Nový, větší 90° x 90° silikonový kompozitní hybridní horn Tractrix ® poskytuje neuvěřitelně efektivní přenos vysokofrekvenčních vln do oblasti poslechu, čímž vytváří ostřejší a čistší zvuk. Exkluzivní 2,5cm LTS (TITÁNOVÝ MEMBRÁNOVÝ VÝŠKOVÝ REPRODUKTOR S LINEÁRNÍM CESTOVNÍM ODPRUŽENÍM) minimalizuje zkreslení pro lepší a detailní výkon. Výškové reproduktory LTS jsou charakteristickým znakem předchozí série Reference Premiere, díky čemuž jsou základní součástí některých z nejlepších reproduktorů na světě. Kryt výškového reproduktoru s odvětráváním redukuje stojaté vlny, které vytváří nežádoucí harmonické, což vede ke zlepšení detailů a čistoty při vysokofrekvenční reprodukci.


Charakteristickým znakem reproduktorů série Reference Premiere je 16,5 cm Cerametallic™ basový reproduktor, který byl aktualizován pro naprosto bezchybnou reprodukci zvuku, minimální zkreslení a maximální efektivitu. Propracovaný basový reproduktor dodá výkon, detaily a emoce, které od Klipschu očekáváte. Referenční premiérový reproduktor. Bassreflexový port Reference Premiere využívá geometrie Tractrix a umožňuje nejefektivnější a nejrychlejší přenos vzduchu z kabinetu, což snižuje hluk portu pro výraznější nízké frekvence a čistší a výkonnější basy.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

  • Impedance 8 Ω
  • Dělící frekvence: 1500Hz
  • Doporučený výkon zesilovače: 100W/400W
  • Senzitivita: 94.5dB @ 2.83V / 1m
  • Frekvenční odezva: 44-25kHz +/- 3dB
  • Váha (netto): 8,20 kg
  • Rozměry 40,0 cm x 20,2 cm x 33,0 cm
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0