DENON DSW-1H

Kód:
dsw1h
Výrobce:
Cena s DPH: 18 490 Kč
Cena bez DPH: 15 280,99 Kč
Skladová dostupnost:
1 - 2 dny

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: DENON DSW-1H
Kompatibilní s Heos.
 
Bezdrátový subwoofer Denon DSW-1H se připojuje a komunikuje se soundbarem Denon DHT-S716H přes Wi-Fi aby doplnil jeho zvuk o hluboké a pořádné basy, které nejen uslyšíte, ale také ucítíte. Exkluzivně vyráběné dvojité 5.25” měniče jsou napájené propracovaným výkonným digitálním zesilovačem třídy D zatím co námi navržené DSP algoritmy umožňují optimální frekvenční odezvu hlubokých tónů napříč celým dynamickým pásmem. Dejte jej do místnosti kamkoliv, horizontálně nebo vertikálně, pak jej prostě jen připojte do napájení a začněte používat. Díky rychlému nastavení si vylepšíte zážitek z domácího kina o čisté a robustní basy prakticky okamžitě a bez problémů.
 
Vlastnosti
••
HLUBOKÉ BASY PRO DOMÁCÍ KINO I HUDBU
DSW-1H lze kombinovat jak se soundbarem Denon DHT-S716H, tak i dalšími vybranými produkty s vestavěnou technologií HEOS pro vylepšení výkonu a dechberoucí basy domácího kina. Dva 5.25” zakázkově vyráběné měniče spolupracují s propracovaným class-D zesilovačem o výkonu 70 Watt a jsou tak schopny produkovat čisté basy, které zcela zaplní vaši místnost.
 
VYTVOŘTE SI VLASTNÍ SYSTÉM
Když máte produkty s vestavěnou technologií HEOS, je snadné vytvořit si hudební systém vhodný právě pro Vás – pro plnohodnotné 5.1 domácí kino s prostorovým zvukem stačí přidat k soundbaru DHT-S716H, subwoofer DSW-1H a pár kterýchkoliv stejných HEOS reproduktorů.
 
5.13.12.1
5.1 Systém:
Bezdrátový subwoofer DSW-1H, soundbar Denon DHT-S716H pro levý, pravý a centrální kanál, a 2 reproduktory HEOS pro pravý a levý zadní kanál
 
Snadné Nastavení
Nastavení bezdrátového subwooferu DSW-1H zabere jen chviličku. Stačí jej snadno napárovat k soundbaru Denon DHT-S716H nebo jiným HEOS reproduktorům pomocí domácí sítě a rovnou si začít užívat naplno dramatických basů. Následně můžete veškeré zvukové nastavení provádět pomocí bezplatné aplikace HEOS app pomocí telefonu nebo tabletu.
 
Kompletní Ovládání
V aplikaci HEOS App najdete i možnost nastavit si pokročilé nastavení pro hlasitost, dělící frekvenci (low pass filter) a fázi (0/180°). Navíc, DSW-1H je schopný automaticky se přizpůsobit nastavení soundbaru Denon DHT-S716H, takže nemusíte nic dalšího řešit.
 
Nastavení Hlasitosti Subwooferu
Ovládání hlasitosti subwoofru máte vždy k dispozici pro přesné a rychlé nastavení plně odpovídající vašim potřebám pro daný moment. 
 
NAVRŽEN PRO VŠESTRANNOST
Subwoofer DSW-1H má unikátní design a velice stylový matně černou povrchovou úpravu. Díky možnosti připojit jej bezdrátově nejste omezeni tím, kam jej v místnosti umístíte – a to jak vodorovně, tak svisle. Pokud jej prostě v místnosti nechcete vidět, stačí jej zastrčit pod gauč a užijte si naplno hudební jízdu.
 
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tel: 603 494 686    otevřeno Po - Pá: 10 - 12  13-17 hodin
tel: 737 129 593

0 kusů / 0